grsail.com

Jak recyklingu starych Słoiki i okulary zrobić Posiadacze Mozaika Candle

Świetny sposób, by wspierać ruch recyklingu, a jednocześnie mieć niedrogie i niepowtarzalny prezent dla znajomych jest poprzez recyklingu świeczniki wykonane ze starych słoików i szklanek. Światło z wewnątrz świecy świeca posiadacza wyśle ​​plamy kolorów z słoik z recyklingu. Poniższy artykuł zawiera wskazówki, które w dół można wykonać, jak zrobić ten projekt w komfort własnego domu.

 • Materiały, które będą potrzebne:

  • Glue Gun i sztyfcie
  • Niektóre stare słoiki i okulary wykonane z przezroczystego materiału
  • Akcesoria takie jak marmur akcentów, kolorowe farby lub kulki
  • Wotywne świece i świeczniki
 • Pierwsze swoje materiały razem. Twój pierwszy krok jest zebrać stare słoiki do recyklingu. Dobre słoiki kandydujące są butelki majonez, stare wazony lub dzbany lemoniada. Oni nie muszą się w parach - czasem najbardziej urokliwych rozwiązania są z niedopasowanych nich. Można również zapoznać się z domów towarowych i sklepów hobbystycznych inspiracji na palecie kolorów i leczenia.
 • Czyszczenie słoików. Będziesz wtedy trzeba oczyścić swoje słoiki i upewnić się, nie ma żadnych materiałów pozostałości w szczelinach i na rogach. Czy są jeszcze etykiety lub etykiety cenowe na słoiku następnie zetrzeć go z jakimś wacikiem lub wacikiem zamoczonym w alkoholu. Upewnij się, że przed rozpoczęciem pracy na słoiku, że jest całkowicie sucha, zwłaszcza części zewnętrzne swojej słoiku. Dokładnie sprawdzić, czy są jakiekolwiek pęknięcia lub ubytki w swojej niechciane słoik z recyklingu.
 • Myśląc o projekcie. Przed rozpoczęciem klejenia swój projekt do butelki, w pierwszej kolejności myślą o projekcie, który chcesz i spróbuj położyć go przed trzymać go do słoika. Czy starasz się sformułować jakieś inicjały? Lub po prostu chcesz losowy wzór mozaiki? Niezależnie od decyzji jest, pamiętaj, że trzyma się klej w sztyfcie jest stałym rzeczą. Zacznij klejenia marmuru akcenty, jak również cekiny i inne akcenty, które chcesz umieścić w słoiku. Możesz przykleić podróż z wstążką, aby służyć jako formowania pokrywy na górze słoika. Można również umieścić jakieś uchwyty na swoich słoików, zwłaszcza jeśli planujesz je powiesić. To będzie wyglądać dobrze na starych butelek przypraw. Aby utrzymać butelki użytku przez cały rok, nie trzymać się określonego schematu kolorów. Ale jeśli dajesz to jako prezent, to może byłoby miło, aby rozważyć najbliższy sezon lub urlop, aby można było uwzględnić, że w projekcie.

Ponieważ kleje w sztyfcie wysychają natychmiast (prawie), to nie ma czasu czekać, aż można umieścić świeczkę wewnątrz słoika do testów. Świece zapachowe sprawiają dobry prezent szczególnie popularne zapachy wanilii i lawendy jak. Teraz można zobaczyć, że jest to nie tylko funkcjonalne, zapewniając światło, ale również daje dawkę koloru do pokoju, nie wspominając, że to recyklingu starych butelek. Można to zrobić także do innych pojemników, w których przeprowadza się ciepło kleju w sztyfcie. Inne akcesoria, które dobrze pracują są plastikowe i szkło klejnot sztuki, które można znaleźć w większości sklepów rzemieślniczych. Możesz także spróbować co naszyjnik wokół słoika i po prostu klejenie kilka punktów końcowych, tak aby można ułóż wzór wokół słoika.