grsail.com

Jak odwanianie pluszaki

Zapytał: Jak czyścić stinky dzieci czapka? Moja córka Dora i Boots czapka zabawki niedawno. W ciągu miesiąca, są pachnące, a oni nie są zabrudzone (przynajmniej nie wyglądają brudne). Jak czyścić je?

Pluszaki i zabawki pluszowe może odebrać zapachy z niezliczonych źródeł, a nawet jeśli wyglądają na czystych mogą żywić dość smrodu. Zmywalne pluszaki będą korzystać z tego niezawodny sposób. Nie można wrzucić swoje zabawki w pralce? Zobacz "Dodatkowe wskazówki" dla więcej pomysłów.

Potrzebne będą:

 • Pralka
 • Soda oczyszczona
 • Proszek do prania

Kroki, aby usunąć zapach:

 1. Napełnić pralkę wodą. Zatrzymanie cyklu, gdy woda jest pełna, więc można moczyć zwierzę (y) nadziewane.
 2. Wlać pół do jednej szklanki sody oczyszczonej w wodzie. Mieszać wodę wymieszać.
 3. Dodaj wypchane zwierzę (y) do prania. Jeśli zwierzęta mają ozdoby lub wymagają delikatnego mycia, umieścić je w poduszkę. Jeśli nie ma żadnych upiększeń lub obszary wrażliwe, powinno być w porządku po prostu umieszczając je w pralce, jak jest.
 4. Pozostawić do wchłonięcia na noc lub na kilka godzin.
 5. Dodaj proszku do prania i uruchomić cykl.
 6. Jeśli zapach wydaje się już na końcu cyklu zmywania i zabawki można bezpiecznie włosów, przepuścić przez suszarkę do co najmniej dwóch cykli. Zapewnia to zabawka jest suszony przez całą drogę, co zapobiega pleśni później.
 7. Jeżeli zapach pozostaje czy zabawka nie jest suszarki bezpieczne, położyć ją na słońcu. Słońce jest naturalnym odświeżający.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli nie można umyć zabawki, spróbuj rozpylenie Febreeze lub innego odświeżające tkaniny. Możesz też umieścić go w zamkniętym worku z sody oczyszczonej lub pozostawić je na słońcu przez kilka godzin. Inną opcją jest umieszczenie białego octu w butelce ze sprayem i lekko posmarować plusz przed opuszczeniem tego w słońcu.
 • Te metody czyszczenia są przeznaczone do czyszczenia Beanie Babies / pluszaki, które są używane jako zabawki. Jeśli Beanie Babies są kolekcje, będą one wymagać więcej delikatnego czyszczenia zachować swoje tagi i funkcje w doskonałej kondycji. Dla tych, zobacz nasz przewodnik Jak czyścić Beanie Babies.