grsail.com

Jak przywrócić nudne Wykończenia Meble

Meble przynosi kolor i kształt do swoich domów. Daje nie tylko definicji, lecz także pojęcia o twojej osobowości. Niektóre meble w jasnych kolorach, a niektóre ma jaśniejsze odcienie. Pozostałe meble odzwierciedla szczęście, podczas gdy niektóre odzwierciedla smutek. To może odzwierciedlać swoje emocje i nastrój lub po prostu echo swoje poczucie stylu.

Meble i wyposażenie wnętrza domów często znaleźć można wnieść do życia codziennego sceny. Zmienia się ona w kształtach i rozmiarach. Występuje w wielu różnych wzorów własnych upodobań. Ale podobnie jak inne meble, meble zestarzeje i nudne w czasie. Kiedy tak się dzieje, musisz nauczyć się, jak przywrócić matowe wykończenia mebli.

  • Przygotowanie miejsca pracy. Pobierz Twój obszar pracy gotowe umieszczając dropcloth lub stare gazety pod tępym mebli będzie pracował. Dzięki temu podłoga będzie chroniona przed niepotrzebnymi plam i znaków. Upewnij się, że masz również dobrą wentylację. Ponieważ będziesz używać trochę farby i innych składników chemicznych w procesie, trzeba mieć otwartą przestrzeń do oddychania. Jeśli będziesz o prace wewnątrz domu, upewnij się, aby utrzymać otwarte okna, aby uniknąć gromadzone w miejsca pracy i aby uniknąć uduszenia.
  • Zdobądź swój sprzęt bezpieczeństwa. Mają swój sprzęt bezpieczeństwa w każdej chwili, aby uchronić się od spalin i innych składników chemicznych w procesie. Upewnij się, aby założyć rękawice, aby uniknąć kontaktu ze skórą na dowolnych materiałów do wykorzystania. Miej oczy chronionych, jak również poprzez noszenie okularów. Jest to środek, aby unikać wszystkiego, co się w Twoich oczach, ponieważ są one bardzo wrażliwe nawet z oparów.
  • Szykowałem się pracę. Aby proces przywrócenia swoje nudne meble rozpocząć, trzeba będzie uzyskać pędzlem gotowy i zastosować pół-wklej striptizerkę. Cienko zastosować pół-wklej striptizerkę na meble. Za pomocą szpachelki podczas delikatnie zeskrobać furnitureâ powierzchnię € ™ s. Trzeba pozostawić do wyschnięcia, dwie lub trzy minuty przed rozpoczęciem skrobania powierzchni. W tym czasie stare wykończenie zejdzie z nożem jak go zeskrobać.
  • Neutralizacji swój składników chemicznych. Następną rzeczą, którą należy zastosować lakier jest cieńszy. Użyj czystej i miękkiej ściereczki do wylania rozcieńczalnika następnie zastosować go do pozbawionego segmencie mebli. Będzie to służyć jako neutralizatora z striptizerka pół pasty wcześniej stosowane.
  • Identyfikacji śladów wody i plam. Po neutralizacji poprzednie aplikacje następna będzie identyfikacji śladów wody i plam. Jeśli znajdziesz jakiś upewnij się, aby używać wody i farby stosowane na znaku wodnego roztworu kwasu szczawiowego. Niech się osiedlić i moczyć w aż zobaczysz resztę puszysty stać się widoczne na meblach. Pobierz czystej gąbki nasączonej wodą, a następnie delikatnie przetrzeć furnitureâ € ™ s powierzchni w czystości. Niech siedzą i suche przez około 20 do 30 minut.
  • Papier ścierny i powierzchni. Z użyciem papieru ściernego 150 grit zacząć piasku meble. To da meble równą powierzchnię. Następnie użyj plamę drewna żelu stosując go pędzlem. Nie spłukiwać lub wytrzeć do czysta od razu. Niech plamy moczyć przez kilka minut do powierzchni drewna. Możesz następnie wytrzeć do czysta, ale potem pozostawić do wyschnięcia na dobre 24 godziny.
  • Wykończenie i płaszcz. Po pozwalając meble wyschnięcia możesz zacząć stosować swoje ukończeniu Top Coat. Możesz zapoznać się z instrukcją na etykiecie wraz z materiałem zakupu. To będzie twój ostatni etap przywracania matowe wykończenie mebli. To daje nowe meble, które oka połowu odwołania i będzie mieszać jeszcze lepiej w domu.

Z czasem zabiera dobre wykończenie zewnętrzne i wspaniałe zawsze upewnić się, że gdy nadejdzie ten dzień trzeba, środków materialnych i wiedzieć, jak przywrócić swój matowe wykończenie mebli do swojego wielkiego warstwy nawierzchniowej.