grsail.com

Jak to zrobić w Sugar Busters Diet

Sugar Busters dieta jest modne w dzisiejszych czasach. Jest on oparty na założeniu, że cukier prowadzi do przyrostu masy ciała, a nie tylko tłuszcz. Opracowany przez kardiologa, endokrynologa i gastroenterologa, plan ten jest bezpieczny i okazały się skuteczne w pomaga rzucić cali i schudnąć. Oto jak to zrobić diety cukier Bustera.

Krok 1

Zrozumieć, jak działa. Buster cukier dieta oparta jest na indeksie glikemicznym. To ceny ilość cukru w ​​żywności, zarówno naturalne cukry i dodatku cukru. Niższe jedzenie jest na indeksie glikemicznym, tym mniej cukru w ​​nim zawarte i bardziej pożywne, że jest dla Ciebie. Niski poziom cukru utrzymuje poziom cukru we krwi w ryzach i powstrzymuje organizm przed obracaniem cukru w ​​tłuszcz. Dieta to nie tylko wycinanie smakołyki i ograniczając węglowodany. To jest bardziej obliczony podejście do uniknięcia dużej zawartości cukru, które są sprawdzone, aby doprowadzić do nadwagi.

Krok 2

Nie martw się o pomiar. Najlepsza część tej diety jest to, że jest to łatwe. Nie jest potrzebne pomiarowe, części do wielkości nie ma wyjścia, a nie dokładny czas trzeba jeść. Jesteś w zasadzie swobodnie jeść, ile chcesz (w granicach rozsądku), kiedy tylko chcesz. Jaki jest haczyk, pytasz? Po prostu trzeba ograniczyć, co jesz do dopuszczalnych żywności na liście cukier Bustera.

Krok 3

Wiedzieć, co żywności do uniknięcia. W tym diety cukier Buster, prawdopodobnie będziesz musiał wyciąć kilka żywności już przyzwyczaić się do jedzenia na przestrzeni lat. Na tej diety, nie można już spożywać:

  • cukru / miodu / syropu
  • słodkie smakołyki / desery / przekąski opakowanych wstępnie
  • piwo / pop / wysokiej zawartości tłuszczu mleka / soki
  • makaron / chleb biały / nie całe ziarna zbóż
  • ziemniaki / kukurydza / marchew / banany

To może wydawać się dużą listę, ale wkrótce okaże się, że istnieje wiele zdrowej żywności jesteś w stanie jeść, gdy robisz diety cukier Bustera.

Etap 4

Wiedzieć, co należy jeść pokarmy. Kiedy jesteś na diecie cukier Bustera, musisz unikać wszystkich skrobi i cukrów. Ale nie musisz unikać dobry gust! Nadal można jeść chude mięsa (z wyjątkiem wszystkich wieprzowiny). Zaopatrzyć się w zielonych warzywach, i kupić tylko chleb całe ziarna. Zakup mleka i produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu, i upewnić się, że jogurt jest bez cukru. Przełącz się do oliwy z oliwek zamiast masła, i upewnić się, że sosy sałatkowe są wolne od tłuszczu i cukru. Nie trzeba nawet ignorować słodkie zachcianki. Spełniać swoje słodycze za pomocą sztucznych substancji słodzących w małych ilościach do słodzenia swoje ulubione smakołyki. I zachować bezcukrowe smakołyki i napoje wokół domu, kiedy to strajków zachcianki.

Diety cukru Buster jest bardziej o sposób zmiany sposobu jedzenia niż diety. Nie musisz przestrzegać ustalonych przepisów. Wystarczy jeść zalecanych pokarmów i unikać słodkich i żywności o wysokiej zawartości tłuszczu, które czyni, że tłuszcz. Na diety cukier Bustera, będziesz prawdopodobnie zacznie spadać funtów w ciągu kilku pierwszych dni. Nie będzie czuć się pozbawiony kiedy robisz diety cukier Bustera. Faktycznie, prawdopodobnie okaże się, że czujesz się fantastycznie!