grsail.com

Jak to zrobić Pilates w domu

Wiele osób o tym, jak bardzo podobają Pilates wzmacnia różne obszary ich ciała i jak to jest tak łatwo zrobić. Oni twierdzą nawet, że skoro masz podstawy dół pat, nie musisz się na zajęcia lub zapisać się na siłownię. Twierdzenia te są rzeczywiście bardzo prawdziwe. Jednym z głównych powodów, dlaczego Pilates złowiony się lotem błyskawicy jest ze względu na fakt, że można zrobić Pilates w dowolnym miejscu, na siłowni, biurze lub domu. Tak, wszystko, czego potrzebujesz jest właściwy sprzęt, prawo fundacji i właściwą wiedzę. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób doprowadzić i zrobić Pilates w domu.

  • Weź klasę. To naprawdę trudne dla ciebie zrobić Pilates w domu, jeśli dona € ™ t wiedzieć, jak to zrobić. Poprawna forma jest integralną w osiąganiu wyników z każdego typu Pilates ćwiczenia. To powiedział, że na pewno chcesz przynajmniej nauczyć się podstaw i podstawowych form i ćwiczenia się w dyscyplinie, zanim będzie można zabrać do domu. Aby to zrobić, możesz rozważyć zapisanie w klasie pilates. Weź udział kilka sesji i naprawdę czuje i obserwować różne ćwiczenia i formularze niezbędne do zrobić to dobrze. To zapewni Ci wystarczająco dużo wiedzy, aby umożliwić Ci prawidłowo wykonać ćwiczenia w domu.
  • Zakup podstaw. Na początek, trzeba będzie kupić kilka rzeczy, aby w domu Pilates treningu o wiele bardziej przyjemny i skuteczny. Po pierwsze i najważniejsze, będziemy chcieli, aby uzyskać matę. Poza tym, może warto zainwestować w odpowiednią odzież, takich jak biustonosz sportowy i poty. Po trzecie, nigdy nie powinno się zrobić Pilates bez podstawowego wyposażenia, piłkę Pilates. Wreszcie, może chcesz kupić piękny szkoleniowy wideo w Pilates służyć jako przewodnik, jak przejść przez każdego i każdego ćwiczenia można uważasz korzystać z. Elementy te można znaleźć w różnych sklepach i sklepach sportowych.
  • Znajdź miejsca. Oczywiście, trzeba będzie ładne i ciche miejsce w domu, gdzie można zrobić różne ćwiczenia. Obszar ten powinien mieć wystarczająco dużo miejsca, aby rozciągnąć i poruszać się. Jeśli to możliwe, poświęcić obszar, który jest wolny od bałaganu. Teraz, jeśli planujesz używać wideo Pilates jako przewodnik, będziemy chcieli, aby teren, jak również telewizor i odtwarzacz DVD.
  • Postępy w ćwiczeniach i urządzeń. Jak stać się bardziej doświadczony z różnych ćwiczeń Pilates, będziemy chcieli, aby być w stanie wykonać bardziej złożone procedury. Będzie to wymagało zaawansowanych urządzeń, takich jak reformator, Wunda krześle i Cadillac. Są wielcy pomocnicy, których można użyć, aby wykonać niektóre z bardziej złożonych procedur.

Po wszystkich rzeczy, które muszą być zakupione i miały wszystkie klasy, które chcesz, połowa sukcesu została wygrana. To jest naprawdę łatwe. Najtrudniejsze będzie naprawdę być planowanie codziennych czynności, aby to czas na trening. Wiele osób się sprzętu i urządzeń, ale nie uczynią wykonywania tylko dlatego, że dona € ™ t mieć czas lub są zbyt leniwi, aby to zrobić. Dobrze, że jest coś, co można mieć do czynienia z, gdy nadejdzie czas, który określi skuteczność Pilates dla Ciebie.