grsail.com

Jak Trening siłowy dla kobiet różni się od mężczyzn

Prawdą jest, że trening siłowy dla kobiet nie różnią się aż tak bardzo od treningu siłowego dla kobiet. Chociaż ludzie w sposób naturalny produkcji testosteronu w organizmie, co daje im przewagę, jeśli chodzi o uzyskanie "zgrywanie" wygląd, istnieje wiele ćwiczeń, że zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą zrobić, aby poprawić ich siłę.

Bez stosowania sterydów lub jakąś formę dodatkowego testosteronu, kobiety nigdy nie będą w stanie osiągnąć nieporęczne wyniki mężczyźni poprzez ćwiczenia kulturystyczne. Ale, mogą korzystać z wielu tych samych ćwiczeń, i podnieść niektóre z tych samych wagach do tonowania mięśni i dodanie masy mięśniowej do ich ciał.

Trening siłowy Ćwiczenia dla kobiet z Wypróbuj

Jeśli jesteś kobietą, patrząc na pociąg siły, aby dźwięk mięśni lub po prostu pozostać w formie, nie trzeba tkwić w cardio pokoju działa na bieżni. Zamiast tego, można spróbować kilku z tych ćwiczeń do wykonania pracy:

  1. Loki: Niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną czy kobietą, loki są świetnym sposobem na ćwiczenia ramion poprzez użycie wag. Niestety, jeśli jesteś kobietą, jesteś nie będzie w stanie zbudować dużo masy mięśniowej. Ale, będzie tonowanie ręce za każdym razem gdy ta ciężarów.
  2. Pulldowns Tricep: Znowu będziesz się skupiać na tonowanie ramiona poprzez zastosowanie pulldowns tricep. Nie będzie dodać dużo masy mięśniowej do ramion, ale kobiety mogą zachować swoje triceps z coraz zwiotczała, wykonując to ćwiczenie.
  3. Przysiady: Podczas gdy ludzie będą zwiększyć masę mięśni ud, wykonując przysiady, kobiety po prostu dźwięk ich kompetencji, wykonując ćwiczenia jak przysiady. Jest to także szczególnie skuteczne w przypadku tonowania mięśni ud, pośladków i łydek.
  4. Bench Press: kulturystyki podstawowym ćwiczeniem jest wyciskanie. Oprócz pracy i dodając masę mięśniową do mięśni piersiowych, ale również cele triceps i biceps, jak również. Jednak kobiety nie skończyć z nieporęcznych mięśni piersiowych, jeśli zdecydujesz się zrobić to ćwiczenie. Spowoduje to stonowanych mięśni piersiowych.

Maksymalizacja Trening siłowy dla kobiet

Jeżeli jesteś kobiety chcą uzyskać więcej z treningu, będziesz musiał zrobić więcej niż tylko hit na siłowni. Podczas gdy ludzie używają ich naturalny testosteron nabrać, kobiety często koncentrują się na tonowanie ponad masy mięśniowej. Ale jeśli szukasz tej dodatkowej masy mięśniowej, spróbuj dokonywania korekt do swojej diety w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów. Na przykład, dodać jaja do dziennego spożycia żywności, produkt spożywczy, który jest znany, aby poprawić przerost w obu płci. Przerost jest wzrost tkanki otaczającej mięśnie. Należy także upewnić się, że tyle się chude mięso. To pomoże Ci spalić tłuszcz i dodać trochę masy mięśniowej do ciała podczas treningu.

Kiedy przychodzi do, trening siłowy dla kobiet i dla mężczyzn trening siłowy nie jest aż tak bardzo różne. Prawdziwa różnica jest w wynikach. Niezależnie od tego, jakiej płci jesteś, ważne jest, że wiesz, co twoje ciało jest w stanie przed rozpoczęciem treningu siłowego. Następnie ustawić realistyczne cele dla siebie i rozpocząć ich realizację. I nie zapomnij użyć internetowy dziennik Fitday, aby śledzić swoje postępy biznesowe!