grsail.com

Jak radzić sobie z Hair Loss Kobieta

Jak radzić sobie z Hair Loss Kobieta

Pierwszy impuls kobiety jest zazwyczaj w panikę, gdy odkrywa, wypadanie włosów. Wielu mężczyzn w panikę, też! Dla kobiet, perspektywa utraty włosów może być jeszcze bardziej emocjonalnie trudne. Ale są sposoby radzenia sobie z kobiet wypadanie włosów. Z prawej zrozumienia stanu i informacji o dostępnych zabiegów, można z powodzeniem odbicia od nieszczęść wypadaniu włosów i odzyskać to zaufanie, zawsze cieszył.

Zdecydowana większość kobiet wypadanie włosów może być przypisane do trzech warunków.

 • Łysienie androgenowe jest zdecydowanie najczęstszym rodzajem kobiet wypadanie włosów. Kiedy słyszysz ludzi mówiących o "łysienia kobiet", mówią o tym. Kobieta wzór utrata włosów może wystąpić w dowolnym miejscu na całej skórze głowy. Korzenie włosów w obszarze przerzedzenie nadal będzie wymienić rzucić włosy na nowe, które jednak będą stopniowo krótsze, aż włosy są ledwo widoczne. Chociaż łysienie androgenowe może nękać kobiety w wieku 20 i powoli zacząć nawet już w okresie dojrzewania, większość kobiet z kobiet łysienia doświadczenia to po menopauzie.
 • Kobiety z łysienia plackowatego doświadczy nierówne obszary wypadanie włosów rozrzuconych nad głową. Winowajcą? System immunologiczny. W tym przypadku, ciało jest w rzeczywistości napaść włosy.
 • Łysienie telogenowe czary podobnie szybkiej utracie włosów, ale z bardziej przewidywalnego wyniku utraty włosów tuż za linią włosów i sięga do szczytu głowy.

Jaki rodzaj łysienia są doświadczasz? Czy to stopniowe przerzedzenie w szerokim części skóry głowy, lub szybszego przerzedzenie w konkretnych miejscach? Umówić się z dermatologiem lub lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, tak aby można było rozpoznać tę chorobę. Tak jak kobiet utrata włosów może zaprezentować się i zachowywać się w różny sposób, może też lepiej reagować na różne metody leczenia.

 1. Geny i hormony. Wielu uważa kobiet łysienia być genetyczne, ale geny i hormony są zarówno w pracy. Czasami utrata włosów nie jest w pełni reaguje na leczenie, ale może być znacznie spowolnione leczenia.

  • Rogaine, produktu zawierającego leki minoksydyl, odniosły sukces w różnym stopniu w leczeniu lub spowolnienie tego rodzaju łysienia.
  • Antyandrogeny może zwalczać kobiet łysienia, jak również. Niektóre włosy są genetycznie bardziej podatne na wpływ niektórych hormonów zwanych androgenami. Choć niektórzy antyandrogeny nie są dostępne w Stanach Zjednoczonych, ponieważ FDA nie zatwierdziła je, inni są przewidziane do tych, którzy cierpią z tego rodzaju łysienia.
  • Zmiany hormonalne spowodowane przez ciąży, antykoncepcji i menopauzy mogą spowodować przerzedzenie włosów, jak również. Niektóre hormonalne huśtawki należy się spodziewać, jak w ciąży, i będzie się poprawić. Ale jeśli lekarz wykryje więcej przewlekłe zaburzenia hormonalne, leczenie hormonalne mogą być podawane w celu przywrócenia równowagi i być może położyć kres do utraty włosów.
 2. Stres. Niektóre kobiety doświadczają przerzedzenie włosów z powodu intensywnie stresujące epizod w ich życiu. Łysienie wypadania włosów i łysienie plackowate często występują bezpośrednio po - lub, w wielu przypadkach, dwa lub trzy miesiące po - naprawdę stresujące wydarzenia (choć czasem łysienie plackowate może wystąpić pozornie znikąd). Nie wydaje się sprawiedliwe, prawda? Dobrą wiadomością jest to, że tego rodzaju wypadanie włosów może poprawić się w ciągu kilku miesięcy.

  Mniej przyjemne jest to, że czasami może przekazać lat przed utrata włosów jest odwrotna, a innym razem warunek jest bardziej przewlekłe. Dlatego kobiety z tych warunkach często używać Rogaine. A w przypadku łysienia plackowatego, lekarze czasami podawać zastrzyki kortyzonu do miejsc trzebieży. Jednym z największych kroków, które można podjąć, aby radzić sobie z tego typu łysienia jest, aby pozbyć się stresu!
 3. Potrawy. Uzyskać zalecaną dzienną dawkę witamin z grupy B, kwasu foliowego i żelaza. Podobnie jak dieta może wpłynąć na zdrowie innych obszarów ciała, może też mieć wpływ na zdrowie włosów. Łysienie wypadania włosów może być faktycznie wniesiona przez niedoborem białka.
 4. Chemioterapia i przepisywania leków. Chemioterapia powoduje postać utraty włosów znany jako anagen wypadania włosów. Zazwyczaj trwa to tylko kilka tygodni na włosy, aby powrócić po chemioterapii. Ale niektóre leki na receptę, od leków przeciwdepresyjnych na leki ciśnienie krwi, może powodować wypadanie włosów kobiet również. Porozmawiaj z lekarzem o medycynie wziąć i uczyć się na temat potencjalnych skutków ubocznych. Jest bardzo możliwe, że inny, równie skuteczny lek istnieje bez niepożądanego potencjalnym skutkiem ubocznym utraty włosów.
 5. Poważniejsze schorzenia. Wypadanie włosów może niekiedy być objawem innej choroby, która wymaga pomocy lekarskiej. Cukrzyca, warunki tarczycy, toczeń i HIV / AIDS może czasami powodować wypadanie włosów. Porozmawiaj z lekarzem, aby upewnić się, że utrata włosów jest ściśle problem kosmetyczny.
 6. Wiek. Wypadanie włosów jest po prostu fakt starzenia się dla większości z nas. Mężczyźni i kobiety mają tendencję do utraty włosów, jak podrosną. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że tak wiele kobiet stopniowo tracą włosy wraz z wiekiem, ale przez niektórych kont połowa wszystkich kobiet po menopauzie doświadczenie włosów.

Porozmawiaj z lekarzem, aby znaleźć najlepsze leczenie dla Ciebie. Lekarz będzie chciał słyszeć o cykl menstruacyjny, diety, jakie leki bierzesz, i wszelkich chorób lub intensywnym ostatnich stresu. Prace diagnostyczne mogą być prowadzone w tym miejscu wskazać przyczynę wypadania włosów.

Oprócz zabiegów w celu zwalczania różnych form utraty włosów, można znaleźć siłę, m.in. poprzez łączenie forów i grup wsparcia. Tworzyć sieci wsparcia, jak radzić sobie z kobiet wypadanie włosów. W ten sposób można również dowiedzieć się o wielu metod, które maskują stylistycznych wypadanie włosów dość skutecznie. Jeśli wykonane we właściwy sposób, a nawet coś tak prostego jak curling, może stworzyć wrażenie grubszego, zdrowsze włosy.

Co najważniejsze, nie zawsze się wstydzić lub wstydzić - utrata włosów jest coś wiele kobiet doświadczenie i skutecznie leczyć. Tak rzadko usłyszysz o tym, że większość z tych kobiet były zakłopotany lub wstyd, jak dobrze! Nie jesteś sam, a dzisiejsza wiedza na temat kobiet wypadanie włosów wyposaża Cię niektórych potężnych broni, aby odzyskać swoją czupryną.