grsail.com

Jak spersonalizowanych koszulek Homemade prezenty

Jednym z głównych pytań w głowie teraz może być jak dać ładne prezenty, aby dać swoim bliskim to Boże Narodzenie bez rozbijania banku. Zdecydowanie, nauczyliśmy się, że to nie jest po prostu warto zgromadzić tak dużo zadłużenia karty kredytowej w okresie wakacyjnym które w efekcie płacić za cały rok! Dobrą wiadomością jest, wspaniałe prezenty nie muszą pochodzić z ogromnych tag cena - wszystko to ma trochę myślenia out-of-the-box, pomysłowość i kreatywność. Jeden z najlepszych prezentów można dać jest spersonalizowane elementy. Umieszczenie nazwy lub obraz odbiorcy pomysłowo na przedmioty takie jak koszulki czy kubki automatycznie podnieść wyjątkowości tej pozycji. Co jeszcze lepsze jest to, że jest to tak proste i tanie tworzenie spersonalizowanych produktów! Jeśli zdecydujesz się na dając spersonalizowane koszulki (praktycznej możliwości wyboru), oto niektóre z kroków, aby to zrobić:

  • Przygotuj swoje materiały. Zasadniczo trzeba będzie zwykły T-shirt i swoje materiały wykończeniowe. Jest tak wiele sposobów, że może to jeszcze koszulkę, więc to zależy od wybranego trybu dekoracji.
  • Użyj farby tkaniny. To jest chyba najłatwiejszy i najprostszy sposób, aby spersonalizować koszulkę. Wystarczy naszkicować nazwę odbiorcy i projekt, który chcesz dodać do koszuli, za pomocą ołówka. Są to farby tkaniny dostępne w sklepach rzemieślniczych zawartych w małych rurek, które sprawiają, że łatwiej jest kontrolować kierunek i przepływ farby. Oczywiście, najlepiej, aby ćwiczyć z użyciem farby tkaniny pierwszy, a błędy mogą się bałagan.
  • Użyj Naprasowywanka. Jeśli chcesz więcej ekspertów szuka wzorów, można użyć do nadruków na koszulki, a nie. Nadruków na koszulki (jak nazwa wskazuje) odnoszą się do specjalnego rodzaju papieru, gdzie można wydrukować swój projekt, a następnie przenieść go na zwykły T-shirt za pomocą żelazka. Czy wiesz, że istnieją pewne rodzaje Naprasowywanka, że ​​jest dobre tylko dla białych i jasnych koszulkach, a tam jest inny rodzaj dobre dla jasnym lub ciemnym kolorze z nich. Upewnij się, czy kupić właściwy kabel do swoich preferencji.

Jeśli chcesz skorzystać z tej techniki, którą trzeba niektóre transfery na żelazo (dostępne w sklepach rzemieślniczych z takich marek jak HP i Avery), drukarka atramentowa kompatybilny z nadruków na koszulki i żelazko.

Po pierwsze, stworzenie projektu, który chcesz umieścić na koszulce. Możesz użyć prostego oprogramowania komputerowego, takich jak Paint, Adobe Photoshop lub nawet Microsoft Word do tego. Oto pomysł: jeśli odbiorca jest twój kontakt na portalu społecznościowym takim jak Facebook, można łatwo skopiować i wkleić jeden z jej najlepszych zdjęć i używać go jako projekt T-shirt. Kiedy skończysz swój projekt, upewnij się, że jego podgląd za pomocą opcji Podgląd wydruku w oprogramowaniu, a także można wydrukować projekt najpierw w zwykłym papierze, tak byś wiedział, że wszystko jest w porządku. Oto kolejny bardzo ważne przypomnienie: wiem, że kiedy prasować na projekt, co drukowanej będzie lustrzanym odbiciem tego, co pojawi się na koszulkach. Dlatego należy użyć opcji obrazu "wstecz" lub klapki więc będzie wydrukować lustrzane odbicie rzeczywistego projektu, który chcesz.

Drukuj projekt na naprasowywanka następnie wyciąć go uważnie i upewnij się, aby przyznać margines ¼ cala z obrazka. Ustaw żelazko na jego najgorętszych ustawienia (bez pary), położyć papier do nadruków na koszulki (na miejscu, w którym ma się pojawić projekt), a następnie prasować dalej.

Nie masz go! Oto niektóre z wytycznych do przygotowania spersonalizowanej koszulkę. Powodzenia!