grsail.com

Jak nauczyć się Lap Pikowanie

Wszystkie rodzaje kołdry, zarówno dużych jak i małych, mają podobną budowę i biodrowe kołdry są po prostu mniejszą wersją dużych kołdry łóżko wielkości. Istnieją trzy warstwy, które tworzą kołdrę, szczyt kołdrę które zwykle składa się z bloków o różnych rodzajach i kolorach bloków zszytych. Część środkowa jest nazywany mrugnięcia i zapewnia ciepło. Ostatnia warstwa nazywa się poparciem i szycia, które posiada wszystkie trzy warstwy razem jest pikowania. Niektóre kołdry, jak kołdry modlitewnych, są okrążenie wielkości i związane, a nie zszywane oszczędza czas i pieniądze.

Pierwszym krokiem przy podejmowaniu kołdrę okrążenia jest, aby wybrać materiał i zebrać materiały do ​​szycia kołdrę okrążenia za pomocą maszyny do szycia lub ręcznie. Większość osób decyduje się skorzystać z maszyny do szycia, ponieważ jest o wiele szybciej. Po wybraniu materiału, przemywa i suszy. Wzór jest wybrana do zastosowania w szycia do góry kołdrę. To zależy od tego ile masz doświadczenia w szyciu i rozpoczynające Quilters zwykle wybierają bloki różnych kolorowych tkanin, które są pocięte do tej samej wielkości i zszytych razem do góry na kołdrę okrążenia.

Po okrążeniu kołdra góry jest zszyte, naciśnij szwy ku ciemniejszej części bloków przy użyciu prasowania. To pomaga utrzymać kołdrę razem i zapobiega nieporęczne szwy, które mogą być niewygodne dla każdego, kto jest za pomocą okrążenia kołdrę, aby utrzymać ciepło w. Przycinanie krawędzi górnej, więc wszystkie są jeszcze przed kontynuowaniem.

Wybór mrugnięcia często uważa się trudne, ale nie musi tak być. Istnieją dwa główne typy: poliester i naturalne (bawełna) mrugnięcia. Typ poliester ma tendencję do zbijania się w niektórych pralkach, gdy kołdra okrążenie przemywa. Bawełna jest lepszy wybór, chociaż może być bardziej kosztowne. Cut mrugnięcia do tej samej wielkości, co kołdra górze.

Dolna warstwa kołdrą jest jeden kawałek materiału, położył prawą stronę w dół na dużym stole lub podłodze i wyciąć go tylko nieco większy od górnej okrążenie kołdry i mrugnięcia. To mrugnięcia w górnej części dolnej warstwy materiału i górnej kołdry na górze, z prawej stronie pokazano. Wygładzić wszelkie zmarszczki i podlać lub przypiąć razem przed pikowania wszystkie trzy warstwy razem. Ostatni etap wytwarzania kołdrę okrążenia szyć wąski brzeg materiału wokół krawędzi pikowania, nazywa wiązania. Celem dodawania wiązania kołdrą okrążenia jest do wykończenia krawędzi i uczynić kołdra dłużej.