grsail.com

Jak Physical Therapy Czy Zarówno Heal i zapobiec obrażeniom

Celem fizjoterapii jest, aby osobę z powrotem do punktu, gdzie można wykonywać normalne, codzienne czynności bez trudności lub zagrożenia. Fizykoterapia może przywrócić zdolności funkcjonalne do osób z upośledzeniem fizycznym lub niepełnosprawnych i dotyczy promocji zdrowego ruchu, zapobiegania urazom oraz rehabilitacji istniejącej kontuzji. Fizjoterapeuta (PT) bada każdą osobę i dostaje porady od lekarza do opracowania planu przy użyciu stosowanych technik leczenia. Techniki mogą obejmować ćwiczenia terapeutyczne, terapia manualna miękkim mobilizacji tkanek, głęboki masaż lub myofascial wydaniu. PT również pracować z ludźmi, do opracowania programów ćwiczeń do rozwoju, utrzymania i przywrócić maksymalną ruchu, elastyczności i umiejętności funkcjonalne.

Jak Physical Therapy Czy Zarówno Heal i zapobiec obrażeniom

W pewnym momencie w życiu, każdy może korzystać z regenerujących usług fizjoterapeuta. Jeśli prowadzisz samochód, siedzieć długie godziny na komputerze, lub podnosić ciężary, prawdopodobnie opracowane pewne nierównowagi mięśniowej lub ograniczenia mobilności, które mogą zostawić cię podatne na poważne obrażenia.

Skorygowanie nierównowagi mięśni i ograniczenia mobilności, są problemy naprawcze, które lubię nazywać ćwiczenia Prehab. Ćwiczenia te mają charakter prewencyjny i zapobiec i pomóc poprawne zagadnienia ty możesz mieć tak, że można uniknąć kontuzji i długiej rehabilitacji. Prehab sprawuje wzmocnić mięśnie i poprawić elastyczność, dodając niezbędnej stabilności, aby umożliwić Ci optymalną wydajność, unikając obrażeń.

Każdy powinien obejmować ćwiczenia prehab w jej szkolenie. Spersonalizowany Program prehab, opracowany przez fizjoterapeutę lub trener osobisty z zaawansowaną certyfikacji, można rozważyć szczególne potrzeby związane z niektórych sportów. Na przykład, zawodnik może pomóc uniknąć kontuzji barku, wykonując ćwiczenia prehab dla całej strefy barkowej. Przykładowy program obejmowałby stabilizację szkaplerz, ćwiczenia dla wszystkich mięśni w rejonie ramion, górnej części pleców i stożka rotatorów. Celem jest wzmocnienie wszystkich mięśni, które są używane w ruchu pływackiego.

Oto kilka przykładowych ćwiczeń prehab, które można włączyć do swojej rutyny, aby zmniejszyć ryzyko kontuzji. Teraz, te ćwiczenia nie powinien zająć miejsce fizykoterapii, jeśli lekarz zalecił go do Ciebie, ale można dać im szansę, aby wzmocnić pewne słabe punkty.

Mini Zespół potwór Walks

Ból IT Band to powszechne w biegaczy i rowerzystów. Jak gluteus medius (ważne porywacz hip) traci swoją zdolność kontroli stabilności miednicy, ciało rekrutuje zespół IT, aby pomóc. Jako zespół IT pracuje ciężej i twardy, to dostaje mocniej i powoduje ból. Ćwiczenie to wzmacnia medius glute. Należy o tym silny i problemy zespołu IT zacznie znikać.

Stoisko z mini paśmie wokół kostek i stóp, o rozstawionymi na szerokość barków. Trzymaj nogi prosto i chodzić na boki. Trzymaj klatki piersiowej w górę, kolana nad palcami w każdym czasie z napięciem w paśmie, i nie pozwól, nogi się razem.

Tył Delt Y i T

Tylne deltoids (ramiona) są często pomijane przez amatorów podnośników, ale wzmocnienie tylnego deltoids jest szczególnie ważne, ponieważ przednie deltoids wydają się być znacznie częściej pracował, tak jak podczas ćwiczeń klatki piersiowej prasowej. Z nich korzystać w równym stopniu do utrzymania dobrej postawy i równowagi w Twojej okolicy barku. Dobrze rozwinięte tylne delts może również zmniejszyć ryzyko urazów rotatorów.

Y na: Rozpocznij leżącego twarzą w dół płasko na ławce. Podnieś ręce do góry w "Y" z łokcie proste i kciuk skierowany w górę. Dolna i podnieść je do 12 powtórzeń. T: Unieś ramiona w bok w "T."

Deska

To ćwiczenie jest jednym z najlepszych na poprawę wytrzymałości i stabilności rdzenia. Dostać się do stanowiska pushup i obniżyć przedramiona na podłodze. Spójrz w dół na podłodze, wyciągnij się w pępku i przygotuj abs. Utrzymać ciało w prostej linii od uszu do stóp bez ugięcia. Sprawował tę funkcję tak długo, jak możesz. Czasu sobie i oglądać wytrzymałość i siłę poprawić.