grsail.com

Jak przygotować zdrowe przekąski po szkole

Po całym dniu nauki i energicznych działań w szkole, dzieci będą zmęczeni i głodni. Oni potrzebują pożywienia, aby utrzymać je aż do kolacji. Istnieje kilka przekąsek, że po szkole można przygotować, że zapewni większą wartość odżywczą i poprawić kidsâ € ™ dietę bez niszczenia ich apetyt na kolację. Oto kilka pomysłów.

 1. Zanotuj, co przekąski dzieci wolą jeść i zaopatrzyć się w różnych tych przekąsek, które są fabrycznie zapakowane i łatwe w przygotowaniu. Zrób to połączenie świeżych owoców, soków, warzyw, orzechów i ziaren, które uzupełniają swoje kidsâ € ™ codziennych potrzeb żywieniowych.
 2. Rozważmy czasu podczas przygotowywania po szkolnych przekąsek. Gdy dzieci są zwolnione ze szkoły w różnych terminach, trzeba wziąć pod uwagę, że i razem służą obiad w domu. Jeśli istnieje głęboka przepaść od końców zajęć i kolacji, a następnie trzeba dać więcej wypełnienie przekąski, aby utrzymać je aż do kolacji.
 3. Jeśli Twoje dzieci, takich jak masło orzechowe, to można przygotować kanapki z masłem orzechowym z świeżego soku owocowego. Daj im jakieś laski selera posmarować masłem orzechowym i rodzynkami na górze. Możesz dodać kilka rozgniecionych orzechów i suszonych owoców dla odmiany. Mogą również rozprzestrzeniać masło orzechowe na banany i chrupiące krakersy.
 4. Świeże owoce w sezonie wspaniałe pozalekcyjnych przekąski. Zawierają witaminy, minerały, błonnik i cukry naturalne zachować dzieci aktywne i ożywić swoje zmęczone ciała. Dać im wybór owoców, takich jak winogrona, jabłka małych, pomarańczy i bananów.
 5. Muesli barów i mieszanki są poręczne przekąski ślad, że dobrze się przechowują i nie wymagają chłodzenia. Rodzynki i ser są również dobre po szkole przekąski.
 6. Upiec jakieś babeczki z posiekanymi owocami i orzechami dla pełniejszego przekąskę. Dołącz szklankę świeżo wyciśniętego soku owocowego.
 7. Suszone owoce i orzechy, etui z niskiej zawartości tłuszczu, soli i niskich żetonów soku i szafki są lekkie przekąski. Przechowywać różne chipy, które są Twoje ulubione kidsâ € ™, aby zapewnić różnorodność. Żetony mogą być ubogie w substancje odżywcze, ale spożywane wraz z bardziej pożywne jedzenie, to będzie dobrze. Tylko nie w zwyczaju dając im żetony przechowywania zakupionych na stanowisko zastępcy przekąsek.
 8. Tortilla chips i niektóre świeże salsa dip może być alternatywą przekąski dla dzieci starszych. Użyj świeże pomidory, cebula, seler i chiński trochę chili dla salsy.
 9. Można pokroić jakieś resztki smażonego kurczaka, tarty ser, pokrojone pomidory i sałata, owinięte w rozdrobnioną pełnoziarniste tortilla na świeżym quesadilla, że ​​można pop w piecu do ogrzewania. Służyć to podczas kolacji serwowane późno.
 10. Wymieszać kilka rozgniecionych jajka na twardo z majonezem, trochę soli kamiennej i pieprzem jak natychmiastowe pieczywa. Dodaj kilka liści sałaty i plasterki świeżych pomidorów na pieczywo pełnoziarniste pożywne i bardzo napełniania przekąskę. Podawać z jakiegoś cytryny lub soku pomarańczowego.
 11. Pop torbę popcornu w mikrofalówce, jeśli jesteś w pośpiechu, aby nakarmić swoje dziecko. Przygotuj partii mrożonej herbaty lub lemoniady, aby ugasić pragnienie. Popcorn jest pożywne i łatwe do strawienia i sprawia, że ​​lekkie i zbiór przekąskę.
 12. Wymieszaj płatki tuńczyka z majonezem, trochę soli kamiennej i sokiem z cytryny. Wykorzystaj to jako posypka do krakersów. Podawać ze świeżym owocowym smoothie lub jogurt.

Sprawdź z dziećmi, co chcą zjeść na przekąski i wyeliminować lub ograniczyć porcje tych produktów spożywczych o niskiej wartości odżywczej. Daj swoim dzieciom różne odmiany tak, że nie będą się nudzić, a kończy się jedzenie tłuszczu i sodu ciężkich żetonów handlowych.