grsail.com

Jak ubiegać się Rubber Dach

Stała i pogody może znacznie powodować zużywanie się wszelkich tradycyjnych niskim nachyleniu lub dachów płaskich. To sprawi, że dach podatne na przecieki. Najlepszym sposobem, aby naprawić swój dach jest zastosowanie lub zainstalowanie na nim gumy dach. Dachy gumowe są trwałe, lekkie i odporne na promieniowanie UV. Dachy kauczuku lub EPDM (etylen-propylen-dienowy Monimer) może być albo w postaci stałej, w postaci arkuszy lub postaci ciekłej farby. W każdym razie, jak można kupić wraz z klejem wiążącym w lokalnym sklepie sprzętu.

Instalacja arkusz gumową dachu

  1. Przed zakupem arkusz dachu gumy, upewnij się, aby zmierzyć się z dachu i dodać kilka centymetrów z każdej strony dachu do arkusza gumy. Pamiętaj, aby zainstalować dach gumy w dzień bez deszczu.
  2. Dokładnie oczyścić cały dach z pędzlem i detergentu. Upewnij się, że każdy cal dachu jest wolne od kurzu i brudu. Zapewni to właściwego kleju, przy później.
  3. Połóż arkusz gumy na dach. Ważne jest, aby upewnić się, że arkusz gumy rozciąga się na wszystkie strony dachu. Złożyć na pół gumy, dzięki czemu można zastosować klej na dachu i na arkuszu gumy. Stosując klej zarówno na dachu i gumy zapewni lepsze wyniki wiązania. Po nałożeniu, niech lekarstwo klejącą aż lepka rozłóż połowę arkusza i mocno naciśnij go na dachu. Za pomocą wałka lub miotłę, aby wygładzić zmarszczki lub żadnych pęcherzyków powietrza. Czy ten sam proces w drugiej połowie. Oczyścić z kleju wiążącego sączy się na krawędzi gumy i dachu z ręcznikiem.
  4. Pozostawić klej do wyschnięcia na około godzinę. Teraz masz nowy dach gumy.

Zastosowanie ciekłego dach gumową

  1. Zakup cieczy EPDM, wałka malarskiego i pędzla z lokalnego sklepu komputerowego. Oczyścić dach z detergentem. Upewnij się, że dach jest wolne od kurzu i brudu. Jeśli składasz tylko ciekły kauczuk na niewielkiej części dachu, upewnij się, aby wyrównać proporcje danego obszaru z taśmy painterâ € ™ s.
  2. Korzystanie z rolki farby i pędzla, stosuje się ciekły kauczuk na dach. Będziemy chcieli, aby zastosować łagodne światło do średniej płaszcz. Użyć wałka malarskiego na głównym korpusie pokrywy i pędzla na brzegach.
  3. Po zastosowaniu ciekłego kauczuku na całości dachu, wszystko do rozliczenia i suche. W celu zapewnienia prawidłowego wiązania i suszenia, pozostawić do utwardzenia na dzień.

Wskazówka: Poproś znajomego, aby pomóc w tym projekcie szczególnie jeśli dach jest dość duży.

Stosowanie lub instalacji dach gumy jest łatwy sposób wzmocnić swój płaski dach i zapobiegają wyciekaniu. Możesz łatwo znaleźć wszystkie narzędzia potrzebne do tego projektu w każdym lokalnym sklepie sprzętu.