grsail.com

Jak usunąć zarysowań z pleksi

Zapytał: Jak usunąć rysy i zarysowania z pleksi? Muszę oczyścić wizjer na kasku motocyklowego.

Pleksi oferuje bezpieczną alternatywę dla elementów, które w przeciwnym razie musiałyby być wykonane ze szkła. Jednakże, może szybko stać się podrapał i rozwijać zamglenie od ogólnego użytku i czyszczenia. Usunięcie tych rys i przynosząc swój kawałek pleksi szkło z powrotem do życia, znajduje się zaledwie kilka kroków od hotelu.

Potrzebne będą:

 • Plastikowe Scratch Removal Kit (Novus jest zalecane)
 • Miękkich szmatek

Kroki, aby usunąć zarysowań:

 1. Istnieją różne stopnie zarysowania. Bardzo drobne zarysowania powierzchni, które wyglądają bardziej jak zamglenie, lekkie rysy i zadrapania, które są ciężkie głębsze i trudniejsze do usunięcia.
 2. Zestaw zawiera trzy różne Novus rozwiązań czyszczących, jak również ściereczek potrzebne do zastosowania. Pierwsze rozwiązanie polega na ciężkie zarysowania. Jest to najbardziej agresywny środek czyszczący. Stosuje się go obficie na ciężkie rysy na pleksi.
 3. Należy mocno szorowania ruchu, poruszając się tam iz powrotem. Trzymaj szmatkę pod kątem 90 stopni z podstaw. Kontynuuj otarcia, aż pozostanie tylko drobne zadrapania.
 4. Będzie to wymagało trochę smaru łokcia, aby usunąć te rysy, więc dona € ™ t zniechęca jeśli dona € ™ t zniknie od razu. Produkty te należy używać materiałów ściernych delikatnie wyrównać powierzchnię i ścierać podstaw aby komponować się. To nie są wypełniacze.
 5. Użyj czystej szmatki wytrzyj pozostałą polską. Nie należy pominąć ten krok, albo opuści polską ścierny na, a wyniki nie będą korzystne.
 6. Za pomocą czystej ściereczki do zastosowania grzywny usuwania zarysowania powierzchni. Natrzeć na w ruchu kołowego.
 7. Kontynuuj polerowania w ruchu kołowego na całej powierzchni, aż polskie wysycha lekką mgiełkę.
 8. Wyjmij polski przez polerowanie powierzchni czystą szmatką.
 9. Wreszcie, czyste i polską powierzchni z tworzywa sztucznego Polski. To daje pleksi, że estetyczny wygląd, że miał, kiedy został zakupiony.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli youâ € ™ re szukasz szybkiego, łatwego poprawka dla głębokie zadrapania, mogą być wypełnione klejem. Wystarczy zastosować jakiegoś Elmerâ € ™ s klej miękką szmatką. Pocierać ją na początku i zetrzyj nadmiar. To jasne i suche wypełnią lukę na zarysowania, jak z tyłu. To nie będzie wyglądać nowa jak metoda powyżej, ale oferuje szybkie poprawki.