grsail.com

Jak usunąć wosk z Old Surfboard

Prawidłowa powłoka wosku na desce jest ważna ze względów bezpieczeństwa, a także dla zachowania pokładzie wielu lat surfingu przyjemności. Stary wosk nagromadzenie może spowodować, że zarząd śliskie, a nowe, cienkie powłoki wosku może dać rady dobrą przyczepność. Demontaż starego wosku z deski nie jest trudne; to po prostu wymaga czasu i cierpliwości. Znajdziesz tu wiele narzędzi specjalistycznych i chemikalia do usuwania wosku kupić w lokalnym sklepie surfowania. Jednak każde narzędzie prosto krawędzi i słońce to wszystko, co jest wymagane, aby osiągnąć to samo bez dodawania dodatkowych kosztów do portfela lub dodatkowych substancji chemicznych do środowiska.

Krok 1

Ustaw obszar w bezpośrednim słońcu. Wybierz dzień, który jest ciepły i słoneczny. Użyj kozłach lub innego rodzaju rekwizytem, ​​który umożliwia swoim pokładzie się w słońcu, a jednocześnie chroni przed uszkodzeniem żeber. Pozwól wosk wyżywienie mięknąć w słońcu przez około siedem lub dziesięć minut. Sprawdź wosku co kilka minut dla spójności. Będziemy chcieli, miękki, lepki wosk do łatwego usuwania.

Krok 2

Delikatnie zeskrobać stary wosk. Użyj szpachelki gumowej, stare karty kredytowej lub ten specjalny wosk grzebień sklep surfingu mówił Cię do zakupu. Umieść kursor narzędzia wyboru na skraju obszaru na swojej desce których stosowana jest wosk. Trzymając kartę kredytową pod kątem 45 stopni, zeskrobać stary wosk, popychając go około siedmiu do ośmiu cali na udar mózgu. Następnie wyciągnąć, zgarnął starego wosku. Zdjąć i wyrzucić wiórów wosku odpowiednio. Powtórz ten proces, aż większość wosku znika z planszy.

Krok 3

Wytrzyj pozostałą wosk off zarządu. Weź czystą, suchą szmatkę i wytrzyj resztki wosku z dysku desek surfingowych. Należy używać ruchu kołowego, tak, że nie wystarczy posmarować i rozpowszechniania starego wosku. Gdy jesteś pewien, że usunięto wszystkie wosk, oczyścić płytę inną czystą szmatką i ciepłą wodą. Pozostawić do wyschnięcia przed nałożeniem nowego wosku.

Etap 4

Weź ze sobą deskę na słońcu i pozostawić do ostygnięcia. Nie chcesz nowego wosk do stopienia, jak starasz się go. Niektórzy internauci rzeczywiście lodówce płyty przed nałożeniem nowej warstwy wosku, ale nie wierzę, że jest to konieczne. Przynieś swój pokład w klimatyzowanym pomieszczeniu i ponownie ustawić płyty na rekwizyty do ochrony płetwy. Po około 30 minutach, twoja karta będzie gotowa do zastosowania nowej wosku.

Etap 5

Zastosuj nowy wosk. Nowy wosk jest stosowany do desek surfingowych przez pocieranie wosk na w ruchu kołowego. Start w nosie pokładzie; pocierać nowy wosk z boku na bok w mały okrągły wzór, kończąc na ogonie deski. Po wykonaniu kilku światła, bardzo cienkie warstwy, dodać ostateczną warstwę przy użyciu tego samego mały okrągły izopropylowego wzór. Nie należy jednak przesadzić z wosku - więcej nie jest lepiej. Twój wynik końcowy powinien być miły, nawet woskowanie.

Wymagane narzędzia:

  • Grzebień do wosku, gumową szpachelką, deska wosk ciepły słoneczny dzień