grsail.com

Jak naturalnie leczyć Próchnica zębów

Czy wiesz, co nienaturalne sposoby leczenia próchnicy są? Thatâ € ™ s iść do dentysty i mają swoje zepsute zęby wypełnione lub wymienić. Naturalne leczenie próchnicy zębów nie musi tego robić. Niektórzy eksperci sugerują również, że wypełnienie zbutwiałe zęby tylko pogorszyć swój stan. Więc wybrać naturalne, wybrać następujące metody w leczeniu próchnicy.

Ziołowe Leczenie próchnicy

Niektóre zioła są znane jako przydatne do leczenia próchnicy zębów. Oto niektóre z tych ziół:

  • Chuan Wu. Zioło to ma działanie uspokajające, przeciwzapalne i przeciwbólowe. Podczas korzystania z tego do próchnicy zębów, należy używać tylko co najwyżej 12 gramów codziennie. Zagotować Chuan Wu przed dodaniem tego do innych ziół lub wody. Płukanie przy użyciu mieszanki i będzie już pomóc w leczeniu próchnicy. Zioło to może być skuteczne, ale należy zachować ostrożność, ponieważ może to być bardzo toksyczne w postaci surowej. Moczyć w wodzie Wu Chuan i upewnij się, że jest dokładnie na mokro przed użyciem.
  • Cranberry. Ten słynny owoce Dziękczynienia jest także dobre leczenie naturalne dla próchnicy. Zawiera on pewne substancje chemiczne, które są bogate w masie cząsteczkowej i materiału nie dializable lub NDM. Pomaga pozbyć się płytki nazębnej, ale może również odwrócić skutki płytki na zębach. Wystarczy pić sok żurawinowy pozwoli zachować swoje zęby lub poddać je od próchnicy.
  • Trawy pszenicznej. Dodać sok z trawy pszenicznej z młodych roślin, miażdżąc pąki liściowe. Można również włączyć liście w proszku. Każda z nich pozwoli na naturalne leczenie próchnicy zębów. Nie tylko ząb, ale także jelita grubego może być oczyszczony przez picie soku z trawy pszenicznej.
  • Lemon. Owoc ten słynie z wysokiej zawartości witaminy C. Witamina C jest pomocne w zapobieganiu i leczeniu próchnicy. Thereâ € ™ s żaden specjalny rytuał przy użyciu cytryny jako naturalnego zęba zaniku leczyć. Wystarczy wycisnąć sok z niektórych świeżych cytryn, pić sok, i czuć się wypoczęty. To będzie już pomóc próchnica zębów jest wolny, zachowując swój immunitet silniejszy z witaminą C.
  • Goździki. Ten słynny azjatyckie przyprawy również pomocne lekarstwem na próchnicę. Możesz użyć ząbki na niektóre dania można też płukać gotowanych goździki. Tak długo, jak ząbki osiągnąć swoje zęby, to już pomaga w naturalny sposób leczenia próchnicy.

Używając wszystkich tych ziół naturalnie traktować swoje próchnica będzie bezużyteczny, jeśli trzymać się na jedzenie żywności, które sprawiają, że rozpad gorzej. Pomoże to zredukować spożycie cukru, bo cukier tworzy kwasy, które powodują próchnicę.

Jeśli masz cana € ™ t pomocy jedzenia pokarmów bogatych w cukier, a następnie spróbuj natychmiast wypłukać usta po zażyciu tych środków spożywczych. Picie więcej wody, płucze i oczyszcza jamy ustnej i zębów, co pomaga w zapobieganiu próchnicy. Wreszcie, myć zęby co najmniej dwa razy codziennie. I dona € ™ t tylko myć zęby, ale myć je dokładnie.

Dzięki leczeniu i profilaktyce, szanse na uzyskanie próchnicy zostaną zmniejszone plus, Twój próchnica może być traktowany w sposób naturalny.