grsail.com

Jak nauczyć dzieci Zasady bezpieczeństwa pieszych

Według statystyk, wypadki drogowe z udziałem pieszych, stają się coraz bardziej powszechne, ponieważ coraz więcej samochodów uderzył już zatłoczonych dróg narodu. Z przypadków nieodpowiedzialnego jazdy, jazdy pod wpływem, wypadków samochodowych i Road Rage rakieta w ciągu ostatniej dekady, ulice stały się mniej bezpieczne dla każdego. Wyobraź sobie, jak wiele bardziej niebezpieczne jest dla dzieci. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, rodzice, nauczyciele i inne zainteresowane dorośli powinni być świadomi, jak uczyć dzieci zasad bezpieczeństwa pieszych.

Oto zasady, że można uczyć dzieci na upewnienie się, że krzyżują się drogi bezpiecznie.

  1. Poinstruować dzieci, że on lub ona musi przejść przez ulicę z osobą dorosłą. Dzieci mogą wydawać się zbyt krótki, aby być łatwo dostrzeżone przez kierowców ciężarówek jazdy zwłaszcza te. Posiadanie dorosłych wokół pewnością zmniejszyć ryzyko wypadków występujących wzdłuż autostrady. Policjant, nauczyciel czy urzędnik ruchu będzie bardziej niż chętny, aby pomóc dziecku przejść przez ulicę, jeśli sam nie może być tam osobiście.
  2. Dzieci powinny wiedzieć, kiedy przejść prawidłowo przez ulicę. Nawet w obecności dorosłych, zapytać dziecko, czy jest to właściwy czas, aby przejść przez ulicę. Większość skrzyżowań i przejść dla pieszych mają chodzić i Do not Walk znaki na nich, tak powinno być dość łatwo je rozpoznać, jak zmienić znaki. Byłoby to również przeszkolić ich być bardziej uprzejmy znaku i innych przepisów ruchu drogowego w przyszłości.
  3. Zawsze patrz na lewo i prawo i znowu w lewo przed przejściem przez ulicę. Choć może wiesz na pewno, że pewna ścieżka będzie pewien kierunek, nigdy nie wiadomo, kiedy błędny sterownik działa odwrotny sposób. To nie boli wyglądać inaczej. To zajmuje tylko kilka sekund i jest to coś, co z pewnością pomoże uratować życie.
  4. Przy przekraczaniu, chodzić żwawo, ale nie działają. Bieg może zaskoczyć innych przychodzących samochodów. Ale idzie zbyt wolno, jest niebezpieczne.
  5. Spacer po chodniku, gdy będzie długość ulicy. Chodniki są podwyższone od jezdni do ochrony pieszych z nieprzewidzianych wypadków. Jest to także najlepiej chodzić na stronie, która jest przeciwko przepływu ruchu, tak że można zobaczyć nadjeżdżających samochodów.
  6. Nigdy nie rób niczego, co może cię rozpraszać podczas przekraczania drogi. Podczas odtwarzania z nową lalką może być zabawne, to z pewnością coś, co nie jest idealne, gdy spacerując po środku drogi. Trzeba zachować pełną uwagę na wszystko, co dzieje się na drodze. Z telefonów komórkowych coraz bardziej powszechne, sprawiają, że zwyczaj, aby przypomnieć dzieciom, aby nie korzystać z telefonów do wysyłania wiadomości podczas przechodzenia przez ulicę.
  7. Nigdy nie zakładaj, że kierowca może cię zobaczyć. Dużo kierowców były znane robić rzeczy, które odwracają ich od podejmowania dobrych decyzji jazdy. SMS-y i połączenia telefonów komórkowych są w rzeczywistości oskarżany o skok w wypadkach. Bądź na bezpieczniejszą końca i zaważyć na ostrożności.

Zasady bezpieczeństwa pieszych są integralną częścią naszego codziennego życia. Najlepiej rozpocząć je młody. Zwyczaje i lekcje uczą się teraz z pewnością zostanie zapamiętany na długie lata.