grsail.com

Jak sprawdzić saldo na American Express Gift Card

Jak sprawdzić saldo na American Express Gift Card

Możesz łatwo sprawdzić saldo karty prezent American Express w trybie online lub poprzez wykonanie bezpłatnego połączenia telefonicznego. Upewnij się, że wiesz, jak twój Dostępne Saldo jest obliczana przed przedstawić swoją kartę, aby zapłacić za transakcję.

Bilans American Express Karta podarunkowa

Gdy otrzymasz prezent karty American Express saldo na karcie zostaną opłacone przez nabywcę. Bilans, zwany "Dostępne saldo" można uruchomić na dowolnej wysokości od 25 dolarów aż do 35000 dolarów dla programów biznesowych motywacyjnych. Zazwyczaj otrzymasz kartę upominkową z informacjami na temat korzystania z karty, jak również dostępne saldo na karcie.

Kontrola balansu

Łatwo jest sprawdzić ilość funduszy na prezent karty American Express. Wszystko, co musisz zrobić, to:

  • Zadzwoń pod numer telefonu podany na odwrocie karty kredytowej.
  • Sprawdź dostępne saldo na stronie dar karty American Express.

Niezależnie od tego, czy sprawdzić stan konta przez telefon lub przez Internet, musisz potwierdzić swój numer karty prezent i 3-cyfrowy kod zabezpieczający. Kod jest wydrukowany na odwrocie karty prezent w obszarze podpisu.

Twoja Dostępne saldo będzie obejmować wszystkie transakcje, które zostały zatwierdzone przez kupców.

Jak stan jest obliczana

Dostępne saldo na karcie prezent można zmniejszyć na dwa sposoby:

  • Dokonać zakupu - pełnej kwoty zakupu plus wszelkie podatki zostaną odliczone od Saldo dostępne.
  • Kupiec zakłada końcówkę - Niektórzy handlowcy takich jak restauracje i usługodawców regularnie otrzymują gratyfikacje oprócz rzeczywistej cenie transakcji. Gdy kupcy otrzymują kartę upominkową na opłacenie transakcji, może dodać przewidywany napiwek na kwotę zakupu, gdy sprawdzenie dostępnego salda. Jeśli transakcja zostanie zatwierdzona Dostępne saldo zostanie zmniejszona o kwotę zakupu powiększoną o prognozowany napiwek. Dni później, gdy rzeczywista transakcja jest księgowana przez kupca, wszelkie różnice między odliczona kwota, kiedy kupiec sprawdzone równowagę i rzeczywistej kwoty transakcji zostanie odjęta od salda karty upominkowe.

Na przykład, jeśli przedstawi swoje karty prezent w restauracji zapłacić rachunek, kupiec może dodać końcówkę (na przykład 20 procent) do kwoty rachunku podczas sprawdzania dostępne saldo na karcie prezent. Jeśli transakcja zostanie zatwierdzona i tylko zostawić napiwek 15 procent, 5 procent zostanie zwrócona na kartę prezent, gdy transakcja jest księgowana w samym sklepie. Zazwyczaj trwa około trzech dni roboczych transakcja zostanie opublikowany i dokładnie odzwierciedlone w Saldo dostępne.

Daty wygaśnięcia

Dostępne saldo na karcie prezent nie wygasa; jednak karta ma "Ważny Thru" daty na awersie karty prezent. Ten Ważny Thru data jest używany przez kupców, których systemy wymagają ich dostarczenie datę ważności kart stosowanych podczas transakcji. Nie można korzystać z karty prezent po "ważne thru" daty, ale można poprosić o kartę zastępczą bezpłatnie, jeśli, jeśli "ważne thru" Data wygaśnięcia przed spędzić Dostępne saldo.