grsail.com

Jak rozpocząć działalność biur, sklepów

Jak rozpocząć działalność biur, sklepów

Sprawdzić online w lokalnych żółtych stronach i policzyć wszystkie firmy w promieniu 09:55 mil od swojej miejscowości. Liczba gabinetów sam jest zadziwiające umysł! Jeśli chcesz rozpocząć działalność czyszczenia biura, jest to dobra wiadomość rzeczywiście. Każda firma widzisz reprezentuje zarabianie potencjał dla nowej firmy.

Budowanie lub Franchise?

Jedną z pierwszych rzeczy, aby zdecydować, kiedy rozpocząć biznes sprzątanie biura, czy budować swój biznes od podstaw, lub kupić w serii. Oba mają swoje plusy i minusy. Budowanie firmy oferuje pełną swobodę i kontrolę. Państwo dokłada wszelkich decyzji, czy to projektowanie logo, struktury korporacyjnej lub którego marki mycia okien używać - i wziąć odpowiedzialność za te decyzje. Przy zakupie w serii, część tego, co kupujesz jest mądrość tych, którzy byli przed wami.

Sprzedam franczyzę Czyszczenie

Komercyjne oferują przedsiębiorcom franchising czyszczenia szansę na posiadanie działalności bez konieczności opracowania modelu biznesowego i struktury. Zalety kupowania w serii mogą obejmować:

 • Gotowy uznanie nazwę i siedzibę tożsamość marki
 • Dostęp do trendów na rynku i ciągłe badania rynku
 • Coaching i szkolenia
 • Luzem siła nabywcza na dostawy

Każda możliwość franczyzy jest inny i trzeba będzie przeprowadzić dokładną analizę kosztów / korzyści w celu ustalenia, czy korzyści z franczyzy są warte kosztów.

Niektóre z bardziej popularnych serii sprzątania biura to:

 • 360 Clean obsługuje szpitalnej praktyki czyszczenia kontroli zakażeń, pozwalając franczyzobiorców do oferty na kontrakty do czyszczenia urządzeń medycznych.
 • Biuro Pycha jest oparte na wierze w prywatnych rękach franczyzy sprzątanie biura. Opłata franczyzowa wynosi 29,900 dolarów i obejmuje sprzęt i marketingowe wsparcie, oprócz rabatów na systemach komputerowych i umundurowania. Przedsiębiorca w rankingu wśród biurowy Pride 500 najlepszych franchising w 2013 roku.
 • Buildingstars oferuje trzy poziomy możliwości franczyzy i jest jednym z najniższych kosztów w franchising narodu. Zapewniają kont dla właścicieli franczyzowych i są specjalnie chcą rozszerzyć na Środkowym Zachodzie, w północno-wschodniej, południowej, południowo-wschodniej i południowo-zachodniej.

Zbuduj chemiczna Biznes

W ogóle, począwszy niezależną firmę czyszczącą wymagać będzie znacznie mniej up-front pieniędzy niż bycie częścią serii. Możesz również korzystać z wolności wyboru usług, które oferujesz i utworzenia nazwy dla swojej firmy. Jednak, jako niezależny właściciel firmy, nie będzie w stanie oprzeć się na wsparciu z franczyzowej siedzibie firmy, aby poprowadzić Cię w definiowania rynku. Jednak dla tych, którzy nie mają tysiące dolarów do inwestowania w ich działalności na początku, niezależny biznes czyszczenia jest realną opcją.

Jeśli zdecydujesz się pójść tą drogą, masz dwie opcje:

 1. Start małe i zrobić samemu, budując swoją reputację i klientów.
 2. Zatrudniać ludzi od samego początku do pracy dla Ciebie.

5 porad na sukces

Czy można zbudować lub kupić ci firmy, poniższe wskazówki pomogą Ci do wykresu udanego kursu.

1. Projekt biznes planu

Pisanie solidnego biznesplanu pomoże Ci:

 • Zdefiniować parametry firmy
 • Opracowanie misji
 • Określić strukturę prawną Twojej firmy
 • Przeprowadzenie badania rynku
 • Zbudować profil klienta
 • Określić można zaoferować usługi
 • Stwórz swoją strukturę cenową
 • Budżet i rozwijać prognozy finansowe

Pamiętaj, aby podać wszelkie niezbędne przepisy dotyczące licencjonowania biznesu, klejenie, lub ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, że twój stan może wymagać. Skontaktuj się z sekretarzem stanu, aby dowiedzieć się o tych przepisach.

2. Pozyskiwanie wiedzy specjalistycznej

Sprzątanie biur wymaga dokładnego zrozumienia handlowych procedur czyszczących i urządzeń, w tym, jak dbać o różne rodzaje wykładzin podłogowych i urządzeń biurowych. Na przykład:

 • Ważne jest dla podłogi dobrze wyglądać, ale należy uważać, aby używać produktów, które zapewniają chodniki nie są śliskie.
 • Zrozumienie specyfiki jak do czyszczenia różnych elementów wyposażenia komputera jest również ważna. Na przykład, niektóre monitory mogą zostać uszkodzone, jeśli spryskane środkiem do czyszczenia szkła lub porysowana, jeżeli używany jest zły typ tkaniny.
 • Zbycie biurowego kosza może również wymagać specjalnej opieki, aby mieć pewność, informacje wrażliwe nie jest zagrożona. To jest coś, co powinno być omówione z potencjalnymi klientami.

3. Postąpienie Profesjonalnie

Łatwo jest wpaść w strukturze zachowują się tak, jeśli jesteś jednym z członków załogi czyszczenia. Pamiętaj, że głównym zadaniem jest zapewnienie działalności gospodarczej i zarządzania firmą. Jesteś przedsiębiorcą, interakcji z innymi profesjonalistów. Kiedy jesteś w oczach opinii publicznej, sukienka i działać część.

4. Znajdź przewagę konkurencyjną

Twoja przewaga konkurencyjna jest również znany jako propozycji wartości. W słowach, które Get Spotkania, międzynarodowym uznaniem strateg sprzedaży Jill Konrath wyjaśnia, że ​​dobry stosunek propozycja jest taka, która staje się perspektywa, aby powiedzieć: "Chodź. Musimy się spotkać." To musi pokazać swoją perspektywę, że rozumie i może szybko rozwiązać swój problem. Zawsze musi być szczera i nigdy nie samolubna.

5. słowo się!

Gdy Twoja firma ma siedzibę, jesteś gotowy rzucić otwarte drzwi i zaczynają przyciągać klientów. Niektóre drogi są otwarte dla Ciebie:

 • Projektowania i druku kart biznesowych i broszury
 • Zbudować stronę internetową i angażować się w marketingu internetowym
 • Zaangażuj się w swojej społeczności poprzez uczestnictwo Izby Handlowej oraz inne grupy spotykają się lokalnego biznesu
 • Zdecydować, czy kupić prasa, radio, lub reklamy kabla
 • Wysłać list motywacyjny do potencjalnych klientów w Twojej okolicy
 • Kontynuacja z telefonów planować spotkania

Bądź Silny

Rozpoczęciem działalności gospodarczej wymaga dużo ciężkiej pracy, ale sprzątanie biur wymaga szczególnie rygorystyczne poświęcenia czasu. W przeważającej części, usługi podasz odbędzie się w godzinach poza szczytem, ​​gdy firma jest zamknięta. Godziny te mogą mieć negatywny wpływ na życie społeczne, jak i ciała. Jeśli jesteś zdrowy i wystarczająco silne, aby wytrzymać, aż Twoja firma jest gotowy do toczenia, przystojny zyski mogą Cię czekają.