grsail.com

Jak naturalnie leczyć przewlekłą biegunką

Cierpi na przewlekłą biegunkę, jeśli wzrost produkcji stolca. Musisz być cierpiących na przewlekłą biegunkę, jeśli natrafisz rzadką kupę na dłużej niż cztery tygodnie.

Osób doświadczających przewlekłą biegunkę zazwyczaj oralny soli nawadniania zastąpić utraconych płynów ustrojowych. To jest mądre posunięcie, ale nie zawsze jest to metoda leczenia przewlekłą biegunkę. Jeśli będziesz zwrócić się do lekarza, on polecam wziąć leki. Ale dla niektórych osób, przyjmowanie leku nie jest ich sprawa. Na szczęście, nie trzeba przekonywać się do przyjmowania leków, ponieważ istnieją naturalne sposoby leczenia przewlekłej biegunki.

  • Post. Tak naprawdę nie ma się do powstrzymania się od spożywania jedzenia, gdy szybko. Możesz jeść mało lub unikać spożywania pokarmów, które mogły lub będą wyzwalanych powodujących przewlekłą biegunkę.
  • Więcej wody. Przyczyny biegunki stracił płyn ustrojowy, znacznie więcej z przewlekłą biegunką. Dlatego część naturalnego leczenia tej choroby pije więcej wody. Unikaj picia diuretyków jak kawa i herbata.
  • Banany. Jeść więcej bananów uważa się uodpornić stolce. Jeśli masz luźne stolce z powodu przewlekłej biegunki, jedzenie bananów może pomóc. Cóż, jest to na pewno warto spróbować, biorąc pod uwagę, że jest to bardzo prosty sposób na leczeniu przewlekłej biegunki.
  • Korzeń prawoślazu. Dwie kapsułki z tego zioła, trzy razy dziennie, do szybkiego i naturalne leczenie przewlekłej biegunki.
  • Wiązu. Musisz pół łyżeczki sproszkowanego wiązu. Stopniowo dodać szklankę przegotowanej wody do tego proszku, aż mieszanina jest doskonała.
  • Olejki eteryczne. Użyj rumianku lub mięty pieprzowej jako gorący kompres. Włożyć kompres na brzuch i niech go na co najmniej dziesięć minut. To pomoże złagodzić swój przewlekłą biegunkę przez kojąco na żołądek.
  • Leki ziołowe. Szukaj niektórych leków ziołowych lub alternatyw dla tradycyjnych leków wspólnych dla przewlekłej biegunki. Są to przede wszystkim w postaci tabletek, pigułek lub kapsułek. Leki ziołowe mogą wyglądać podobnie jak tradycyjne, ale różnica polega na składnikach. Leki naturalne zawierają w 100% naturalne składniki, podczas gdy tradycyjne leki chemiczne są zwykle oparte.

Spróbuj któregokolwiek z tych naturalnych metod leczenia i środków zaradczych, zanim podejmie jakiekolwiek leki. Jeśli żadna z tych prac to czas w użyciu leków, takich jak:

  • Antybiotyki. Musisz tego, czy przewlekła biegunka jest spowodowane przez zakażenie pasożytem lub bakterii,. Zazwyczaj jest to zalecane dla pacjentów z stolce zawierające ropę lub krew.
  • Przeciwbiegunkowe. Lek ten jest idealny dla zmniejszając swój biegunkę przez pokrycie swoje jelita tak, że stolce będzie mniej wodnisty. Istnieje kilka przeciwbiegunkowe leki również, że może spowolnić przepływ żywności, w tym samym zapobiegając konieczności rozwolnienie.

Należy pamiętać, że te wskazówki mogą traktować przewlekłą biegunkę, ale mogą one również pogorszyć stan. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku, najpierw określić, co spowodowało swój biegunki w pierwszej kolejności. Docelowa, że ​​przyczyną biegunki podczas leczenia swoje i będziesz na pewno traktują, że na dobre.

To tylko oznacza, że ​​zawsze lepiej zapobiegać cierpi przewlekłą biegunkę, jeśli tylko mógł. Ale skoro jesteś już cierpi na nią, najpierw lepiej traktować to. Gdy już jesteś w porządku, upewnij się uniknąć możliwych przyczyn przewlekłej biegunki, to znaczy, jeśli nie chcesz cierpieć to jeszcze raz.