grsail.com

Jak Ustawić cymbał Wysokość na perkusji

Jako perkusista Twój komfort jest bardzo ważne. Utrzymanie dobrego wysokość talerz jest najważniejsze dla Twojej wygody i wydajności.

Będziemy koncentrować się na pierwsze hi-hat. Siedząc przy perkusji, z widokiem na bęben basowy, wyciągnij hi-hat do siebie, tak, że jest wygodne odległość od Ciebie, że nie chcesz mieć do osiągnięcia tego talerza. Teraz nadszedł czas, aby dostosować wysokość. Postępuj zgodnie z hi-hat w dół wzdłuż stoiska, w połowie drogi między górze hi-hat i podłodze zobaczysz śrubę motylkową: wkręt jest regulowany palcami odkręcić tej śruby, dobrze trzyma górną część talerza stać, pociągnąć do góry i dokręcić śrubę motylkową. Powtarzaj ten proces, aż można uderzyć w crash-strefę talerz bez wysiłku. Będziesz wiedzieć, kiedy jest właśnie dla Ciebie. Dobrym testem na odpowiedniej wysokości i odległości Karatale to czy można go między talerz i werbla bez przypadkowo uderzając talerz.

Innym sposobem, aby wyregulować wysokość w hi-hat jest sprawdzenie sprzęgła. Sprzęgła śruby, który utrzymuje odległość między dwoma talerzy (China Cup i tureckiej Cymbal), które składają się na hi-hat. Wciśnij pedał na hi-hat i dokręcić śrubę, pozwoli to na zwiększenie luki między tymi dwoma cymbałów.

Teraz, gdy już regulować swoje hi-hat, że nadszedł czas, aby skupić się na katastrofy, jeździć, albo jakieś talerze efekt może być. Stanowisko do tego typu talerzy składają się z pionowego paska i kątowym barze przy regulacji tego typu talerzy upewnić, nie na regulację kąta bar, albo cymbał przyjdzie upaść na ciebie. Trzymaj pasek kątową na dobrym kątem. Pociągnij talerze stronę, i wykorzystać śrubę motylkową na pionowym pasku do regulacji wysokości. Proces jest podobny dla wszystkich cymbałów, chwycić górną część pionowej kreski mocno i pociągnij do góry, dokręcić śrubę motylkową i sprawdzić komfort Znowu dobre wysokość jest taka, która sprawia, że ​​jesteś z wysiłku, nie chcesz mieć do osiągnięcia w górę lub się do strajku crash-Strefa o talerz.

Podczas ustawiania talerzy na wysokości istnieje kilka rzeczy, o których warto pamiętać. Nigdy nie chcesz dzwonek lub centralną piastę talerza, że ​​zachodzą inne talerze i głowice bębnowe, spowoduje to cymbały trafić do siebie, albo nie będzie w stanie uzyskać dostęp do głów perkusyjnych. Ważne jest również, aby zachować swoje talerze na tyle daleko powyżej każdej głowicy bębna, że ​​można uzyskać dostęp do perkusji z łatwością, jednak nie chcesz talerze tak wysokie, że nie można do nich dotrzeć z łatwością.