grsail.com

Jak usunąć świecę z formy

Czy chcesz tworzyć własne świece? No cóż, trzeba iść dalej. Oprócz są zabawne i przyjemne, ale również tanie przedsięwzięcie. Możesz w końcu zarobić trochę pieniędzy, jeśli zdecydujesz się poważnie. Można tworzyć ozdobne i zapachowe świece. Oczywiście, można tworzyć własne świece bardziej interesujące i atrakcyjne, tworząc je dobrze. Potrzebny jest specjalny proces formowania w celu osiągnięcia żądanego kształtu dla świec. Jednak problemem może rozpocząć się, gdy twoje świece są już trudne. Możesz dowiedzieć się, kilka prostych sposobów, aby usunąć je z odpowiednich form. Proces jest dużo łatwiej powiedzieć. Biorąc świeczki z form może stanowić pewne wyzwanie. Oto kilka wskazówek i instrukcji dla Ciebie:

  • Nóż do masła. Pobierz jeden z form świec. Trzymaj go prawidłowo. Zadbaj o obu stronach. Następnym celem jest, aby go stracić. Tak, spróbuj wyciągnąć go delikatnie. Że należy oddzielić formę z wosku.
  • Obniżenie formy. Połóż go do góry nogami. Upewnij się, że twoja ręka jest miejsce tuż pod formy. Powinieneś być w stanie złapać świecę po jej wymyka się z formy.
  • Sięgnij nożem masło. Pracuj go poprzez uruchomienie go bezpośrednio na Twój moldâ € ™ s krawędzi. Bądź bardzo ostrożny. Dona € ™ t chce obniżyć piękną świecę. Kontynuuj wykonywanie nóż masło wraz swojej formy. To powinno łatwo oddzielić brzegi z wosku i pozwalają przełamać swoją świecę wolne od pleśni. Ponownie włącz formę do góry dnem, dzięki czemu można zwolnić swoją świecę.
  • Zamrażarka. Pozwól świecę do zamrożenia, gdy jest jeszcze w formie. Daj mu co najmniej 15 minut. Poczekaj, aż świeca zaczyna się kurczyć. Zwróć uwagę na zmiany w swoim candleâ € ™ s rzeczywistej wielkości. Kurczenie powinny pozwolić świecę oderwać się od swojej formy. Po tym, można już włączyć formy. Przenieś go do góry nogami. Patrz na to, że podczas obracania formy, to są również wyciągając brzegi. To powinno zmusić świecę uwolnić z formy, próbując wyjąć.
  • Ciepłej wody. Pobierz pulę. Upewnij się, że usta puli jest wystarczająco duży, aby pomieścić formy dla świecy. Po wykorzystywała odpowiednią pulę dla tego, napełnić go wodą. Przystąpić do wrzącej wody. Kiedy woda już jest gotowanie, włączyć ciepła. Następnie otrzymasz formy i powoli zanurzyć go w gorącej wodzie. Po kilku sekundach, wyciągnij formę z gorącą wodą. Pamiętaj, że należy zanurzać tylko formy na krótki czas. Tak, polegać na swoim instynkcie. Obserwuj, czy wosk już zaczyna się topić. Jeśli tak się stanie, ostrzega się wyciągnąć swoją formę z puli. Lekko topienia wosku, rzeczywiście można oddzielić świecę z formy. Odwróć swoją formę i uważaj na swojej świecy, jak wypadnie. Złap swoją świecę. Jeśli ślizga się w dłoni, może być uszkodzony. Więc być ostrożny.

Spośród trzech propozycji, przy użyciu gorącej wody jest najbardziej delikatna. Jeśli zanurzyć formy dla więcej niż dwie lub trzy minuty, świecę może już stracić swój pierwotny kształt. Tym pamiętać.