grsail.com

Jak określić, kiedy owulacja

Gdy próbuje wyobrazić lub po prostu próbuje dowiedzieć się o swoim cyklu, istnieje kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby określić, kiedy może być owulacji. W ten sposób będziesz wiedzieć, kiedy uprawiać seks, jeśli starasz się zajść w ciążę, lub powstrzymania się od seksu bez zabezpieczenia, jeśli nie próbuje zajść w ciążę. Ten artykuł nie akceptuje seks bez zabezpieczenia, ale odnosi się do niego w okoliczności zaufanie partnerów próbuje wyobrazić dziecko.

Krok 1

Weź temperaturę codziennie rano, zanim wstanie z łóżka. To jest często określane jako przyjmowanie podstawowej temperatury ciała. Teoria ta jest tym. Podczas cyklu miesiączkowego, temperatura ciała waha się w trakcie różnych momentach cyklu. Co zazwyczaj zdarza się w czasach owulacją, że po pierwsze, nie mogą być przez zanurzenie w temperaturze dni przed lub dzień owulacji. Następnie, po wystąpieniu owulacji, Twój temperatura powinna wzrosnąć o trzech dziesiątych stopnia. Temperatura utrzyma się na tym poziomie lub wzrosnąć jeszcze wyżej, aż tuż przed następnym okresem jest należna. W tym czasie twój temperatura spadnie a okres powinien przyjechać na następny dzień lub dwa. To jest, oczywiście, o ile nie zajdzie w ciążę podczas tego cyklu. Jeśli na ogół posiadają regularny cykl, a temperatura utrzymuje się na wysokim poziomie przez okres dłuższy niż 16 dni, jest duże prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży.

Krok 2

Sprawdź swój dziennik śluzowej szyjki macicy. Śluzu szyjki macicy jest zrzut masz. Być może nigdy nie zauważyłem, że jest przed lub po prostu nigdy nie myślałem o tym. Twój śluzowa macicy zmienia się również w całym cyklu. Po pierwsze masz okres, to masz niewiele lub nie absolutorium na trochę, a następnie po czasie owulacji, rozładowania zacznie czuć się bardziej mokra kiedy wytrzeć. Będzie się bardziej śliskie. Następnie w czasie najbardziej płodnym z cyklu (zwykle w dniach poprzedzających owulację), będzie uzyskanie absolutorium, które jest o konsystencji podobnej do białek. W istocie, ten typ zakończenia określany jest jako jaja śluzowej macicy. Ten śluz będzie obecny od kilku godzin do kilku dni, po których jest najbardziej prawdopodobne, że owulacji. Twój szyjki macicy śluzu / rozładowania wyschnie przez około tydzień, albo być w postaci pasty. Potem, jak twój cykl zbliża się do końca, to będą musieli absolutorium pasty lub wcale. Potem, gdy przychodzi okres, który rozpoczyna się następny cykl.

Krok 3

W połączeniu z wcześniejszymi wskazówkami, kup sobie test owulacyjny. Badania te są w różnych formach. Są drogie zestawy, które można dostać w każdej aptece. Mogą one kosztować nawet i ponad sto dolarów! Są również paski testowe owulacji, które można kupić w Internecie. Czy poszukiwanie w internecie "owulacji pasków testowych" i powinieneś znaleźć strony, które zapewniają bardzo dobre oferty na tych pasków. Porównaj dwa pierwsze miejsca i znaleźć te pakiety, które pozwoli Ci dostosować najlepsze. Próby, zestawy i paski pracować w ten sposób. Jest to hormon uwalniany w organizmie w celu pobudzenia jajników do uwolnienia dojrzałych jaj. Hormon ten jest nazywany hormonu luteinizującego (LH). Szczyty hormonów około 12 do 48 godzin przed owulacją. Paski / testy działają poprzez wykrywanie poziomu LH w moczu. Gdy poziom przepięć i szczyt, test będzie na jej najciemniejsze i można zapewnić sobie, że będzie owulacja w ciągu 12 do 48 godzin. Nie zapomnij, jeśli zakup swoich testów on-line, nie mogą one pochodzić z instrukcją więc wszystko co musisz zrobić, to odesłać do strony zostały zakupione od i po ich tam instrukcjami.

Tak, zmierzyć temperaturę codziennie rano i zapisz go, miej oko na śluz szyjki macicy, i dostać się kilka pasków testowych owulacji. Te trzy rzeczy razem będzie można jednoznacznie określić, kiedy idziesz do owulacji.