grsail.com

Jak to zrobić jest łatwe, szybkie treningu górnej części ciała, dla facetów

Szukasz łatwego górnej treningu ciała do zrobienia w domu, jeśli nie udało się trafić na siłownię? Chcesz być na bieżąco to szybko, bo miał długi dzień i naprawdę chcą się zwijają się w łóżku i tam? Oto jak to zrobić szybki i łatwy górnej treningu ciała dla facetów:

  • Uzależnienie od siłowni i maszyn. Wielu mężczyzn i kobiet, ćwiczenia i trening na siłowni. Jednak wiele z tych samych mężczyzn i kobiet nie do wykonywania i treningu, gdy urządzenia i maszyny w siłowni są im zaprzeczyć. Dbają o ich ciała i zdrowia, ale wydaje się, że jeśli siłownia jest niedostępne, mogą osłabnąć i miss sesję. Możesz, oczywiście, nadal może mieć wielki górnej treningu ciała na zewnątrz siłowni, nawet jeśli nie masz wszystkie te wymyślne maszyny w domu. Jak widać, można dźwięk i wzmocnienie górnej części ciała w szybki i łatwy sesji, które można zrobić w domu, w pokojach hotelowych podczas podróży, a nawet w pracy lub w szkole podczas przerwy na lunch.
  • Szybkie i łatwe. Wszystkie te propozycje treningu dla mężczyzn mają na celu być proste i łatwe do zrobienia w krótkim czasie. Pomyśl o tym, jak przenośne mini ćwiczeń, które możesz zrobić przed obiadem, przed wyjściem do pracy, kiedy tylko chcesz. Nie musisz iść dni bez pracy w górnej części ciała, jeśli trzymać się tych proponowanych procedur.
  • Pompki. Najbardziej proste, podstawowe, proste do zrobienia, a co najważniejsze, skuteczne szybkie i łatwe górnej treningu ciała dla facetów. Push-up to idealne ćwiczenie, ponieważ służą one do wzmocnienia swoich ABS, ramiona, plecy, ramiona - to jest cała górna część ciała naprawdę. Jednakże, jest to bardzo ważne, aby wykonywać pompki poprawnie: prosto, ramiona rozstawionymi na szerokość barków, łokcie schowany, itp Czy 3 szybkie zestawy 15, 25, 50 pompek, objętość wzrasta jak przejść razem. Nie trzeba buty, maszyny, wagi i co cię mieć. Wszystko czego potrzebujesz to twoje ciało, podłoga i wysiłku i zaangażowania.
  • Drzwi pcha. To ćwiczenie jest zaskakująco skuteczny w pracy górnej części ciała. Aby wykonać to ćwiczenie, stanąć między wszelkich regularnych drzwi i podnieść ręce, kładąc dłonie na bokach drzwi. Teraz naciskać tak mocno, jak to tylko możliwe. Opór ten typ ćwiczeń będzie działać ramiona, klatkę piersiową, plecy i więcej!
  • Podnoszenie ciężarów. Możesz podnosić ciężary w domu, jeśli masz je, wykonując proste loki do pracy ręce. Wstań, wyprostuj plecy i trzymaj łokcie do boków. Podnieść ciężary z umiarkowanie szybkim przypływie prędkości i wprowadzają je powoli, aż do talii lub podczas tworzenia kąt prosty z ramion (90 stopni). Oddychaj jak przejść się i wydech jak wprowadzą go w dół.

Robi to szybki i łatwy górnej treningu ciała ma być tylko to, szybkie i łatwe. Wiele osób (kobiet w zestawie) wydaje się, że jedynym miejscem, aby uzyskać kształt jest na siłowni. Postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej może mieć swój własny wielki górnej treningu ciała zawsze i wszędzie.