grsail.com

Jak usunąć Locked klamce

Jeśli miał nieszczęście mieć blokadę na swojej wewnętrznej awarii drzwi i nie otworzy, możesz usunąć zablokowanej klamki tak długo, jak masz śrubokręty z tobą. Może to zająć trochę czasu, aby dowiedzieć się, co robić, ale to jest rzeczywiście prosta obsługa. Poniżej przedstawiamy kroki, jak usunąć zablokowany klamkę.

  • Sprawdź typ klamki, który jest zainstalowany na drzwiach. Szukać małe nacięcie na stan, zazwyczaj znajduje się na spodniej listwie, w pobliżu drzwi. Włóż mały śrubokręt do otworu i dociśnij. Będzie zwolnić wykończenia. Niektóre listwy przykręcane są na tak, wystarczy obrócić go w lewo. Inne są po prostu wciśnięty i zablokowany przez mały języka na otwarciu.
  • Wyciągnij wykończenia pod pokrętłem, aż widać śruby. Będą dwie śruby po obu stronach pokrętła. Te zazwyczaj trzeba śrubokrętem wyjąć śruby. To będą długie śruby, które posiadają dwie części klamce razem. Po usunięciu śruby będzie można wyciągnąć jedną część klamce.
  • Usuń śruby na płycie strajkowej, która obejmuje otwór zatrzasku na ramie drzwi. Push śrubokręta w otwór pozostawiony przez wewnętrzną część pokrętła. Wkrętak powinny być za koniec zasuwy. Wciśnij do końca na zewnątrz tak, że można wyciągnąć zespół zatrzasku. Gdy wyciągnął go, można usunąć zewnętrzną część klamki.
  • Są to nowoczesne zamki, które mają śruby ponad wykańczania wnętrz. Te rodzaje klamek łatwiej rozebrać. Usuń zewnętrzne śruby mocujące poszycie. Wyciągnij wykończenia kierunku dostęp z dwóch długich śrub, które posiadają dwie części klamce razem i usunąć je. Usunąć śruby płyty strajku i wcisnąć zespół zatrzasku się. Pociągnij zatrzask całkowicie z otworu tak, że można zdjąć drugą część klamce.
  • Twój klamka śruby mogą mieć ukryte za sobą wykończenia i posiada sprężynowy zaczep lub przycisk, który będzie musiała zostać przesunięta, aby zwolnić pokrętło. Ta znajduje się na korpusie gałki, tuż po pokrętła, albo na górnej i dolnej części rurowej. Wciśnij mały śrubokręt do otworu blokującego, aby wcisnąć przycisk. Wyciągnij pokrętło z zatrzaskiem depresji, dzięki czemu można go usunąć.
  • Odszukaj wycięcie wokół wykończenia. Może być jeden lub dwa wycięcia. Wciśnij płaskiego śrubokręta do wycięcia i wyciągnąć śrubokręt lekko w górę, aby zwolnić wykończenia. Po zwolnieniu, przesuń ją lufy. Teraz zobaczysz dwie śruby mocujące, które mocują zespół wałka uruchamiający. Odkręć śruby i wyciągnąć uruchamiający zespół wału. Druga część pokrętła nadal trzymane przez zespół zatrzaskowy. Odkręć śruby na płycie strajkowej i śrubokrętem wcisnąć zespół zatrzasku się. Raz w pełni się będzie można usunąć inne części klamce.

Najpierw sprawdzić, czy blokada działa, gdy naoliwione. To może po prostu być zatrzymany z powodu brudu. Jeśli nic nie działa, a następnie wykonaj jedną z powyższych etapów, w zależności od typu klamki zainstalowanej. Wymień klamkę z bardziej nowoczesną, która jest łatwiejsza w montażu i demontażu.