grsail.com

Jak sok w domu

Strona główna wyciskanie soku jest bardzo popularny i ekonomiczny sposób prowadzenia zdrowego trybu życia i zaoszczędzić pieniądze. Wiele osób się jak sok z sokowirówki domu, aby mogli dokonać zdrowszego recepty dla ich rodzin i zawsze mają dostęp do świeżych wyciskane soki wszystkich odmian. Łatwość domu sokowirówkę w użytkowania i natychmiastowej dostępności dokonać zdrowszego jedzenia i picia łatwiejsze włączenie do osoby życia.

Rodzaje owoców i warzyw do soku

Istnieje wiele rodzajów owoców i warzyw, które można Juiced za pomocą sokowirówki startowej. Możliwości nie ograniczają się jedynie do pomarańczy lub jabłek. Istnieje wiele takich, które mogą być juiced, natomiast mięso z owoców i warzyw można stosować do zup, bulionów. Idealnie, owoce i warzywa o dużej zawartości wody, aby soków korzystne. Naturalne wody w produkcie pozwala substancja wymieszać wewnątrz siebie i utworzyć wynik "sok". Różne produkty, które mogą być Juiced to:

 • Pomarańcze
 • Jabłka
 • Truskawki
 • Grejpfrut
 • Kiwi
 • Marchew
 • Mango
 • Papaja
 • Pomidory
 • Zielony, żółty lub czerwony Bell Peppers
 • Dynia
 • Ogórek

Inwestowanie w soków Maszyn

Aby korzystać z życia do wyciskania soku, inwestować w maszyny wyciskania soku, który ma potężny silnik i ostry nóż. To gwarantuje, że urządzenie będzie uzyskując maksymalną wydajność na częste wyciskania soku stylu życia. Zwłaszcza jeśli osoba zamierza soku codziennie, być, że jeden do trzech razy dziennie, wysokiej jakości urządzenie będzie w stanie wytrzymać rygorystyczne wymagania częstego wyciskania.

Jak sok Produktu

Aby soku z warzyw lub owoców, najpierw usunąć powłokę zewnętrzną lub otoczkę, która jest zbyt trudne, aby zanurzyć się w jednostce. Obejmuje to takie rzeczy jak skórki pomarańczy i cytryny lub zewnętrznej skórki kiwi. Usuń wszystkie nasiona lub membranę z produktu, w tym papryka, nasiona jabłek lub nasion grejpfruta. Wszelkie nasiona lub błony mięsiste, że przyłapani w jednostce rozdrabniania z sokowirówki może go uszkodzić.

Chociaż nie jest to konieczne, aby kroić lub pokroić produkt, może być konieczne, jeśli jest zbyt duży, aby zmieścić się w komorze urządzenia. W przeciwnym razie podawania produktu w pionie do komory przyjmującej w urządzeniu i użyć cylindryczną rurę (jeżeli jest ona dostępna z urządzeniem) w celu pchania produkt dalej w rozdrabniarce. Upewnij się, że wystarczające jest Rozmiar miseczki z tyłu urządzenia, aby złapać soki. W zależności od tego, co jest juiced, może to potrwać nawet do kilku sztuk jednego elementu, aby uzyskać średnią wielkości szklankę soku.

Czyszczenie urządzenia

Aby oczyścić sokowirówki, demontować części rozdrabniania zespołu tuż po każdym odcinku wyciskania soku. Zapewni to, że część miąższu owocu lub warzywa nie przyklejają się do łopatek i sprawiają, że trudne do czyszczenia. Należy również zanurzyć się w ciepłej wodzie z mydłem przez krótki okres czasu. Gdy jest gotowy do czyszczenia, szczoteczka może być niewielka w celu odczepienia małe kawałki z ostrza, jak to jest płukane w wodzie. Większość jednostek soków są również myć w zmywarce, dzięki czemu może być uruchamiany przez zmywarkę po jego wstępnie oczyszczone.

Wyciskanie soku jest zabawa, ekonomiczny i ekscytujące doświadczenie w sobie. W zależności od preferencji i upodobań, wyciskanie soku może stać się częścią zdrowego stylu życia z wygodnego dostępu. Współczynnik kreatywny jest nieograniczona, gdy osoba zaczyna eksperymentować z różnych przepisów, smaków i owoców lub warzyw, aby znaleźć to, co najlepsze. To mądra inwestycja dla wszystkich zainteresowanych w kontrolowaniu ich spożycia i chcą cieszyć się nim w tym samym czasie.