grsail.com

Jak usunąć Spray Na Sunscreen z Tile Flooring

Pytanie: Jak mogę usunąć sprayu na krem ​​do opalania z posadzce? Moja córka została przy użyciu sprayu na krem ​​do opalania w kuchni. Obszar, na którym Shea € ™ s robi to posiada cienką, lepką warstwę, która cana € ™ t mi wydaje się, szorować podłogi. Ita € ™ s wodoodporna, oczywiście, więc każdy rodzaj wody i mydła nie robi € ™ t praca. Wonâ To € ™ t odejść, a lepkość przyciąga brud jak magnes. Proszę o pomoc.

Spray na krem ​​do opalania ma pozostać w miejscu, bez względu na to, jakie elementy jest narażony. Chociaż jest to wspaniała cecha, do ochrony przed słońcem, może zrobić to trudne do usunięcia z innymi powierzchniami. Choć może to wydawać się nieszkodliwe, w czasie, krem ​​do opalania może zostawić plamy, jeśli wolno ustawić na płaskiej powierzchni. Najlepiej jest go usunąć szybko i całkowicie zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Potrzebne będą:

 • Wiadro
 • Woda
 • Mydłem lub detergentem
 • Amoniaku gospodarstwa domowego
 • Miękkich szmatek lub gąbek
 • Miękkie ręczniki

Kroki, aby usunąć ochrony przeciwsłonecznej:

 1. Napełnić wiadro z ciepłą do gorącej wody.
 2. Dodać odpowiednią ilość mydła lub detergentu.
 3. Dodanie małej ilości amoniaku do wody. Jest to element, który pomoże przebić się przez bariery wodoodpornej z filtrem przeciwsłonecznym.
 4. Mieszać do wody do mieszania mydła i amoniaku.
 5. Zwilżyć miękką ściereczką lub gąbką z mieszaniny i używać go delikatnie szorować w czystości. Powtarzać aż cały filtr jest usuwany.
 6. Wypłukać powierzchnię czystą wodą i czystą ściereczką.
 7. Sucha miękką ściereczką.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Dla szybkiego czyszczenia, spryskać powierzchnię i przetrzeć z Windex miękką szmatką. Amoniak w Windex może wystarczyć, aby przeciąć filtrów przeciwsłonecznych, które można usunąć.