grsail.com

Jak uruchomić Craft Biznes: Wywiad z próby podania Berry'ego Anne-Marie Faiola

Jak uruchomić Craft Biznes: Wywiad z próby podania Berry'ego Anne-Marie Faiola
Anne-Marie Faiola, właściciel Bramble Berry

Rozpoczęcie własnej działalności rzemieślniczej może być świetnym sposobem, aby zarobić dodatkowe dochody, a jednocześnie realizować swoją pasję. W rzeczywistości może się okazać, że Twój domowy biznes szybko zamienia się w przedsięwzięcia w pełnym wymiarze czasu!

Wywiad z Anne-Marie Faiola

Ostatnio, Anne-Maire Faiola, założyciel Bramble Berry, znalazł czas jej napięty plan niech czytelnicy Zakład Logiki Stosowanej Rzemiosła dowiedzieć się, co to jest jak uruchomić własny biznes rzemieślniczy.

Czy mógłbyś krótko opisać swoją działalność czytelnikom Zakład Logiki Stosowanej Rzemiosł?

Bramble Berry Inc. sprzedaje surowce zrobić własne mydła, płyny, kosmetyki i świece w domu. Można zrobić to za hobby, a nawet założyć małe przedsiębiorstwo, które działa łatwo z harmonogramem.

Bramble Berry prowadzi sklep detaliczny stroną soapmaking nazwie Otion w Bellingham, gdzie ludzie przyjeżdżają z całego świata, aby dowiedzieć się, jak zrobić mydła i płyny.

Bramble Berry zarządza również codzienny blog rzemiosła oraz instruktażowe strony internetowej.

Co cię zainspirowało, aby włączyć swoją miłość podejmowania mydło w domu biznesu?

W krótkim, nędzy. Chciałam być w pracy policji i korekt, ale kiedy dotarłem do pola, prosto z college'u, zdałem sobie sprawę, że nie był dobrym rozwiązaniem dla tego rodzaju pracy. I zwrócił się do jednej rzeczy, które robił, że jestem szczęśliwy, soapmaking. I zawsze na celu po prostu utrzymać działalność małych i łatwe. Gdy firma zaczęła wzrastać, nikt nie był bardziej zaskoczony niż ja!

Co jest najtrudniejsze samozatrudnienia? Jaka jest Twoja ulubiona część swojej pracy?

Jak uruchomić Craft Biznes: Wywiad z próby podania Berry'ego Anne-Marie Faiola
Rozpoczęcie własnej działalności rzemieślniczej jest przygodą, ale także dużo pracy.

Jest wiele, że trudno o samozatrudnieniu i tytuł "Najbardziej Trudne" działań zależy od miesiąca. Wyzwania są rutynowo mi twarz:

  • Stresory kadrowe: Czy jestem współczujące szefa? Jak mogę płacić więcej? Czy mogę przyjść zbyt mocno na XYZ ze względu na słabe wyniki? Jak można być lepszym liderem na moich pracowników? Jak mogę właściwie motywować, nie mając środków finansowych, aby konkurować z większymi firmami? Jak mogę nadążyć z personelu życiu osobistym i interesów nie jest zbyt zaangażowany?
  • Stresory Pieniądze: Jak mogę zapłacić za cały sezon świąteczne ramp-up w czerwcu, naszym najwolniejszy miesiąca? Jak mogę zachować mój personel na w okresie letnim, gdy nie mamy działalności, aby ją uzasadnić? Jak mogę rozwijać się bez kredytu bankowego? Jak zapłacę nasz kredyt hipoteczny, jeśli mamy miesiąc w dół? Ja osobiście podpisał każdy dźwięk, każdą aplikację Net30 i każdy kredyt hipoteczny, że Bramble Berry ma. To dużo, aby utrzymać mnie w nocy.
  • Stresory rodzinne: Nie widziałem moich rodziców w miesiącu, bo jestem zawsze działa. Czy jestem złym człowiekiem? Muszę zrobić regułę z siebie, aby upewnić się, jestem w domu dwa razy w tygodniu przez godzina osiemnasta na kolację z mężem. Czy to czyni mnie złym człowiekiem? I wymknął się z łóżka nocy odpowiedzieć na e-maile i nadzieja, mój mąż nie zauważy. Czy to czyni mnie złym człowiekiem? Czy jestem zła żona, jeśli odpowiem e-maile z łóżka, a my powinniśmy być oglądania filmu?
  • Ograniczenia czasowe osobisty: W jaki sposób można dopasować treningi w kiedy pracuję 12 godzin dziennie? Jak mogę być dobrym przyjacielem, czy jestem wiecznie anulowanie na moich przyjaciół? Hobby? Jakie hobby?

Jak uruchomić Craft Biznes: Wywiad z próby podania Berry'ego Anne-Marie Faiola
Co może być lepszego niż praca, która pozwala grać z kąpieli i ciała produktów?

Wielkie części o mojej pracy obfitują jednak. Podobnie jak w przypadku trudności, idą w górę iw dół od miesiąca, jak również. Niektóre rzeczy, które kocham w mojej pracy są:

  • Sterowanie: zaprojektować strategię dla firmy, czy sprzedaży, i działa na wszystkich planach brandingu i marketingu. Mam kontrolę nad tym, kto zatrudnić, jaki rodzaj pracy do promowania, układ magazynu, a nawet jaki rodzaj papieru toaletowego kupić. Czy rzeczywiście dbają o naszej marki papieru toaletowego? Nie, ale miło wiedzieć, mogłem, gdybym chciał.
  • Wolność: Moja praca jest w dużej mierze moja odpowiedzialność. Jeśli muszę elastyczne dni, mogę mieć. Jeśli chcę długi weekend iść odwiedzić moich rodziców, może to zrobić bez pytania. Jeśli chcę zmienić moje godziny pracy, może to zrobić, aby lepiej dopasować ostatnią klasę jogi / wirowania / biegu Chcę podjąć.
  • Wspaniali ludzie: Moi pracownicy są niesamowite. Okres. Każdy z nich jest osobą, zarówno jak i szacunek. Każdego dnia, jestem zachwycony, że możliwość pracy z kolegami, którzy zachwycają i inspirują mnie.
  • Produkty fajne: Gram z kąpieli i ciała produktów dla życia. Poważnie, jak szczęśliwy jestem?
  • Dostęp do najlepszych mentorów około: Posiadanie własnego biznesu daje mi dostęp do innych przedsiębiorców, z których wszyscy są zimniejsze, mądrzejszy, bardziej skuteczne i bardziej napędzane niż ja. Możliwości uczenia się są nieograniczone.
  • Inspirujące kobiety na całym świecie, aby rozpocząć własne mikroprzedsiębiorstw: Mentoring małych przedsiębiorstw jest inspirujące i radość.

Twoim zdaniem, jaki jest wpływ na możliwości Internetu rzemieślników, którzy chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą?

Jak uruchomić Craft Biznes: Wywiad z próby podania Berry'ego Anne-Marie Faiola
Materiały próby podania Berry może pomóc nauczyć się tworzyć własne mydło dla zabawy i zysku.

Www zabrał wiele tradycyjnych barier wejścia. Łatwo jest założyć sklep internetowy, reklamy kierowane jest łatwiejsze, a kto nie kocha współczynnik kosztów nie drukujących?

Niestety, niskie bariery wejścia na rynek oznacza, że ​​są dużo rzemieślników, że obecnie nie można łatwo rozpocząć działalność gospodarczą, więc różnicowanie się przez wielki marketing, doskonałej obsługi klienta i spójnego opakowania marki jest ważne.

Czy to możliwe, aby rozpocząć działalność rzemieślniczą domowy, jeśli nie masz dużo pieniędzy na inwestycje?

Oczywiście, zacząć od drobnych z jednego sklepu, a następnie dodać kolejny z zysków z pierwszym. Powtarzaj to, że przez 12 miesięcy i nagle masz 12 sklepów zarobił $ 500 miesięcznie i 6000 dolarów biznes roku.

Co może 1000 dolarów zysku netto dla Ciebie zrobić dla swojej rodziny? Zapłać za obóz piłki nożnej dla córki? Kup swoje lekcje gry na fortepianie syn za rok? Start małe, zacznij już dziś i utrzymać budynek powoli. Będziesz zaskoczony, jak bezbolesne może być, jeśli zaczniesz małe, rosną powoli i dobrze się bawić.

Jak uruchomić Craft Biznes: Wywiad z próby podania Berry'ego Anne-Marie Faiola
Działalności jednostki może być świetną zabawą dla całej rodziny.

Czy polecasz pytając znajomych lub członków rodziny, aby pomóc w domu biznesu oparte? Jeśli tak, to, co jest najlepszym sposobem, aby upewnić się, że projekt nie ma negatywnego wpływu na wasz związek?

To jest trudne pytanie. Oczywiście twoja rodzina będzie w końcu coraz opracowane, aby pomóc. Uczenie dzieci na temat biznesu i finansów jest lekcją, która może mieć pozytywny wpływ na całe życie na nich. Mój ojciec nauczył Mój brat i ja, jak inwestować i jak czytać sprawozdania z akcji, kiedy byliśmy 11 i 14. To był początek solidne podstawy w wiedzy finansowej. To był wspaniały prezent.

Jednak trudno jest zapomnieć, że twoja rodzina nie są Twoje szczęśliwe, pomocni pracownicy i mają własne życie i interesy. Przemawiając z doświadczenia, że ​​jest niemożliwe, aby zrozumieć, że twoja rodzina będzie cię zdradzić i nie całkowicie zamieni się szczęśliwe soapmaking automaty raz widzieli jak ważne nowy biznes dom był dla Ciebie.

Projekt rodzinę, ostrożnie. Bądź wdzięczny, gdy mogą one być pomocne. Hartować swoje rozgoryczenie, kiedy nie mogą pomóc. Zwróć je wtedy, gdy jest to możliwe.

Jakie zasoby proponujesz dla rzemieślników dowiedzieć się więcej na temat samozatrudnienia i możliwości biznesowych z domu,?

Fortune Small Business (FSB), Inc., firmy 2.0 i Fast Company zapewni poczwórne zagrożenie jeśli czytasz im wszystko od deski do deski, co miesiąc przez rok. Dowiesz się prawie wszystko, co musisz wiedzieć o rozpoczęciu, prowadzenie i zarządzanie firmą z tym na lekcji w domu.

Jeśli chcesz dodać kilka książek, moim ulubionym jest Opanowanie Rockefeller Habits: Co należy zrobić, aby zwiększyć wartość Twojej firmy rośnie Verne Harnish.

Oczywiście, znalezienie najlepszych i najzdolniejszych przedsiębiorca wiesz i poprosić ich, aby pomóc zbudować stabilny, trwały firmy. Będziesz zaskoczony, jak spełnienie relacji mentoringu może być.

Dodatkowe zasoby Zakład Logiki

Aby dowiedzieć się więcej o rozpoczęcie własnej działalności rzemieślniczej, zobacz artykuły z Zakład Logiki Stosowanej Business.

,