grsail.com

Jak oczyść swój Zablokowany Ear

Najczęstszą przyczyną zatkania uszu jest woskowiny, że buduje się w uszach. Woskowiny jest w bodyâ € ™ s mechanizm samoobrony dla uszu. Ita € ™ s przeznaczone do osadnika i innych szkodliwych elementów w nim chronić ucho wewnętrzne.

Utrzymanie uszy czyste jest dość prosta; Wszystko czego potrzebujesz to q-tip i alkohol otarcia. Wystarczy zwilżyć końcówkę q-tip z alkoholem otarciem i czyścić zewnętrzne części ucha, okrężnymi ruchami. Nie należy naciskać zbyt głęboko, gdyż może to spowodować uszkodzenie ucha wewnętrznego. Czyszczenie uszu najlepiej jest wykonywać 2-3 razy w tygodniu w zależności od tego, jak dużo wosku buduje ucha do ucha.

Ale w przypadku, gdy ucho zatka, youa ll € ™ potrzebujemy 2 małe miski, 3% nadtlenku wodoru, ciepła woda, bawełny i ucho lub oko Kroplówki strzykawki. Z tych elementów, poręczne, przejdź do poniższych kroków:

  • Wymieszać â € ~em się. W jednej misce wymieszać w wodzie i kilka łyżek wody utlenionej. Stosunek do wody i nadtlenku wodoru zależy od tego jak się czujesz zatkane uszy są.
  • Wypełnij â € ~em się. Napełnić zakraplacza do oczu lub uszu w strzykawkę z roztworem. Większość ludzi woli za pomocą zakraplacza do oczu do strzykawki ucha, jak ita € ™ s łatwiejsze do wypełnienia i mieć lepszą kontrolę rozwiązania, gdy spada w uchu.
  • Umieścić go w ucho. Leżąc na boku, umieścić w kilku kropel roztworu w uchu uważając, aby nie wypełnić ucho zbyt wiele. Pozostanie na twojej stronie przez około 10 do 15 minut na rozwiązanie kopać. Powinieneś być w stanie usłyszeć bulgotanie rozwiązanie, które oznacza, że ​​działa.
  • Wlać. Po kilku minutach, dostać drugą miskę i przechylić zawartość chorego ucha do niego. Możesz spuścić ucho obracając ucho do drugiej miseczki.
  • Powtórz. Powtarzaj kroki od 2 do 4, aż skończy się rozwiązania lub gdy czujesz, że youâ € ™ ve całkowicie unclogged ucho.

Możesz również pochodzić z roztworem octu, nadtlenek wodoru i oleju mineralnego. Wystarczy wymieszać w 1/3 każdej z cieczy w misce i wykonaj kroki od 2 do 5 oczyść ucho.

Każda z tych dwóch rozwiązań będzie skuteczny w unclogging ucho i który z nich zdecydujesz się używać tylko kwestia dostępności. Dona € ™ t muszą kupić którykolwiek ze składników preparatu, jeśli masz je leżące wokół domu. Nadtlenek wodoru, octu, wody i oleju mineralnego są przedmioty, które mają nawet w słabo zaopatrzona kuchnia. Dona € ™ t trzeba iść do supermarketu, aby kupić składniki oczyść swoje uszy.

Te instrukcje są dla kiedy woskowiny buduje się w uchu. Jeśli masz obcy przedmiot zakleszczony w uchu Thatâ € ™ s, powodując ból lub dyskomfort, należy skonsultować się z lekarzem na temat przedmiot należy usunąć.

Unclogging uszu jest bardzo proste i łatwe do zrobienia. Ale jak to się mówi, lepiej jest zapobiegać niż leczyć, więc okresowo czyścić swoje uszy w tygodniu, aby uniknąć zatkania i dyskomfort.