grsail.com

Jak usunąć wiele makijaż plam z dywanów

Zapytany: Żyjemy w najem, a dziś moja 3-letnia i 1 roku życia postanowił, że będzie to świetny pomysł, aby dostać się do wszystkich moich 15 lat Olda € ™ s makijażu. Zaczęła szorowanie go zanim mogłem szukać pomocnych rozwiązań. Teraz, to nie robi € ™ t wydają się chce wyjść w ogóle. Jest to dobra mieszanka oczu makijaż, szminka, ciekłym fundacji, proszek i mineralnego makijażu. Co mam teraz zrobić? Czy będę musiał wymienić dywan kiedy przenieść lub wolą coś wyjąć? Proszę o pomoc!

Różne rodzaje makijażu wymagają różnych metod usuwania plam, tak pomieszane bałagan może być sporym wyzwaniem do czyszczenia. Najprościej jest użyć produkt przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń, w tym z przyczyn zarówno opartych na olej i wodę. Jeden Herea € ™ s z wielką historyczną sukcesu.

Potrzebne będą:

 • Miejsce Strzał odplamiacz
 • Czyste białe obrusy (lub białe ręczniki papierowe)
 • Woda

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Spray Miejsce Strzał na plamę.
 2. Poczekaj ilość czasu wskazanego na etykiecie.
 3. Blot, dona € ™ t peeling, czyste, białe ręczniki.
 4. Powtórzyć w razie potrzeby. Miejsce Shot jest wskazany do usuwania szminki, smaru i innych trudnych plam, zarówno starych, jak i nowych, ale tego typu plamy mogą wymagać więcej niż jeden wniosek.
 5. Po usunięciu plam przemyć okolicę zasłaniając czystą szmatką zwilżoną czystą wodą.
 6. Pamiętaj, aby usunąć wszystkie pozostałości czyszczenia, gdyż może to przyciągnąć brud szybciej w przyszłości.
 7. Naciśnij suchy ręcznik lub szmatkę na obszarze wchłonąć pozostałą wilgoć.
 8. Pozwól obszar do całkowitego wyschnięcia.
 9. Jeśli faktura tkaniny jest szorstka lub sztywne, próżni nad obszarem, aby zmiękczyć włókna i połączenie obszaru z powrotem z okolicy dywan.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Bądź ostrożny z rozwiązaniami alternatywnymi, które ocet lub nadtlenku wodoru. Ocet może zanikać kolory, a nadtlenek działa jako wybielacza. Mogą również pracować na białych lub kolorowych dywanów bardzo lekkie, ale może spowodować uszkodzenie ciemnym kolorze wykładziny.
 • Nigdy nie szorować włókna dywanu, uszkadzają one łatwo i nie mogą być naprawione.
 • Jeśli Spot strzał nie są dostępne inne usuwania uniwersalne bejca może być podstawiona. Sprawdź etykiety, jak trzeba odplamiacz, który usunie plamy oleju i wody, zarówno oparte.
 • Jeśli plamy nie wyjdzie, może być zastąpiony tylko niewielką część wykładziny. Dla czynności w celu ukończenia, zobacz nasz przewodnik Jak naprawić Bleached dywanowa.
 • Więcej informacji na temat usuwania określonych rodzajów plam makijażu, zobacz nasz przewodnik Jak czyścić makijaż z dywanu.