grsail.com

Jak Ustawić Look Wiązania narciarskie

Jak Ustawić Look Wiązania narciarskie

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się, jak dostosować Look wiązań narciarskich, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że większość wiązań narciarskich są korygowane w taki sam sposób. Po pierwsze, trzeba będzie znaleźć odpowiednie ustawienie DIN. W przeciwieństwie do markerów, Look powiązania nie mają przeszłości problemy przedpremierowych. W rzeczywistości niektórzy zawodnicy rekreacyjne wierzą, że muszą ustawienie wiązań Look niż oni dla markera lub Salomon Wiązania niższą DIN.

Historia Wiązania Look

Look rozpoczął jako producent sprzętu narciarskiego w Nevers, Francja. Produkowany wiązań narciarskich we własnym imieniu, a w połączeniu z firm takich jak Rossignol narciarskich i Dynastar. Od Dynastar i Rossignol niedawno połączyły się w jedną firmę, często znajdziesz Spójrz powiązania sprzedawane w pakiecie z wieloma z tych nart. W rzeczywistości, to było Stowarzyszenie wyglądają za pomocą Dynastar, że postawić firmę na mapie. Bardzo popularnej serii Dynastar Legend jest zwykle sprzedawane z wiązaniami Look, jako takie, wiązania zyskał popularność ze względu na popularność nart.

Specjalne funkcje wyglądają Wiązania

Look Wiązania mają cztery punkty styku na buty narciarskie, zapewniając tym samym maksymalną transmisję zasilania. Mają one znaczną ilość poprzecznym i pionowym elastyczność, co pomaga zapobiegać przypadkowemu wstępnego uwalniania. Ich specjalny kawałek pięty zapewnia dodatkową amortyzację. Unikalna geometria bocznych ramion powiązań służy do maksymalizacji przekazywanie energii generowanej przez narciarza podczas kolei inicjacji. Powoduje to silniejsze odbicia po kolei zakończenia.

Spójrz Racing Wiązania

Ogólnie rzecz biorąc, wiązanie wyścigowych doprowadza się do wyższej wartości DIN. Jako takie, seria Look PX Racing ma powiązania z zakresów DIN z 3,5 do 12, 5 do 14, od 8 do 15 i od 10 do 18. Należy pamiętać, że PX Wiązania Wyścigi są specyficzne dla wyścigów, i nie powinien być używany do jazdy rekreacyjnej , Mają zespół metalowy, który łączy element palców i pięty. Gdy licznik ski wygina, metalowa taśma zachowuje odległość pomiędzy elementem palców i pięty same, eliminując jakąkolwiek możliwość wstępnego zwolnienia.

Jak Ustawić Look Wiązania narciarskie

Przed rozpoczęcia projektu zrób-to-sam, należy przeczytać informacje na temat gwarancji na stronie internetowej Dynastar co oznacza, że ​​gwarancja nie będzie uznawane, chyba że odpowiednie sterowniki są montowane przez Dynastar / Look technika w lokalnym sklepie narciarskim. Nawet jeśli to tylko próbuje zrobić prostą regulację wiążący, jeśli popełnisz błąd i kończy się uszkodzenia narty lub powiązań, spowoduje to utratę gwarancji. Jednakże, jeśli nadal chcesz kontynuować na własną rękę, to jak ustawić wiązania Look narciarskich.

Ustaw symbol środkową buta narciarskiego ze znakiem środka na swoim narty. Większość narty mają kreskę, która wskazuje jej centrum. Jeśli na narty nie ma tego kreskę, trzeba będzie zmierzyć narty znaleźć swój punkt środkowy. Następnie trzeba będzie dostosować wiązań narciarskich być odpowiedniej długości. Będzie to wymagać śrubokręta. Umieść na buty narciarskie i narty krok do. Teraz przesuń tył wiązania, aż tworzy ciasno z buta narciarskiego. Jest to ważny krok, ponieważ nie chcesz, aby stopy wymknąć się z nartami, gdy jesteś na stoku. W celu zapewnienia właściwego dopasowania, będzie trzeba także sprawdzić wskaźnik ciśnienia w przód, aby upewnić się, że wiązanie jest odpowiedniej wielkości do bagażnika. Następnie dostosuj DIN do jego właściwego ustawienia. Po zakończeniu, należy sprawdzić swoją pracę. Obróć nogi na lewo i na prawo, jak gdybyś wykonywania typowych ruchów narciarskich. Jeśli wiązania są prawidłowo ustawione, przód wiązania powinny otworzyć.