grsail.com

Jak poprawić równowagę w 5 MIN

Jak poprawić równowagę w pięć minut

Jako specjalista ćwiczeń medycznych; Pracuję z wieloma ludźmi, którzy przychodzą do mnie z urazami. Złamane kości, skręcone lub skręconą kostek, zwichnięcia, złamania nosy, łokcie i kolana, ranne boli plecami i problemy biodrowych. Często te urazy są spowodowane upadkiem z powodu słabej równowadze. Zadziwiające jest to, że większość ludzi, że mają dobrą równowagę. W rzeczywistości, nie ma, i kilku szybkich ocen możemy to udowodnić.

Słaby bilans jest powszechne u ludzi, którzy nie są związane z regularnej aktywności fizycznej. Zaskakująco, widzę też słabą równowagę w zapalonych biegaczy, trenerów siłowych, artystów, turystów marszałkowskich, rowerzystów ... prawie każdy mi ocenić.

A także zmniejszenie ryzyka kontuzji, dobry balans wzmacnia i stabilizuje stawy, i tworzy bardziej wydajny ruch ciała. To pozwala na niezakłócone ogólnej codziennego funkcjonowania i zwiększenie wyników sportowych.

Ocena saldo w 3 prostych krokach
(Stoisko obok muru, kiedy robisz te oceny w przypadku trzeba coś stabilnego, aby oprzeć się na)

1. Unieś jedną nogę
Jak długo może pozostać zrównoważony, bez narażania swoje stopy w dół, albo trzyma na ścianie o wsparcie? Czy twoja kostka chwiać wokół partii? Czy to uczucie niestabilna?

2. Bilans na drugiej nodze
Jak było? Wiele osób uważa, że ​​mogą one równowagę na jednej nodze lepiej niż inne.

3. Bilans na jednej nodze z zamkniętymi oczami
Jak tak, że praca dla Ciebie? Trochę trudniej założę.
Jeśli były w stanie zrównoważyć przez trzydzieści sekund nie słabnąć, to jesteś całkiem nieźle. Jeśli nie, masz coś do zrobienia.

Czy zamykając oczy sprawiają, że trudniej jest zachować równowagę? Założę się, że tak. Dlaczego? Ponieważ większość ludzi błędnie używają swoich oczu, aby utrzymać równowagę. Tak szybko, jak oczy są wyjęte z równania często traci równowagę, i wtedy wypadków. Spójrzmy prawdzie w oczy, gdy idziesz do domu torby z zakupami, a awaryjnie na coś na podjeździe, nie masz czasu, aby skoncentrować wzrok na horyzoncie, by odzyskać równowagę. Nie, to się skończy, a ty jesteś płaskie na twarzy.

Jak poprawić równowagę
Trenuję ludzi, aby doskonalić swoje wewnętrzne autopilota równowagi, więc kiedy ciało czuje najmniejszego poczucia niestabilności, to może automatycznie samo prawo. Jest to bezpieczniejsze, bardziej funkcjonalny i bardzo wydajny.

Etap 1
Praktyka po prostu równowagę stojąc na jednej nodze tak długo, jak możesz. Podczas wyważania, poruszać głową z boku na bok, w górę iw dół. Nigdy nie pozwól oczy skupić się na konkretnym miejscu przez więcej niż jedną sekundę. To zmusi Cię do równowagi w organizmie, a nie oczami. Twoim celem jest, aby móc pozostać stabilne w ciągu jednej minuty.

Etap 2
Po osiągnięciu celu, jakim Stage 1, można przejść do tego kolejnego etapu. Trzymaj piłkę w swoich rękach, i równowagi na jednej nodze. Podczas wyważania, wrzucić piłkę o ścianę, i złapać go. Playing catch z siebie wymusza swój umysł, aby skoncentrować się na łapanie piłki, pozostawiając swoje ciało, aby skupić się na równowadze. To naprawdę doskonali swoje autopilota równowagi. To jeszcze bardziej grywalna połów z kolegą, który jest również równoważenia.

Etap 3
Po osiągnięciu celu, jakim etapie 2, można przejść do tego kolejnego etapu. Zacznij od balansowanie na jednej nodze. Hop w powietrze i wylądował na przeciwległym nogi. Gdy są stabilne, hop w powietrzu ponownie, i ziemia, na drugiej nodze. Twoim celem jest, aby być w stanie skakać z jednej nogi na drugą przez trzy do pięciu minut, bez niepewne. Opanowaniu tego? Następnie znaleźć przyjaciela, i grać połów ze sobą, skacze po pokoju. Bądź przygotowany do śmiechu, dużo!

Będziesz zaskoczony, jak wiele saldo poprawia ćwicząc tylko pięć minut dziennie. Baw się z tego, a zauważysz, jak szybko widać poprawę.

© 2008 Synergenix Centrum Astrid Whiting, autor, publicysta, specjalista medyczny Ćwiczenia, CPT.