grsail.com

Jak rozciągnąć na Hip Hop Taniec

Hip hop taniec jest jednym z najpopularniejszych tańców w dzisiejszych czasach, zwłaszcza wśród młodzieży. Teraz możesz znaleźć filmy instruktażowe nauczania może ludzie, jak do tańca hip hop. Jeśli jesteś właścicielem takiej DVD, należy pamiętać, aby zrobić kilka ćwiczeń rozciągających przed rutynowych tańca. Oto kilka odcinków, które możesz zrobić:

  1. Z nogi na szerokość barków i ramion wiszące luźno na stronie, relaks podbródek i sprowadzić ją do poziomu klatki piersiowej. Sprawował tę funkcję przez około 10 sekund. Pamiętaj, aby robić długich, głębokich oddechów, jak to zrobić pozę.
  2. Powoli doprowadzić głowę do góry i dotrzeć do tyłu. Trzymaj usta zamknięte, więc poczujesz rozciąganie w szyi i pod brodą. Oddychaj przez nos w dziesięciu sekund, o ile posiadają tę pozę.
  3. Z tyłu, delikatnie przynieść głowę w lewą stronę. Poczujesz rozciągnąć na prawej stronie szyi. Po dziesięciu sekundach przejść szyi po prawej stronie i odstawić tam przez dziesięć sekund. Tym razem poczujesz napięcie w lewej stronie szyi. Po tym, powoli unieś głowę i dostosowania go do normalnej pozycji.
  4. Przynieś prawą rękę na lewej stronie przez przekreślenie całej klatce piersiowej. Wyciągnij prawą rękę za pomocą lewą rękę trzymać go w miejscu. Poczujesz napięcie w górnej części prawej ręki i prawego ramienia. Utrzymaj tę pozycję przez 10 sekund przed wykonaniem odcinek w lewym ramieniu.
  5. Stań prosto i połóż dłonie na biodrze. Przechylić się do tyłu po prawej stronie i sprawował tę funkcję przez dziesięć sekund wszystkim biorąc długo głębokich oddechów. Wróć do pozycji pionowej, a następnie do tyłu po lewej stronie. Pobyt na tej pozycji przez dziesięć sekund przed przejściem z powrotem do pierwotnej pozycji. Ćwiczenie to rozciągnąć mięśnie z boku brzucha.
  6. Stań z nogami kilka metrów od siebie, ze swoimi palce skierowane do przodu. Zegnij prawą nogę i oprzeć na nim. Możesz pomóc sobie, umieszczając ręce na biodrach lub składając prawe kolano. Utrzymać tę pozę na dziesięć sekund przed robi to samo na drugiej nodze. Poczuj swoje mięśnie ud rozciągające.
  7. Stań prosto, nogi blisko siebie. Krok prawą nogę do przodu i podnieś nogę w taki sposób, że tylko twoja pięta dotyka podłogi. Ugnij lewą nogę i użyć obie ręce do zapięcie lewe kolano. Pozostań w tej pozycji przez dziesięć sekund, zanim robi to samo na lewej nodze.
  8. Wstań z prostym kręgosłupem i trzymać ręce na biodrach. Unieś prawą nogę kilka centymetrów od podłogi i obrócić stopę dwa razy w kierunku zegara i dwa razy w kierunku przeciwnym. Powtórz te same ruchy na lewą stopę.

Pamiętaj, aby rozciągnąć przed tańca hip hop rutyny zachować obrażenia na dystans.