grsail.com

Jak to zrobić callanetics

Pan Callan Pinckney stworzył callanetics w latach siedemdziesiątych w celu opracowania programu łagodzenia bólu. Callanetics jest system małych odcinkach i skurcze mięśni. Eksperci twierdzą, że jest godzina callanetics równa 24 godzin tańca aerobik. Poniżej znajduje się kilka kroków i przewodników, jak to zrobić callanetics.

  • Zrozum callanetics podstaw. Wiedz, że wszystkie ruchy nie są więcej niż ¼ do ½ cala i są one odbywać się stopniowo. Nie zapomnij oddychać. Zwijają miednicę i nie zmuszaj ruch lub odcinek, bo trzeba odpocząć, jak podczas treningu.
  • Wykonaj rozgrzewkę przed właściwym wykonywaniem. Swing jest doskonała rozgrzewka przykładem. Stoisko z rozkroku. Zegnij kolana trochę i rozciągnąć swoje ręce. Uodpornić swój tyłek i zwijają się miednicy. Dolna górnej części ciała na ziemię, gdy jesteś zginanie kolana. Swing ramiona do tyłu i do przodu w tej postawy, jak podnieść i opuścić swoje kolana. Stopniowo zwijają swoje kopie zapasowe.
  • Wykonaj ćwiczenie nóg. Stos jest skuteczny trening dla tej działalności. Twarz i przytrzymaj mebel na stojąco, nogi muszą być odwrócone na swoich stronach. Pięty muszą być razem, gdy stoisz na piłki stóp. Stopniowo zmniejszyć piersi prosto przez zginanie kolana. Podnieś swoje ciało w górę. Będziesz mieć silniejsze mięśnie, jeśli będziesz wykonywać stos powoli.
  • Stretch. Wykonaj siedzi odcinek. Wygodnie siedzieć na podłodze. Rozprostować nogi w przód. Twoje nogi muszą być razem, a palce należy podkreślić. Twoje ręce muszą być spoczywa na przedniej stronie ud. Stopniowo zaokrąglić ramiona i głowę i mają ramiona i nos do góry nogami. Uspokój swoje ciało. Ćwiczenia rozciągnąć mięśnie ścięgna podkolanowego i dolnej części pleców.
  • Wykonuje miednicy ćwiczenia. Rotacji miednicy jest doskonała dla tej działalności. Usiądź na piętach i utrzymać kolana razem. Wyciągnij ręce nad głową i zapięcie ręce. Unieś pośladki 3 centymetrów piętach. Najedź prawego biodra do prawej, jak dalece można rozciągnąć. Zwijają miednicy się zwolnić go podczas kołysać lewą stronę, a na hip lewej stronie, jak daleko można się rozciągnąć. Przenieś swój tyłek z powrotem do końca i zakończyć okrąg.
  • Notatki. Pamiętaj, że callanetics nie jest dokładny program odchudzania. Częstotliwość treningu musi zależeć od celów zdrowotnych i fitness. Jeśli potrzebujesz, aby stracić 15 funtów lub więcej lub też w razie potrzeby szybko dźwięk ciała, to musisz wykonać callanetics 6 dni w każdym tygodniu. Wystarczy pozwolić organizmowi wystarczającą odpoczynku po każdym treningu. callanetics jest skuteczna dla osób, niezależnie od ich poziomu sprawności fizycznej. Jeśli jesteś w ciąży, należy skonsultować się z lekarzem, jeśli można wykonać callanetics. Jego odpowiedź zależy od okresu ciąży i sytuacji, które tylko on rozumie. Nie trzeba specjalnej odzieży, ale jej lepiej, jeśli można obserwować, jak Twoje mięśnie pracują, bo widząc twoje mięśnie pracują pomoże umysł koordynuje ze swoim ciałem.

Kroki i przewodników powyższe są krótkie, ale skuteczne przewodnicy więc można zacząć robić callanetics ale skonsultować się z lekarzem przed skorzystaniem z programu ćwiczeń. Masz zdrowszego stylu życia, dzięki czemu można łatwo stać się zdrowsze i instalatora.