grsail.com

Jak usunąć Glow in the Dark płyn z skórzanej kanapie

Zapytany: Mamy kanapy burgund skórzaną, a mój sona € ™ s blask w ciemności, bransoletki pomarańczowy wyciekły na nim. W jaki sposób można się go pozbyć?

Jeśli youâ € ™ ve miał nieszczęście kijem blask, a skórzana sofa był ofiarą, barwnik z kijem jest prawdopodobnie sprawcą plamę. Jednak większość blask zawierają nadtlenek kije, które mogą spowodować uszkodzenie skóry, zwłaszcza jeśli ita € ™ s pozostawia się do wyschnięcia na powierzchni. Jeszcze bardziej komplikuje sprawy jest fakt, że jedynym skutecznym sposobem usuwania farby lub barwnika ze skóry może rzeczywiście usunąć kolor sofy jeśli sama kanapa była barwione. W rezultacie, ita € ™ s niezwykle ważne, aby dostrzec przetestować to rozwiązanie przed przystąpieniem do czyszczenia skórzanej kanapie.

Potrzebne będą:

 • Alkohol izopropylowy (tarcie)
 • Miękkich szmatek
 • Skóra pokosu

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Test Krajobrazy w ukrytym obszarze przed rozpoczęciem. Nie należy kontynuować, chyba że skóra okaże się trwały kolor.
 2. Zwilżyć miękką szmatkę alkoholem.
 3. Przetrzyj plamę wilgotną szmatką z.
 4. Włącz ściereczki do czystego miejscu i powtórz. Ponownie zwilżyć szmatkę więcej alkoholu, ile potrzeba.
 5. Po usunięciu barwnika, przetrzyj spot do sucha czystą ściereczką.
 6. Wykończenie z skóry odżywka.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli powierzchnia skóry nie przechodzi testu punktowego, skonsultować się ze specjalistą. Ita € ™ s łatwo zniszczyć skórę i trudne, jeśli nie niemożliwe, aby go przywrócić.
 • Zawsze przetrzeć skórę czystą część szmatki tak dona € ™ t przenieść plamę z powrotem do skóry z tkaniną.
 • Można rozcieńczyć alkohol z równą ilością wody, jeśli chcesz słabszy roztwór czyszczący, ale pamiętaj, aby osuszyć miejsce zupełnie, jak woda może uszkodzić skórę.