grsail.com

Jak uczyć dzieci: budżetowania do budżetowania Narzędzia dla dzieci

Jak uczyć dzieci: budżetowania do budżetowania Narzędzia dla dzieci

Czy wasze dzieci zrozumieć wartość dolara? Dzieci często myślą, że uzyskanie pieniędzy jest tak łatwe, jak się do bankomatu, gdzie w magiczny sposób pojawia się ona. W rzeczywistości pojęcie zarabiać i budżetowanie jest obca większości dzieci. Nauczanie dzieci jak ustawić budżet jest ważnym krokiem w zaszczepienie w nich przez całe życie szacunku dla pieniędzy. Spróbuj tych porad:

 1. Naucz dziecko, jak zarabiać pieniądze. Zanim Twoje dziecko może nauczyć się budżetu, ona musi mieć pieniądze, aby pracować. Nawet małe dzieci mogą zrozumieć pojęcie pracy w zamian za wynagrodzenie. Twoje dziecko zrobić prace domowe i zapłacić jej stosowną kwotę w każdym tygodniu. Nie daj się wciągnąć w jak wiele innych rodzin zasiłek dając swoje dzieci w każdym tygodniu - pochodzić z kwoty, która wydaje się rozsądne, w zamian za pracę, która jest wykonywana, a jest w ramach własnego budżetu domowego. Najlepiej jest ustawić tygodniowy kwoty zasiłku, a nie tylko płacić swoje dziecko dla każdego chore co robi. Chociaż dodatek może być cennym narzędziem pomagającym uczyć dzieci o wartości dolara, chcesz być ostrożnym, aby nie pozwolić przekształcić się w sytuacji, w której dziecko spodziewa się zapłaty za każdym razem prosić ją, by coś zrobić.
 2. Kup Skarbonka. Skarbonka jest pierwszym narzędziem dziecka, jeśli chodzi o oszczędność pieniędzy i budżetowania. Większość dzieci uwielbia słyszeć brzęk monet, jak upuść je w banku. Przeskoczyć na "Super Saving Nauczanie Bank" jest świetnym wyborem dla preschool- i dzieci w wieku szkolnym - monety są rejestrowane depozyty, a dziecko może nawet ustawić ilość goli, że ona chce osiągnąć.
 3. Użyj pomocy wizualnych. Słoiki Pieniądze mogą być bardzo korzystne narzędzie. Daj dziecku trzy słoiki wpłacić pieniądze na - jeden słoik może być stosowany do codziennej wydatków, jeden słoik może być stosowany do oszczędzania na drogich towarów, a jeden słoik może być użyty do oszczędności długoterminowych (aby później zostać złożone w Konto oszczędnościowe bankowe). Czwarty słoik może być również używany, pieniędzy na cele charytatywne lub inne szlachetne cele.
 4. Otwórz konto oszczędnościowe dla dzieci. Dzieci w każdym wieku powinny być nauczane, że ważne jest, aby umieścić środki na koncie oszczędnościowym. To mądry, aby otworzyć konto oszczędnościowe dla dziecka, kiedy jest jeszcze dzieckiem, ponieważ może ona otrzymać dary pieniężne za jej chrzciny lub urodziny (i pieniędzy dał ci w imieniu dziecka należy socked się w jej rachunku bankowego, jak również) , Aby pomóc oszczędności twojego dziecka rośnie, depozyt co najmniej połowę wszystkich pieniędzy na prezent urodzinowy, a na konto i nauczyć ją, aby zrobić to samo z jej zasiłku. To jest dobre rady dla swojego dziecka, aby usłyszeć, kiedy jest młody. Kiedy dziecko jest na tyle stary, ona cieszyć podejmowania wycieczki do banku z tobą wpłacić własne pieniądze. Pamiętaj, aby pokazać jej, jak rośnie jej pieniądze i jak obliczane są odsetki co miesiąc.
 5. Pomóż dziecku obliczyć, jak długo to potrwa, aby zapisać się na coś, co ona chce. Powiedzmy, dziecko ma swojego oka na nowej grze wideo, która kosztuje 50 $. Niewątpliwie będzie to zająć wiele tygodni uprawnień, aby zapisać się na takiej pozycji. Pomóż jej obliczyć, ile dni zajmie zaoszczędzić na drogich towarów i pomóc jej się odłożyć określoną kwotę w stronę gry. Ważne jest, aby nauczyć swoje strategie dzieci, aby zaoszczędzić pieniądze tak, że zdaje sobie sprawę, że, z cierpliwością, to osiągalny cel.
 6. Za pomocą kilku narzędzi budżetowania Istnieje kilka doskonałych książek dostępne, które mogą pomóc nauczyć dziecko o budżetowania Dziecięcy pieniądze wszystko książki:.. Od Zapisywanie Wydatki na Investing-- Dowiedz się o pieniądze Diane Mayr i The niesamowite pieniądze Księgi dla dzieci przez Adriane Berg zarówno zająć się zagadnieniem, w łatwy do zrozumienia, przyjaznych dzieciom sposób. Ponadto, za pomocą arkuszy, aby pomóc dziecku śledzić swoje wydatki. Łatwy w użyciu szablonu można znaleźć na stronie popularnego dzieci, PBSKids.Org.
 7. Porady dla rodziców:

  • Nie kupić wszystko, co dziecko chce. Dziecko, które jest używane do uzyskania wszystko pod słońcem ma trudności ze zrozumieniem koncepcji budżetowania.
  • Dawać dobry przykład. Jeśli dziecko widzi zakupy kompulsywnie lub biczowanie się kart kredytowych cały czas, ona się złą wiadomość na temat pieniędzy. Zamiast kupowac w sprzedaży i podkreślić swoje oszczędności. Za pomocą kuponów i mieć pieniądze banku rodziny lub słoik, że wszystkie zastosowania, aby zapisać na specjalne rzeczy, takich jak wycieczki. Z biegiem czasu, wasze dobre nawyki będzie zetrzeć na dziecko i zrobić wrażenie.

Wymagane narzędzia:

 • Rachunek oszczędności
 • Skarbonka

Szybkie porady:

 • Ważne jest, aby nauczyć dziecko, jak budżet na przedmioty, które chce.
 • Niektórzy uważają, że łączenie zasiłku w pracach nie jest dobry pomysł, i że obowiązki wokół domu powinny być oddzielone od zasiłku.