grsail.com

Jak ubiegać Bullnose Corner Bead

Jak ubiegać Bullnose Corner Bead


Po kroki dla jak stosować rożnego Bullnose koralik można dodać styl i zainteresowania do ściany.

Przed instalacją

Przed rozpoczęciem koncentrując się na jak zainstalować rogu Bullnose koralik, poświęć kilka minut, aby upewnić się, że masz wszystkie narzędzia i materiały niezbędne do wykonania zadania. Po mierzona na wysokości zgrubienia będziesz potrzebować, postać w kilka dodatkowych, jak zgrubienie może łatwo stać się wygięta lub możesz wyciąć złą długość.

 • Długość instalacji -You'll okaże się, że działa szybciej, bardziej doświadczony stać. Na początku jednak planujecie spędzać w dowolnym miejscu od 10 do 20 minut na każdej sekcji stopki, w tym stosowania związku płyt kartonowo-gipsowych.
 • Narzędzia potrzebne metalowej kulki -Dla, trzeba mieć dobre parę nożyc metalowych. Na winylu zgrubienia, prawdopodobnie można dostać się z nożyc cyny, i kompozytowego stopki, nóż lub nożyczki powinny działać. Aby zastosować związek, trzeba 6-calowy, 10-calowe i 12-calowe noże płyt kartonowo-gipsowych.
 • Materiały potrzebne -materiały to narożny Bullnose koralik, paznokcie płyt kartonowo-gipsowych oraz elementów przejściowych stosowanych do kwadratu off rogów.
 • Ważna wskazówka -Jak zainstalować koraliki, użyj lekkiego nacisku na tworzenie prostych, nawet nadające się wzdłuż ściany. Jeśli koralik zaczyna skręcać, trzeba go usunąć i spróbować ponownie. W ten sam sposób, użyj lekkiego nacisku, jak rozpocząć mudding koraliki. Jeśli naciskaj zbyt mocno, może po krzywej swój nóż, i może nie być w stanie wypełnić w rogach odpowiednio.

Kroki Jak ubiegać Bullnose Corner Bead

Etapy sposobu stosowania narożny Bullnose zgrubienie są następujące:

 1. Podczas montażu płyt kartonowo-gipsowych w narożnikach zewnętrznych, starać się utrzymać sekcje płyt kartonowo-gipsowych z rozszerzenia obok siebie. Jeśli to nie występuje, jednak będziesz musiał złożyć nadmiar suchą ścianę stworzenia bardziej dopasowany do skrzyżowania z dwóch części. Nie martw się, jeśli nie jest jeszcze nadmiar ściany, jednak, ponieważ koralik Bullnose zajmie się tym.
 2. Zmierzyć i wyciąć koralik o pół cala krótszym niż trzeba.
 3. Zainstaluj koralik Bullnose przybijając go do miejsca, z gwoździami umieszczone co około ośmiu centymetrów wzdłuż promenady.
 4. Jesteś teraz gotowy do zastosowania związek płyt kartonowo-gipsowych. Można to zrobić, stosując związek między stopką a ścianą z 6-calowym nożem. Ponieważ będziesz dodanie dodatkowych warstw błota, nie stosuje się pierwsza warstwa zbyt grubo.
 5. Piasek związku w gładkie wykończenie.
 6. Na drugiej warstwy, należy użyć 10-calowy nóż, stosując błoto tak gładko, jak to możliwe w ścianę, i piasek ponownie.
 7. Na trzecim płaszcz, użyć 12-calowy nóż i powtórzyć proces.
 8. To wszystko. Gotowe! Teraz Twoja ściana jest gotowa do końca jednak wybrać.

Punkty do zapamiętania

 • Na rogach, które są mniejsze lub większe niż 90 stopni korzystnego dopasowania, rozważyć zakup poza kąt koraliki Bullnose.
 • Wybory paciorek często zależała od wykorzystania powierzchni. Trudne, winylu lub kompozyt koralik często wytrzymać powtarzające wpływ lepiej niż metalowe kulki, które stoi ryzyko staje utrudniona.
 • Istnieją dwa alternatywne podejścia do tradycyjnego chore stosowania związek. Jeden jest użycie kleju natryskowym, zaś druga jest technika zszywania. Podczas gdy jeden z nich działa, najsilniejsze sposób jest jak dotąd sposobem związku.


Wreszcie, należy pamiętać, aby wziąć swój czas. Podczas gdy proces jest z pewnością metodyczne, to naprawdę nie jest takie trudne. Znajdziesz się pracuje szybciej i skuteczniej w miarę upływu czasu i stać się mistrzami w tym, co robisz.