grsail.com

Jak stać Urzędnik bezpieczeństwa Szkoła

Jak stać Urzędnik bezpieczeństwa Szkoła

Z rodzicami zaufanych szkoły do ​​zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony swoich dzieci, podczas gdy na ich terenie, konieczne jest, aby każda szkoła inwestuje w program bezpieczeństwa w szkole. Oprócz kontroli i zapewnienia, że ​​wszystkie urządzenia, konstrukcje, i transport do ustalonych norm, konieczne jest również do szkoły wynająć za bezpieczeństwo w szkole, aby regularnie sprawdzać, bezpośrednie sąsiedztwo prowadzące do szkoły są bezpieczne. Istnieją różne kwalifikacje i wymagania, że ​​szkoła powinna wyglądać w przypadku zatrudniania oficera bezpieczeństwa w szkole. Szkoła musi zatrudnić odpowiednią osobę na to stanowisko.

Oto kwalifikacje za bezpieczeństwo w szkole

  • Osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo w szkole Kandydat powinien być co najmniej o wysokiej absolwent szkoły. Większość szkół pragną stopnia w szkole techniczne lub zawodowe, specjalizującej się w kryminologii, administracji publicznej i służby zdrowia.
  • Graduation lub rejestracji, z co najmniej jednym zakończeniu roku w kursach, w policjantów Standardowy i szkolenie (POST) jest wymóg sztywne. Przechodząc egzaminu akredytacyjnego POST zostanie w końcu, jak również wymagane.
  • Kandydat musi być dobrze zorientowani w kodeksach karnych i Edukacji stateâ € ™ s. Musi on również posiadać wiedzę na temat procedur ścigania i zna wszystkich miejskich lub powiatowych rozporządzeń z zakresu prawa karnego.
  • Oficer bezpieczeństwa potencjalny szkoła musi posiadać wiedzę o zasadach bezpieczeństwa okręgu szkolnego i przepisów, prawa nieletnich sądu, techniki kontroli tłumu, ruchu pistolet i środków bezpieczeństwa, pierwszej pomocy i ratowania życia technik opartych na standardach Amerykańskiego Czerwonego Krzyża, i politykami lokalnymi organami i agencje awaryjne.
  • Kandydat musi mieć licencję ważnego driverâ € ™ s, umożliwiając mu lub jej działanie pojazdów silnikowych. On lub ona ma obowiązek być sprawny fizycznie, aby obsłużyć wszystkie zadania wymagane na to stanowisko.

Oprócz tych wymogów, oficer bezpieczeństwa szkoła musi być zorganizowane i przestrzegających prawa. Urzędnik powinien mieć również instynkt w prowadzeniu śledztw i musi posiadać pewien poziom umiejętności komunikacyjnych.

Wszystkie te kwalifikacje są bardzo standardowe, jak jest to konieczne do spełnienia szeroki wachlarz obowiązków oficer szkoła bezpieczeństwa danych.

Obowiązki oficera szkoły bezpieczeństwa są następujące:

  • Oficer bezpieczeństwa szkoły jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo całego szkolnego w terenie szkoły i sąsiedztwo, prowadzącej do szkoły. Patrolowanie wyznaczonych obszarów, albo pieszo lub pojazdem silnikowym, część metod bezpieczeństwa oficer uwagi. Urzędnik jest zobowiązany do wzięcia pod uwagę jakiegokolwiek zagrożenia bezpieczeństwa i zgłosi go do wszystkich właściwych agencji lokalnych.
  • On ma za zadanie zapewnić przepisy i wytyczne, aby uniknąć wszelkiego rodzaju wypadków szkolnych. Egzekwowania prawa ruchu jest duża część tego.
  • Urzędnik jest odpowiedzialny za zapewnienie, że wszystkie autobusy szkolne i wszystkie rodzaje transportu szkolnego są w dobrym stanie. Musi zapewnić, że wszystkie sterowniki stosowane przez szkoły do ​​pracy te pojazdy są dopasowane i odpowiednio licencjonowane.
  • Oficer bezpieczeństwa szkoła musi również reagować na wszelkie alarmy, dyspozytora połączenia, sprawozdania z działalności przestępczej w obszarze lub istotne dla bezpieczeństwa schoolâ € ™ s. On lub ona jest zobowiązana do badania i działania w sprawach karnych oraz przygotowania i przedstawienia raportów i statystyk wszystkich działalności przestępczej do okręgu szkolnego i lokalnymi organami ścigania.

Bezpieczeństwo i ochrona jest szkoła podstawowa troska o wszystkich szkół i rodziców. Posiadanie wykwalifikowanego i doświadczonego oficera bezpieczeństwa w szkole jest jednym z zabezpieczeń, aby zapewnić wszystkich, że dzieci, pracownicy, i mienia szkoła jest bezpieczna i szczęśliwa.