grsail.com

Jak pokonać depresji

Chciałbym zacząć od "whys", ponieważ uważam, że jest bardzo ważne, aby zrozumieć, dlaczego jesteś w stanie pokonać depresję bez pigułki, leki lub substancje.

Naprawdę czuję, że depresja jest "fałszywy" choroba. Czuję, że firmy farmaceutyczne i prawnicy karne wpadł depresji jako usprawiedliwienie, gdy ludzie nie wybrać do czynienia z realiami wokół nich.

To nie znaczy, że nie istnieją "objawy" depresji. Smutek, izolacjonizm, myśli samobójcze. Są to wszystko rzeczy, które zdarzają się na wszystkich ludzi w jednym punkcie w czasie lub innej. Jednak niektóre osoby nie tylko mają krótkie okresy smutku, trochę doświadczenia to od miesięcy do roku na raz.

Jednak, zamiast patrzeć na prawdziwej nauki o mózgu człowieka, a zdając sobie sprawę, że posiada moc w sobie, aby uzdrawiać z objawami depresji, decydują, że to musi być "brak równowagi chemicznej". To nie może być możliwe w ramach kontroli jednostki, lub pomógł prostych zmian w stylu życia. To musi być coś nieodwołalnie źle, i tak źle, że ofiara była nigdy nie są rzeczą, aby pomóc sobie sami, bez użycia leków i drogich terapii.

Dlaczego czuję się można pokonać depresję bez leków i drogich terapii? Bo wiem, że masz to w sobie! Musimy tylko znaleźć tę część siebie, że raz był szczęśliwy. Że część z was kiedyś wiedział, jak to było do życia miłości, i cieszyć się rzeczy w nim.

Naprawdę czuję, że depresja jest od kilku rzeczy:

-Feeling, Że nie są tak dobre jak inną osobę
-Feeling, Że nie mamy tego, co powinniśmy
-Believing, Że nasze życie jest pozbawione sensu

lub

-Nie Chce do czynienia z rzeczywistością, albo wziąć odpowiedzialność za niego.

Myślę, że wszystkie te podstawowe przyczyny tkwią w samej ogólnej idei, z których nie chce przyjąć i stać się odpowiedzialny za własne życie.

Dlaczego można pokonać depresję? Bo masz to w sobie! Ponieważ wszystko to ma w prosty nasion zakorzenić się w głowie, aby poprowadzić Cię na właściwą drogę, aby przynieść powrót. Raz, że nasienie rośnie w tobie, stanie się tak bardzo, bardziej przejrzyste i łatwiejsze do zrozumienia.

Objawy depresji nie będą już mieć kontrolę nad tobą, gdy twoja wola przejmuje kontrolę.

Krok 1

Nauka zmienić swój sposób myślenia.

W miejscu, jesteś na teraz, świat jest smutny, szary kolor. Bez cherishable życia i bez żadnego powodu, aby się zatrzymać i podziwiać świat wokół ciebie. Zatrzymaniu szuka tego bardziej ekologiczne pastwiska, i gnieździć się w górę do świata, który trzyma cię tutaj.

Czy wiesz, że można to zmienić?

Bardziej zielone pastwiska jest teraz widoczny w oddali.

Czy wiesz, że szary świat może się nagle zmienić się w jasnym pięknym świecie, jeśli tylko zdecydujesz się uwierzyć, że istnieje?

Widać, że dzieje?

Musisz w to wierzyć. Jeśli nie widzisz go, jeśli nie możesz poczuć, to musisz zrozumieć, że jesteś podejmowania decyzji, aby nie widzieć. Brak związki chemiczne w mózgu, które blokują widoku. Nie ma nikogo w pobliżu ciebie ci grozi, jeśli zdecydujesz się uwierzyć. Nie ma co paraliżuje cię zmienia swój sposób myślenia, z wyjątkiem ciebie.

Zbyt wielu ludzi chce wierzyć, że to nie ich wina, że ​​relacje poszły źle, lub że są one z nadwagą, które mają problemy z kontrolą lub, że mają problemy z uzależnieniem. Nie chce mi się wierzyć, że jest to ich wina, bo to pozwoli im poczuć się winny. Co gorsza, to pozwoli im poczuć się źle. To pozwoli im poczuć się tak, jakby powinni byli zrobić coś innego i że nie ma nikogo obwiniać.

Istnieją trzy główne fakty, które trzeba, aby zrozumieć, a oni będą nasiona, które zaczynają się rozwijać w was, i budować bardziej ekologiczne pastwiska.

1. Jesteś odpowiedzialny za wszystko, co robisz, albo nie robić w życiu. Nawet jeśli osoba posiada broń do głowy, nadal dokonać wyboru.

2. Jesteś tylko jedną kontrolę nad swoimi emocjami. Nikt inny nie może "zrobić" Jesteś zły czy smutny czy szczęśliwy. Tak są wyzwalacze, ale jej wyborze na pobyt w tym emocji. Jeśli przypisać wynik swojej stanu emocjonalnego do innych ludzi, nigdy nie będziesz szczęśliwy! Sobie sprawę, że można kontrolować swoje emocje i zaczniesz widzieć drogę.

3. Jeśli potępić siebie za każdy błąd można zrobić, to powstrzymać się od uprawy. Każdy człowiek popełnia błędy; wszyscy mają czas awarii i odrzucenia. Nie jesteś jedyną osobą na świecie, która osiągnęła swoje błędy, a to jest o wiele lepiej uczyć się na błędach i spróbować jeszcze raz, niż siedzieć i mieszkać na nich, i trzymać się nieszczęśliwy.

Pomyśl o tych rzeczach intensywnie przed przejściem do kroku drugiego.

Krok 2

Teraz będziemy mówić o rzeczywistości.

Czy wiesz, że istnieje realne nie jest jasne i proste opis rzeczywistości? Bez względu na to, gdzie szukać, wszystkie opinie rzeczywistości są niejasne, i zmienić się z osoby na osobę.

Naukowcy i materialiści powie, że rzeczywistość jest wszystko, co można zobaczyć, dotknąć i udowodnić to w istnieniu.

W teologów i filozofów, powie ci, że twoje myśli, uczucia i pragnienia są rzeczywistością.

Co sądzisz rzeczywistość jest? Jeszcze lepiej, co jest twoją rzeczywistością? Czy twoja dusza i istota? Czy jest to grunt pod nogami?

Prawda jest taka, nie ma złych odpowiedzi tutaj. Tylko odpowiedź i moja odpowiedź. Każdy ma inne zdanie na rzeczywistość, bo każdy ma inną rzeczywistość.

Moim celem w tym etapie jest umieścić trochę wody i światła w tym nasion, która rośnie w tobie. Aby dać mu coś, aby go karmić i pomagają rozprzestrzeniać korzenie.

Czy wiesz, że masz prawo do zmiany i kontroli swoją rzeczywistość? To wspaniała siła, i tych, którzy odkryli go i wybierz w to wierzyć, stały się jednymi z najbogatszych umysłach.

Teraz, pamiętaj, że nie kontrolują rzeczywistość innych ludzi, tak jak oni nie kontrolują swoją rzeczywistość.

Mogę to udowodnić. Spójrz na badania, które zostały wykonane na leki z tych, którzy mają choroby psychiczne. Czy któryś z tych leków rzeczywiście działa?

Nie! Oni nie! Bez względu na to, co chemikalia, witaminy i pochodne są wyrzucane do ludzkiego ciała, a nie jeden z nich może zmienić rzeczywistość gospodarza.

Czy wiesz dlaczego?

Nie mogą zmienić rzeczywistość osoby, ponieważ w efekcie starają się zmienić osobę przez życie.

Czy to jest ADD, Depresja, OCD, lub inny problem, nie mogą być zmienione przez życie. Historia udowodniła, że ​​jedyną rzeczą, która może zmienić rzeczywistość osoby jest on sam.

Teraz, gdy dowiedzą się o tym, że można kontrolować i tworzą własną rzeczywistość, następnym krokiem jest, aby wybrać to, co chcesz, aby Twoja rzeczywistość się.

Chcesz być smutny do końca życia?

Czy chcesz być sam, bez przyjaciół i bliskich, aby dbać o Ciebie?

Czy chcesz, aby zawsze robić rzeczy, tak? A może chcesz zrobić to dobrze?

To wydaje się proste pytania, ale są rzeczy, które wiele osób zapomina się zająć. To jest nasze pragnienia, które kontrolują nasze realia.

Nawet jeśli twój świadomy umysł mówi ci, że chcesz być szczęśliwy, to nie może się zdarzyć, aż wierzyć całym swoim umysłem i duszą, że możesz być szczęśliwy, że może się wydarzyć.

Jeśli powiedział: "Tak! Chcę być szczęśliwy!", Niż rozpoczęciu procesu. Czy nie czujesz, że trochę mrowienie uczucie w organizmie po to powiedzieć, a nawet, że jest?

Jeśli powiedział: "Nie! Nie chcę być sam na zawsze!" Ci świadomie dokonał wyboru, aby nie być samotnym. Co jest początek zmieniania rzeczywistości.

Prawda jest taka, musisz wierzyć, że możliwość zmiany jest tam. Musisz wiedzieć, że możesz być szczęśliwy, zadowolony i kochany.

Krok 3

Teraz weźmy kolejny krok w kierunku zdrowego rzeczywistości. To się nazywa perspektywy.

Perspektywa jest zdefiniowana jako sposób możesz zobaczyć "świat. To "jak widzisz rzeczy".

Gdy ktoś mówi do ciebie: "Jak się masz?"

Są sugerując, że coś musi być nie tak z tobą? Albo są po prostu pyta o Ciebie, bo nie wiem?

Gdy ktoś szczotki przez Ciebie w zatłoczonym miejscu, są celowo próbuje wcisnąć się z drogi? A może był to wypadek z powodu tłumu?

Gdy ktoś cię denerwuje, myślisz, że zrobili to celowo? Lub czy istnieje możliwość, że nie chciał?

Nasza perspektywa świata wokół nas jest to, co kontroluje naszą rzeczywistość. Jeśli wszyscy zawsze się dostać do nas, by nas zdenerwować lub zasmucić nasz świat, to świat staje się smutne miejsce. Gdy rzeczy zawsze się nie udać, jeśli nie dostaniemy to, czego chcemy, czy nie, kiedy zawsze, świat nie wygląda na miejscu chcemy być.

Po zmianie perspektywy .... Kiedy ludzie są ludźmi i to jest naturalne dla nich błędnie zdenerwowany nas, nie nauczyć się go tak osobiście, i łatwiejsze do przyjęcia dobrą naturę ludzi. Kiedy rzeczy mogą pójść źle i dobrze, gdy uświadomimy sobie, że nie będzie się wszystko, co chcą przez cały czas, i że wszystko jest w porządku, aby nie czasem, niż świat wydaje się bardziej otwarty.

Gdy uznasz, że ludzie są dobrzy i opiekuńczy, ale nie doskonałe, to staje się łatwiejsze do zaakceptowania, że jesteś dobry, zasługuje i opiekuńczy, ale nie doskonały.

Rzeczywistość i perspektywy iść w parze, i to do Ciebie, aby zmienić widok.

Chcesz być smutny, samotny i biedny na resztę swojego życia?

Albo szczęśliwy, zdrowy, bardzo chętnie i cenionych przez resztę swojego życia?

Jego do ciebie, a ty zrobi dobrze o tym myśleć na chwilę przed przejściem do następnego kroku.

Etap 4

Niektóre praktyczne narzędzia, które pomogą Ci zmienić perspektywę i rzeczywistość.

Bo to zajmuje trochę czasu, aby uświadomić sobie, jakie części swojego życia potrzebujemy zmiany perspektywy, warto prowadzić dziennik.

W tym czasopiśmie, będziemy chcieli, aby zapisać przypadkowych myśli i zapisywać wydarzenia, które dzieją się w życiu z dnia na dzień. Kiedy już to zrobisz to za kilka miesięcy, warto wrócić przez nich i zdecydować, gdzie istnieją obszary, które powinny zostać zmienione.

Czy byłeś szczęśliwy lub smutny dla tych miesięcy? Dlaczego byłeś szczęśliwy czy smutny? Co spowodowało, żebyś był szczęśliwy czy smutny?

Kiedy zaczniesz rozpoznawać przyczyny smutnych emocji i przyczyn szczęśliwe emocje, można nauczyć się kontrolować sytuacje, które sprawiają, że się stało. Dowiedzieć się, gdzie można zmienić rzeczywistość.

Celowe jest także, aby pamiętać, aby powstrzymać się od lawinowo do smutnej rzeczywistości. Zawsze można zobaczyć siebie coraz depresji, trzeba przeciwdziałać te uczucia z szczęśliwe myśli.

You mózg jest wyszkolić obiektem robi to, co jej powiedzieć. Jeśli powiesz, że jest smutny i przygnębiony, to będzie. Jeśli powiesz, że jest szczęśliwy i spełniony, to będzie!

Musisz trenować swój mózg, a już można nadal trenować, że jest szczęśliwy, częściej i dłużej będziesz szczęśliwy i łatwiejsze staje się pokonać depresję.

Zaprawdę, masz prawo do pokonania depresji. Nie ma rzeczy na tym świecie, która może podważyć faktu, że każdy człowiek posiada nasion wewnątrz siebie, aby być szczęśliwym i / lub smutny.

Po prostu trzeba dokonać wyboru, aby sądzić, możesz być szczęśliwy. I po wybraniu w to uwierzyć, trzeba podjąć działania!

Dałem wam ziarno, i dał wam pokarm, światło i substancji jak je rozwijać. Teraz to do ciebie.