grsail.com

Jak Spot Clean-Line Bluza z polaru

Zapytany: Muszę wiedzieć, jak czyścić miękką, biała bluza polarem haftowanym napisem czarnym. Ma małe plamy i teraz znak wodny. Mój syn nie chce go myte, bo straci miękkości runa. Jak czyścić plamy i kurtkę bez praniu lub rujnuje wnętrze, ultra miękkości. On ma więcej niż jednego takiego, a ja zniszczony więcej niż jeden.

Miękkość runa jest to, co sprawia, że ​​jest tak atrakcyjna dla wielu. Ita € ™ s ciepłe i wygodne, co czyni go idealnym podszewki prawie każdego ubioru. Choć czyszczenie spot może przedłużyć żywotność miękkość, to jest w porządku, aby przedmioty polarowych prać w pralce. Oto propozycje, zarówno do czyszczenia, dzięki czemu można wybrać metodę czyszczenia będzie pracować dla swojej sztuki.

Miejsce chemiczna polaru

Potrzebne będą:

 • Wiadro i zlewozmywak
 • Łagodny środek do prania (ex: Woolite)
 • Ciepła woda
 • Pędzelek (stary szczoteczka działa dobrze)

Kroki do Spot Clean Fleece:

 1. Wypełnij zlewu lub wiadro z ciepłą wodą.
 2. Dodaj niewielką ilość delikatnego prania i mieszać go dobrze wymieszać.
 3. Zanurzyć szczoteczkę w wodzie z mydłem i wytrzyj wszelkie plamy i zabrudzenia.
 4. Spłucz plamy czystą wodą. Można tego dokonać przez suszenie powierzchni czystą wodą lub zanurzenie tylko zaatakowany obszar do wody.
 5. Pamiętaj, aby usunąć wszelkie ślady mydła, czy będzie to bardziej prawdopodobne, aby zostawić po sobie ślad dzwonka lub wody po wyschnięciu.
 6. Usunięcie jak największej ilości wilgoci, jak to możliwe przez naciśnięcie na sucho materiału na powierzchni.
 7. Pozostawić kawałek do wyschnięcia. Jeśli martwisz się o znakach wodnych tworzących osuszyć teren szybko z suszarką na niskim lub chłodnym otoczeniu.

Maszyna do czyszczenia z polaru

Choć może się wydawać, że pralka ruiny runo, ita € ™ s często produkty, których używamy. Oto kilka wskazówek dla utrzymując runo w stanie jak nowy, nawet podczas prania bielizny.

Potrzebne będą:

 • Łagodny środek do prania (ex: Woolite)
 • Płyn do zmiękczania tkanin
 • Wieszak na ręcznik lub

Kroki do pralek Fleece:

 1. Wypełnij maszynę ciepłą wodą i dodać odpowiednią ilość łagodnego detergentu do prania.
 2. Umyć element runa przy użyciu normalnego cyklu prania. Jeśli nie masz pewności, użyj delikatnego cyklu.
 3. Dodawanie ciekłego środka do zmiękczania tkanin w odpowiednim momencie podczas cyklu. To pomoże zmiękczają tkaniny, jak również.
 4. Jeśli jest to pożądane, uruchomienie dodatkowego cyklu płukania w celu zapewnienia, że ​​cały detergent jest usuwany. Wszelkie pozostałości na powierzchni mogą pozostawić uczucie szorstka.
 5. Usunąć kawałek z pralką i albo położyć go płasko na ręczniku lub powiesić na wieszaku do wyschnięcia.
 6. Nie suszyć w suszarce pozycję. Choć może się wydawać, że mycie może spowodować uszkodzenie tkanki, to jest rzeczywiście suszenie maszyna, która powoduje, że runo do pigułki i stać się matowy.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Choć powyższe metody czyszczenia przedłuży żywotność jeśli runa elementu może nadal się nosić w czasie. W ten sposób elementy polarowe są. Użyj właściwej opieki i wymienić w razie potrzeby.
 • Choć czyszczenie spot będzie skutecznie usunąć plamy, należy być przygotowanym do mycia element, nawet kurtki, od czasu do czasu, jak to tkanina może również posiadać zapachów potu.