grsail.com

Jak usunąć klej dywan z tworzyw sztucznych

Pytanie: Jak można usunąć stary klej dywan z tworzywa kompozytowego desce rozdzielczej? Mam rocznik silnik, który miał dywan przyklejone do deski rozdzielczej. Została usunięta, ale pozostawia wiele brązowego chudy pozostałości. Próbowałem evostic rozpuszczalnik, zmywacz do paznokci, rozcieńczalniki, benzyna do czyszczenia deski rozdzielczej wybielacz i bez powodzenia. Co proponujesz? Deska rozdzielcza jest zbyt duży, aby usunąć, a nie możemy znaleźć zastępstwo. Jeśli jest stosowany zbyt dużo cieńsza, plastik zmięknie, ale nie usuwa klej. Wykonana jest wielki bałagan kiedy próbowaliśmy go na małym kącie. Co proponujesz?

Klej, który został ustawiony przez lata może być prawdziwa bestia usunąć. Klej zostaje tak zamocowany do powierzchni, wiązanie może być trudny do usunięcia. Opierając się na opisie, to brzmi tak, jakby próbowali kleju do usuwania, że ​​my zazwyczaj sugerują. Poniżej Zaproponowałem dwa rodzaje rozwiązań, różnych środków czyszczących do zastosowania i różne metody stosowania się do ich zastosowania. Mam nadzieję, że jeden z nich daje wyniki, których szukasz. Powodzenia!

Dodatkowe Produkty czyszczące

Potrzebne będą:

 • Odrywać 5
 • Aceton
 • Adhesive Remover (skontaktować się z lokalnym sklepie dla majsterkowiczów do najsilniejszych, dostępne najbezpieczniejszych opcji)

Dodatkowe metody usuwania

Kroki, aby usunąć klej:

 1. Każdy z tych produktów posiada własne procedury składania wniosków i usuwania. Śledź wytyczne Manufacturera € ™ s.
 2. Ponieważ klej na powierzchni tworzywa sztucznego, dodatkowe środki przyczynią się do zwiększenia sukcesu.
 3. Wiele usuwania rozpuszcza tworzywa wraz z klejem. Aby uniknąć uszkodzenia pokrycia obszarów wokół kleju z warstwą ochronną. Zapobiega to nienaruszone obszary ulegały uszkodzeniu.
 4. Jeśli usuwania jest, że szybko paruje (takie jak aceton), może być odparowaniu, zanim produkt miał wystarczającą ilość czasu do pracy.
 5. Aby rozwiązać ten problem, należy nawilżyć stos materiałów na ręczniki papieru lub miękką szmatką z produktem usuwania. Położyć mokry ręcznik nad obszarem i przykryć folią. Skleić krawędzie dół, aby zapobiec jego odparowanie.
 6. Pozostawić roztwór do ustawienia na klej, aż ma szansę zmiękczenia, zgrzyt go wraz ze skrobakiem.
 7. Bardzo często po kilku wysiłki i dużo tłuszczu łokcia, aby usunąć wszystkie z kleju, ale można to zrobić.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Zawsze należy sprawdzić, mały, ukryty obszar najpierw zapewnić nie wystąpią negatywne skutki dla obszaru.