grsail.com

Jak to zrobić Tricks Skateboard

Jak to zrobić Tricks Skateboard

Skateboarding jest wielki sport i hobby. Uczestnicząc w tym wielkim hobby można nabyć ilość ćwiczeń potrzebne, jak również o udział w czymś, co można zjeść. Nauka tricków na deskorolce była dużo trudniejsza w przeszłości. Gdy ten sport został wymyślony przez deskorolki zostały wykonane z kartonów i desek. Na spodzie płyty przymocowano toczenia kół. To było bardzo trudne dla wielu ludzi nawet stanąć na deskorolce, jak to chwiać się dużo i to oni tracą równowagę i upaść. Te rodzaje pudełek po prostu nie były wystarczająco wytrzymały. Wkrótce firmy wyszedł bardziej stabilnego techniki. Ich sprasowaniu desek w dół tak, by być bardziej płaska, a to zapewnić jednakowy ciężar na obu stronach koła. Po nowsze deskorolki zostały wymyślone sztuczek następnie stał się o wiele bardziej popularne.

"Ollie", który jest skok w powietrzu, jest zwykle jednym z pierwszych sztuczek, które są nauczane w celu początkujących. Aby to zrobić ollie, pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to upewnić się, że stanowisko jest prawidłowe. Twoje plecy stopy powinny być w odwrocie deskorolce a przednia stopa powinna być w środku planszy. Następnie, ugnij kolana i wypchnąć z powrotem nogę na pokładzie, jak szybko i jak mocno, jak to tylko możliwe. To zmusi Cię i deskę do powietrza. Gdy jesteś w powietrzu obracać przednią nogę tak daleko, jak można z przodu płyty. Spowoduje to, że twoja karta iść wyżej i powinien wylądować dokładnie jak się zaczął. Ollie zajmuje dużo praktyki i upewnij się, że działa na coraz prawidłowy czas. Wiele osób ma problemy z toczenia, gdy są one dopiero zaczynają ćwiczyć. Dobrym pomysłem jest, aby spróbować uruchomić na dywanie najpierw jako dywan uniemożliwi toczenia. Po doskonalić stały Ollie swój sposób na żwir. Wkrótce będziecie mogli zrobić Ollie podczas toczenia dół wzgórza!

Skateboarding to świetny sport, który należy rozważyć połączenie. Wiele miejsc w tych dniach mają deskorolka parków przeznaczone specjalnie dla snowboardzistów. Parki te obejmują różne rampy, szyny i skoki można ćwiczyć na i wspaniałe miejsce na odpoczynek z przyjaciółmi. Świetne ćwiczenia i dobre towarzystwo - czego więcej można chcieć?