grsail.com

Jak stworzyć prezentację wideo

Istnieje wiele sposobów prezentowania swoich pomysłów i coraz przekazać wiadomość do ludzi.

 1. Mainstream reklamy za pomocą telewizji, radio i prasa.
 2. Portale społecznościowe, takie jak Facebook, MySpace i Twitter.
 3. Internet z platform takich jak You Tube.
 4. Poniżej-the-line reklamy jak billboardy, ulotki i koperty.

Jednak został poproszony o zrobienie czegoś, co jest na zewnątrz z czterech sposobów przedstawionych tu. Masz za zadanie zrobić stworzyć film demo i jesteś absolutnie zakłopotany i oszołomiony!

Jeśli jest to twój pierwszy raz to zrobić, uzyskać od A do Z, jak to zrobić na tej stronie. Jeśli zrobiłeś tego wcześniej i zastanawiasz się, dlaczego nie zasługuje nawet telefon od klienta, przewartościowania procesu twórczego i wykonanie.

Cokolwiek to jest, tutaj jest pomocny przewodnik:

 1. To nie jest praca 24 godziny. Trwa on planuje zrobić film demonstracyjny.
 2. Zanotuj formacie i zrobić kilka kopii. Będzie produkcji wideo demo na DVD, konwerter filmów, w formacie współużytkowania (np SWF / FLV, Windows Media Streaming, QuickTime Movie, GIF animowany), lub na otwartej szpuli? Niezależnie od formatu, trzeba upewnić się, że jest łatwo dostępny dla rynku docelowego lub klienta.
 3. Zastanów rynku docelowego i napisać demo z tym myślą demograficznych. Na przykład, jeśli robisz demo o środki przeciwbólowe, to nie pisz swoje demo z myślą o dzieciach. Możesz napisać to demo dla lekarzy i sportowców, koncentrując się na jego korzyści jako lek na ból, który gładzi ból w 15 minut płaskich, np.
 4. Przygotuj plan zwany także kreatywne krótkie nagrania wideo demo. Kreatywne krótkie podsumowanie Twojego filmu demo, które zawiera fabułę, krótką listę proponowanych obrazów, tematykę muzyki demo, demo lub materiału demo do pobrania dostarczonych przez klienta i harmonogramu fotografowania, między innymi.
 5. Napisz zwięźle utrzymanie skrypt w sześć minut.
 6. Użyj talentów i podmiotów, które mają prawo do przypochlebiać i przekonać. Możesz także użyć animacji, jeśli uważasz, że film demo będzie bardziej efektywna niż talentów i aktorów.
 7. Dyskusja nie korzyści możliwości. Wyobraź sobie swojego klienta z prośbą: "Co w niej jest dla mnie?" Nie skupiaj się na siebie i to, co robisz dla życia. Twój film demo musi przedstawić, w jaki sposób klient będzie korzystać z wideo demo.
 8. Przedstawić swoje demo w logicznej kolejności. Miej strzały skoncentrowany i jasne. Unikać przypadkowy edycji i złe kąty kamery. Pamiętaj, że chcesz, aby produkować najlepsze prace.
 9. Użyj referencje od innych ludzi, którzy oddali chwałę swojej pracy. Word-of-mouth to świetny sposób PR szerzenia dobrej nowiny o swojej pracy.
 10. Twój film demo musi przekonać ludzi, aby działanie połączeń-to-. Oznacza to, że jesteś tak reklamie z oglądania demo wideo, że nie może się doczekać, aby dostać się na telefon lub wyjść do zakupu TERAZ. Zadzwoń do działania wchodzą dodatki takie jak "tylko ograniczony czas" "Free Downloads" "zniżek" i niektóre korzyści dodane efektywnego zaangażowania klienta do działania od razu.
 11. Sprawdź swój film demo wyróżniać.
 12. Zacznij od końca na myśli. Robisz film demo na zdobycie rynku docelowego, aby go zobaczyć tak dostać się do osób, które zamierzają na to, aby zobaczyć.

Dokonywanie wideo demo jest skuteczne narzędzie marketingu i sprzedaży, gdy wykonywana w prawo, więc upewnij się, że wszystkie elementy są na swoim miejscu, aby przynieść do domu boczek jako ostateczny cel!