grsail.com

Jak naturalnie leczyć IBS

IBS lub zespół jelita drażliwego jest warunek, że medycyna konwencjonalna nie ma żadnego znanego powodu, ani żadnego lekarstwa. Charakteryzuje albo biegunki lub zaparcia stały ból brzucha, wzdęcia i skurcz. Warunkiem jest to trudne, ale to nie jest najgorsze warunki można mieć. Istnieją sposoby, można zarządzać poprzez stanie i jeśli opierając się bardziej na medycynie integracyjnej rzeczywiście można się wyleczyć z tego warunku.

  • Ucz się. Nie zawsze są różne szkoły myślenia, różne opinie, różne wyniki badań, itp IBS ma ogólną definicję, ale ma różne metody leczenia. Musisz przeczytać na te i przekonaj się, które z nich najlepiej Ci odpowiada. Musisz zrozumieć korzyści i efekt uboczny leków oraz różnice w suplementów, witamin i leków farmakologicznych. Naturalnej i Homeopatia są zarówno leki alternatywnych, które zapewnia naturalny leczenia IBS. Znajdź dobrego i wiarygodnego naturopath lub homeopata systematycznych konsultacji.
  • Nie bądź cierpliwy, być partnerem. Upewnij się, że wciąż zobaczyć lekarza. To może być trochę drogi, ale znajdziesz gastroenterologa, który będzie pracować z Tobą i Twoim celem jest znalezienie naturalne lekarstwo. Wracając do kroku numer jeden, upewnij się, że przychodzą do powołania lekarza przygotowany. Masz swoje pytania przygotowane i oczekują lekarz wyjaśnić odpowiedzi na Ciebie w sposób, który można zrozumieć. Bądź szczery alternatywnego leczenia, które są z natury. Jeśli czujesz potrzebę, aby ukryć te rzeczy z lekarzem, to nie masz odpowiedniego lekarza.
  • Modyfikacja diety. To toughie! Nie ma nic trudniejszego niż konieczności zmiany tego, co już kiedyś. Najtrudniejszych rzeczy do zmiany, choć o tych wszystkich rzeczach, które już się przyzwyczaili do jest spożywanych pokarmów. Jak można żyć bez węglowodanów i cukrów? Są to dwa pojedyncze najbardziej komfortowe pokarmy dostępne w dowolnym miejscu wyrazu, a jednocześnie są najbardziej zawinione pokarmy, które będą powodowały uszkodzenia najpoważniejszego dla jelit, która jest już zagrożona. IBS nie jest coś, że odejdzie w ciągu kilku miesięcy. Posiadanie odpowiedniej diety jest najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby uzyskać stan pod kontrolą.
  • Zmień swój styl życia. Nie ma się wokół tego. Podczas modyfikacji diety trzeba wspierać tę zmianę przez remontach wyborów stylu życia. Nie można być w sytuacji lub środowiska, które sprawia, że ​​trudno, aby być zdrowym. Potrzebny jest styl życia, który przywróci pokarmowego zdrowia i odżywiają ogólny dobrobyt.
  • Pozytywne nastawienie. Twoja postawa będzie odgrywał ogromną rolę w łagodzeniu lub zaostrzenia objawów. Gut problemy są silnie związane ze stresem psychicznym. Jeśli myślisz o tym, większość chorób są często związane z emocjonalnego i psychicznego napięcia. Powiedzenie "śmiech jest najlepszym lekarstwem" jest świadectwem, jak potężny stan emocjonalny i psychiczny jest w kontaktach z każdym dolegliwości.

W hierarchii zaburzeń jelit, IBS to nie jest najbardziej niepokojące dolegliwości można mieć. Może pogorszyć chociaż jeśli jest pominięty. Z należytą starannością rzeczywiście można się wyleczyć ze wszystkich objawów i żyć aktywny tryb życia zdrowy.