grsail.com

Jak to zrobić Dramat Działając

Decyzja, aby zapisać na zajęcia teatralne ma dojrzałą postawę gotowy do zastosowania dyscypliny i kreatywności w dziedzinie. Aktorstwo może wyglądać na łatwe, ale starannie wykonane pojazdu wziąć skryptów materiał i sprawiają, że wydaje się współczesną mową. Ponadto, należy utrzymywać atrybutów swojej postaci, aby utrzymać działającej sceny rzeczywistym.

Daleko poza czytanie wierszy z papieru, sztuki aktorskiej jest wykorzystanie subtelnych niuansów, mimiki i gestów przekazać sens skryptu. W celu pomyślnego zakończenia tego zadania, gotowy produkt musi być wolny od "działania". Przesadzone wydajność jest sztuczne i nieszczere, więc chcesz pracować na technice przynieść wiarygodności i realności do linii. Staraj się unikać contrived choreografii ruchu towarzyszyć okno. Co jest właściwe robi to, co przychodzi naturalne, jeśli tak było konkretne i rzeczywiste zdarzenia.

Jeśli nie możesz płakać na żądanie, a następnie dowiedzieć się, że emocje przywołać z trenerem aktorstwa. Nie ma nic bardziej sztuczny i śmieszny niż aktor płacze krokodyle łzy. Pojazd wzbudzić szlochając emocje może oznaczać, kopanie w przeszłości przeżyć bolesne wydarzenia jak śmierć zwierzęcia lub bliskiej osoby. To może być niewygodne, aby to zrobić, ale to jest częścią tego, co masz opłacone jako aktor, i masz do wykonania pracy.

Chociaż wybitni aktorzy są w różnych kształtach i rozmiarach, może chcesz zacząć swoje zajęcia z ciałem są wygodne z kamerą. Wszelkie leżące u siebie wątpliwości, pokaże w wydajności i rzeźbienie ciała jest jednym z obszarów, które jest łatwe do ustalenia. Aby zwiększyć swoją pewność siebie i być wolny od zahamowań, stracić ten ostatni kawałek masy lub remont całego wyglądu. Twoja twarz jest twój majątek, w niektórych przypadkach, więc dlaczego nie iść do pracy wcześnie i być najlepszym możesz być.

Profesjonalny aktor jest zawsze na górze jego linii, a praktyka ta powinna zacząć się wcześnie w czyjejś kariery. Wystarczy pamiętać, skrypt nie jest taka sama, jak bardzo wiedząc o tym, gdzie można eksperymentować z modulując głos i na różne sposoby, aby go odtworzyć. Ponadto, aktor jest odpowiedzialny za swojego własnego blokowania, co oznacza przygotowanie miejsca będzie używany przed kamerą. Musisz wiedzieć, kiedy siedzą lub stoją, przejść do okna lub pozostają nadal. Ten wtórny poziom umiejętności interpretowania skrypt ma zasadnicze znaczenie dla wydajności i polerowane należy dokładnie przećwiczone, aby to wydaje się naturalne.