grsail.com

Jak rodzice mogą pomóc w tworzeniu polityki w zakresie zwalczania molestowanie w szkole swoich dzieci

Jak rodzice mogą pomóc w tworzeniu polityki w zakresie zwalczania molestowanie w szkole swoich dzieci
W wyniku strzelaniny w szkołach i nastolatków samobójstw spowodowanych przez zastraszanie, można by pomyśleć, że wszystkie nasze szkoły spieszył się do wydania własnej polityki przeciwdziałania przemocy i anty-molestowania. To niemal szokujące, aby dowiedzieć się, że nie wszystkie szkoły mają politykę przeciwdziałania przemocy.

Jeśli Twoje dziecko jest prześladowane i mieli problemy z dostaniem się do szkoły, aby podjąć działania, możesz rozwiązać problem z podejścia do polityki zorientowanej.

Zacznij czytać

Koniecznie przeczytaj polityki szkolnej dziecka. O dziwo, niektóre szkoły mają anty-molestowania polityki, ale tylko dla studentów napastliwych nauczycieli i opuścić dzieci nękających inne dzieci.

Jeśli stwierdzisz, że szkoły swoich dzieci nie ma polityki anty-nękania lub kodeks postępowania wyjaśniającego, jak dzieci powinny traktować się nawzajem, trzeba będzie współpracować z administracją szkoły do ​​ustanowienia jednego.

Zacznij czytać o fakty i statystyki dotyczące problemu mobbingu. Stowarzyszenie Nauczycieli Parent (PTA) ma bardzo dobre środki, aby kształcić się na temat problemu mobbingu i dlaczego ważne jest, aby rozwiązać go w szkole twojego syna lub córki. Jeśli można zrozumieć, dlaczego tak ważne jest, można wyjaśnić to ludziom, którzy wpływają na politykę szkoły.

Zacznij mówić

Rozpocznij rozmowę z nauczycielem dziecka, innych rodziców, dyrektora szkoły, swojej i kuratora szkolnej mówić o swoich zamiarach, aby zachęcić swoją szkołę na przyjęcie Antymobbingową / polityki molestowania. Poczuj swoje intencje i postawy w kierunku ustanowienia polityki zwalczania molestowania. Jeśli spotkał się z oporem, może chcesz zobaczyć, co można zrobić, aby zyskać poparcie i wsparcie w organizacji krajowej, takich jak PTA.

Sprawdź, czy możesz zebrać historie zastraszania i nękania z innymi rodzicami. Wiele razy, administratorzy nie są świadomi tego, co dzieje się w ich szkołach. Ofiary zastraszanie w często zastraszani przez zagrożeniami, nie mówiąc z łobuzami lub zakłopotania. Zbieranie historie dzieci z klasy, jak wielu poziomach, jak można pomoże wykazać konieczność dla administracji szkolnej na objęcie prowadzenia na stojąco na problem mobbingu.

Bądź wytrwały

Niektórzy rodzice mogą czuć się jak to żmudna walka. Czasami, świadomie i nieświadomie szkoły wspierania działalności zastraszania. Na przykład, jeden zestaw rodziców, z którymi rozmawiałem w obszarze stanu Nowy Jork oświadczył przynieśli znęcaniu się uwagę na dyrektora szkoły. Głównym odpowiedział: "Nie zajmujemy się sprawami znęcania się tutaj w tej szkole. Pozwoliliśmy liceum obsługi spraw wykroczeń. "

Jeśli nie robią żadnego pola manewru z administracją swojego okręgu szkolnego w, zachować na to i skupić się na budowaniu relacji i używać jak najwięcej zasobów społeczności, jak to możliwe. Czy Twoje miasto burmistrz się zaangażować? Czy wnioskodawca lub shaker w społeczności może inspirować pomóc? Jak o lokalnej stacji prasowej na pokrycie zdarzenie świadomości zastraszanie? Jak o zbiórkę pieniędzy, aby sprowadzić eksperta do oceny szkoły lub kupić Antymobbingową program?

Czy masz historię sukcesu, do uczestniczenia w walce zastraszanie w szkole Twojego dziecka? Dzięki za czytanie!