grsail.com

Jak utrzymać rozrywkę na Podróże samochodem

Przy podróży na drogach może być bardzo zabawne, czy biorą na wycieczkę lub o przygodę biegowego. Jedynym problemem może być to, jak utrzymać ducha zabawy, podczas gdy na otwartej drodze.

Najprostszym sposobem, aby upewnić się wszystkie osoby w partii są rozpatrywane na wycieczki drogowych jest zaplanować wspaniałą mieszankę na CD lub odtwarzacza mp3. Aby zachować energię, chcesz dążyć do nawet mieszać, które obejmuje gusta wszyscy idący. Popytaj, aby uzyskać wskazówki od wszystkich, którzy zamierzają. Nie ma sposobu, aby przynieść nastrój dół szybciej niż stale ktoś słysząc muzykę, inni wolą na własną rękę.

Innym doskonałym sposobem, aby utrzymać rozrywkę na wycieczki drogowych jest grać klasyki i kilka nowych lub swojej off-the-cuff wyobraźni. Upewnij się, że nie ma notatnika poręczne w schowku. Napisz, każdy stan, który można zobaczyć tablice rejestracyjne dla. Na każdym dziesiątym, że odkrył, zwycięzca otrzyma nagrodę. Nagroda może być po prostu jest w stanie wybrać kolejne miejsce, aby zatrzymać się i zjeść obiad lub co awarię w hotelu na noc. Alternatywnie, złapał kilka prostych nagrody, aby utrzymać się na rękę, aby rzeczywiście dać się do gry. Jeśli masz zamiar podjąć tę trasę, karty podarunkowe najlepiej, bo niewiele osób chce dodatkowych elementów w ich bagażu na podróż.

Kolejna świetna gra podróż drogi do gry jest "Jaka to melodia". Jedna osoba w samochodzie po prostu nuci otwarcia do piosenki, to reszta podjąć włączyć zgadywania go. Pierwszy z nich odgadnąć idzie dalej. W dalszym ciągu w ten sposób.

Dostosowanie niektórych innych znanych gier do samochodu. Gra kolorów może być nieco zaskakujący w samochodzie, ponieważ lokalizacje zostaną zbyt szybko minął, ale można ograniczyć tylko do pozycji w samochodzie. Zagraj w "Hangman" w samochodzie. Podczas gdy kierowca nie będzie nigdy w stanie być tym, który robi prowadzenia zapisu i wynik, może on podjąć swoją kolej w zgadywanie liter i zwrotów.

Zachowaj przekąskami ukryta w samochodzie dla rozrywki pasażerów na podróż. Podczas gdy kierowca może nie być w stanie gryźć podczas jazdy autostradą, jest koniecznością, jeśli są małe dzieci w samochodzie. Staraj się wybierać rzeczy, które nie wymagają naczyń. Możesz także zachować rzeczy, że nie będzie bałagan w samochodzie. Warto również zachować plastikową torbę w samochodzie do usuwania śmieci.

Jeśli zaczniesz odczuwać senność w drodze, którzy zdobędą kawę i zachować się bawić na wycieczki drogowego poprzez uruchomienie samochodu śpiewanie.