grsail.com

Jak to zrobić Moves Taniec cheerleaderek

Taniec jest jednym rutynowym, że cheerleaderki zrobić poza akrobacje. Dobre cheerleaderka gyrates i bawi publiczność, jak ona Pozdro dla swojego zespołu. W wielu sportach szkolnych, razem pół pokaż podkreśla ruchy taneczne cheerleaderek. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zrobić kilka ruchów tanecznych cheerleaderek musisz wykonać następujące czynności:

Zawsze robić swoje ruchy taneczne w ośmiu przypadkach. Następnie wymienić swoje osiem liczby, które pomogą Ci zapamiętać choreografii (na przykład: krok 1, 2, odcinek pompy 3, krok do tyłu 4, skręcić 5, naciśnij 6, przejechać 7, otwarta 8, itd.) Wykonaj czynności powoli i dokładnie. Opanuj to robiąc to wielokrotnie. Pozwól mięśnie, aby być wygodne, jak gdyby to przychodzi naturalnie. Wybierz odpowiednią muzykę, która będzie pasował do Twojego tańca jeśli potrzebne jest muzyka.

Wypróbuj ten prosty ruch taniec cheerleaderek: Dwie pierwsze liczy się w ośmiu taniec jest freestyle. Spróbuj improwizować ruchów, jak to zrobić freestyle. W freestyle tańczy cheerleaderkę zwykle robi jej ruch podpis. Bardzo prosto, spróbuj utworzyć jedną lub po prostu śledzić rytm muzyki. 3 rd osiem liczenie rozpoczyna się z pozycji stojącej, z jednej strony na podstawie twojej głowie, a inny na biodrze. Trzymajcie się prosto, brzuch i pierś w.

Jeden, dociśnij rękę, która była na głowie, przywołać inne lewym biodrze na prawym ramieniu. Umieść swoje nogi razem jednocześnie z tego kroku. Możesz nazwać to jako Tuck 1.

Dwie liczby są otwarte Clap 2. Zrób to pozwolić ręce przed siebie, jakby jesteś klaskanie, pozostawiając je otwarte.

Trzy liczby, będzie znany również jako push 3. Naciśnij a jeśli ktoś z wejściem utrzymanie drzwi. Slam to z finezją i życie. W tym samym czasie z pchanie, pchać do przodu prawą nogę.

Czwarta liczba, która jest otwartymi ramionami 4, odbywa się poprzez otwarcie ramion. Twoja lewa stopa powinna także ruszyć do przodu.

Na piątym count (szef Swing dół 5), odchylić w dół głowę, ręce na kolanach i palce okazało wewnątrz.

Następna, szósta liczba (Kierownik Swing Up 6), należy odchylić głowę do góry rękami wciąż na kolanach.

Na siódmym count (Krzyża 7), wymyślić i krok do przodu z rękami skrzyżowanymi teraz.

W ósmej i ostatniej liczby (otwartymi ramionami 8), otwierasz swoje ramiona w dół i stanąć z rozkroku. Powtarzaj ten krok, dopóki procedura staje się gładsza. Zwiększ ci prędkość i dokonać ruchy energiczne jeszcze z równowagą. Aby to praktykować dobrze, zapamiętywania i wizualizacji kroki w swoim umyśle. Wyobraź sobie, w głowie, jak można tańczyć i jak inni widzą tańczyć. Staraj się ćwiczyć w tym także przed lustrem stopniowo aż opanujesz kroki.

Z więcej praktyki i ekspozycji można być dobrym cheerleaderka. Teraz można upaść na podłogę i zrobić swoje ruchy taneczne cheerleaderek i wow publiczność z techniki i stylu.