grsail.com

Jak to zrobić Taksydermia

Wypychanie jest bardzo fascynujące hobby, który obejmuje wiele różnych umiejętności i rzemiosła - takich jak odlewania, rzeźby, obróbki drewna i stolarki - i które mogą tworzyć dzieła sztuki na wystawie w domach, muzeów i domów. Wypychanie znalazł również swoje zastosowanie w badaniu anatomii i fizycznych cech zwierząt. Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się, jak to zrobić wypychania najlepiej rozpocząć pierwsze od podstaw.

Co to jest wypychanie? Tradycyjnie wypychanie obejmuje usunięcie skóry martwych zwierząt, a następnie kształtowanie i odtworzeniu w celu wytworzenia modeli realistyczne. Istnieje jednak wypychacze zwierząt, którzy przyklejają się do zachowania tylko głów, szyi i ramion okazów; nazywane są one gry mocowania głowicy. Ponadto, staje się coraz bardziej powszechną praktyką wypychacze zwierząt stosowanie materiałów sztucznych na wszystkich częściach ich próbki. Zwierzęta, które są stosowane do wypychania to ptaki, gady, płazy i ssaki.

Wypychanie można uznać za skomplikowany proces, zwłaszcza przez amatorów, biorąc pod uwagę, że trwa miesiące pracy do wykonania. Techniki i metody zależeć będzie od konkretnej kategorii zwierząt preparowania będzie pracować, ale podstawy idzie tak: wzór zwierzę ma być stosowana, zakonserwowane przez zamrażanie, po którym skóra jest starannie usunięte. Ta skóra jest czyszczona, opalona i traktuje oczyszczania i środkami chemicznymi. W międzyczasie, preparowania powinny mierzyć kości i mięśnie zwierząt; Ta informacja następnie jest wykorzystywana do odtworzenia struktury. Po tym DATA- gromadzenia, korpus jest uformowany w tynku; ta będzie służyć jako struktura, na której preparowania stawiałaby skórę powrotem. Słowo o tej formy: dziś, formy komercyjne są dostępne tak preparowania nie będzie musiał zrobić formowania i pomiaru się. Nie tylko byłoby to znacznie zmniejszyć pracy zaangażowanych, modele te są również ogólnie anatomicznie poprawny, umożliwiając wypychacze zwierząt do produkcji wysokiej jakości uchwytów. Wypychacze zwierząt mogą również wybierać spośród realistycznych pozach dostępnych na rynku.

Preparowania musiałby zainstalować inne części zwierzęcia do formy; jeśli on robi zamontować jelenie, na przykład, powinien zainstalować poroża zwierząt we właściwej pozycji przy użyciu specjalnego materiału klejenia. Inne elementy, takie jak oczy, są dostępne w materiałach szklanych w sklepach wypychania zwierząt. Następnie, przygotowana skóra jest umieścić z powrotem. Uchwyt jest pozostawiona do wyschnięcia.

Gdy skóra na formie nie wyschnie całkowicie, mocowanie podano jakieś prace wykończeniowe. To więcej artyzm, od preparowania musiałby przywrócić naturalny kolor zwierzęcia za pomocą aerografu, olej rury, farba akrylowa lub farby lateksowej. Różne techniki mogą być stosowane w zależności od części zwierzęcia odtwarzanego. Oprócz przywracając naturalne kolory, skurczone i inne zdeformowane obszary górze są zrestrukturyzowane woskiem lub inny materiał rzeźbiarski.

Tworzenie wierzchowce ryb jest bardzo popularny wśród wypychacze zwierząt, ponieważ jest to stosunkowo łatwiej niż do polowania ryb (plus, służy do wzmocnienia roszczeń rybaka o jego połowu nagród). Proces tworzenia zamontowany ryb jest zasadniczo taki sam jak proces wyliczonych powyżej, ale wykończenie powierzchni jest uważana trudniejsze od barwy rybich łusek są trochę skomplikowane, aby odtworzyć.

Zainteresowani, aby rozpocząć swój projekt wypychania? Możesz przejść stron internetowych podróży, takie jak vandykestaxidermy.com zamówić materiały eksploatacyjne i materiałów. Powodzenia!