grsail.com

Jak ukryć podwójny podbródek

Jak ukryć podwójny podbródek
Wiele kobiet uważa, że problemem podwójnej brody jest wspólne tylko wśród plus size kobiet. Jednak okazuje się, że nie tylko plus size kobiet cierpi z powodu tego kosmetycznego defektu ale szczupłych ludzi, jak również. Niektórzy cierpią z niego z powodu nieprawidłowego żywienia, inni - od źle wybranego planu diety, które udało się pomóc osobie schudnąć, ale nie pomogą rozwiązać rozstępy i kwestie podwójnego podbródka.

Zapobiec lub rozwiązać problem podwójnego podbródka?

Niewątpliwie, jest to o wiele łatwiejsze, aby zapobiec problem niż go wyeliminować. Ale jeśli masz już podwójny podbródek, możesz spróbować rozwiązać ten problem w następujący sposób.

Wizualne Korekta podwójnego podbródka

Podwójny podbródek, w zasadzie, wizualnie sprawia, że ​​patrzymy cięższe i mniej atrakcyjne. Twoim zadaniem jest przesunięcie akcentu, tak aby broda nie przyciąga uwagę w ogóle. Możesz wydłużyć szyję wizualnie; w ten sposób efekt nadwagi i podwójnego podbródka po prostu przestać pęknięcie na oku. Efekt długo szyi można dotrzeć z pomocą małych cięć dekoltem na ubrania, które nosisz (bluzki, topy-cystern, koszulki).

Ubrania do noszenia z podwójnego podbródka

Nie stosować topy i bluzki, które mają prawo cięte szyi u podstawy szyi lub koszule z prostym szyi-line. Wygląd jak który będzie po prostu przyciągnąć większą uwagę do swojego podbródka. Twoja szafa powinna przede wszystkim mieć ubrania z dekoltem w kształcie litery V. Niższa linia szyi, mniej oczywiste twój podbródek będzie. Odzież z przyciskami są również ładne okazja do swojej garderoby.

Nie z podwójnego podbródka

Uważa się również, że włosy odebrał i zamocowane za pomocą szpilek również wizualnie wydłużyć szyi. Ludzie, którzy mają podwójny podbródek przez wszystkich środków nie powinny nosić ubrania o prostym (wysoko) dekolt.

Wizualne Korekta podwójnego podbródka z makijażem

Zastosować makijaż poprawnie. W celu przesunięcia akcentów, których potrzebujesz, aby Twoje kości policzkowe i oczy wyraziste; użyć do tego spokoju, naturalnych kolorach. Jeśli chcesz, aby podświetlić obszar kości policzkowej w szczególny sposób, to możesz po prostu zastosować tusz do rzęs, ale jednocześnie unikać cieni do powiek i eyeliner. Użyj brązu tonowym rouge i pamiętać, aby zastosować trochę na nosie i skroniach, aby osiągnąć naturalny efekt.

Noszenie akcesoria z podwójnego podbródka

Mądrze korzystaj z akcesoriów, co pozwoli także skorygować niedoskonałości sylwetki, kiedy starannie wybrane. Na przykład, nie należy nosić długie i nieporęczne kolczyki, które go w dół aż do podbródka zasadę; przestrzenne kolczyki po prostu stworzyć dodatkowy akcent na podwójny podbródek. Użyj na przykład długie koraliki, małe lekkie i błyszczące kolczyki, które przyciągają uwagę i odciągają go od podwójnego podbródka.

Dieta i ćwiczenia przed podwójny podbródek

Możesz walczyć z podwójnym podbródkiem. Przede wszystkim musisz wybrać dietę -Plan mądrze - dieta, która cię pasował. W tym samym czasie, upewnij się, aby zwracać szczególną uwagę na treningu, wybrać ćwiczenia, które mogą pomóc w eliminacji podwójnego podbródka. Ćwiczenia twarzy są dość skuteczne w walce z podwójnym podbródkiem.