grsail.com

Jak naturalnie leczyć Frostbite

Czy to nie ironia, lód może poparzyć skórę? Mimo, ironiczne, to prawda, że ​​lód może poparzyć skórę, jeśli zdarzy się, że odmrożenia. Dostaniesz to, gdy skóra styka się z niczego poniżej 0 stopni Celsjusza. Pośpiech krwi do żył powoduje uczucie pieczenia, a następnie będziesz miał odmrożenia.

Co gorsza, odmrożenia należy traktować poważnie, bo jeśli nie, to może stać się na stałe. Nastąpi trwałe uszkodzenie nerwów na skórze, który będzie powoli ulegają odbarwieniu aż skóra staje się czarny.

Na szczęście, nie tylko lekarze mogą zaoszczędzić od poważnych uszkodzeń od odmrożeń. Możesz zapisać się od tego, też.

Leczenie naturalne

  • Proste wodolecznictwo. Natychmiast po odmrożeń, usuń wszystkie biżuteria lub odzież z obszaru dotkniętego. DIP, że wpływ obszaru w letniej wodzie. Upewnij się, że woda jest wystarczająco ciepło, nie za zimno lub za gorąco lub może dokonać odmrożenia gorzej. Wymienić wodę, gdy robi się chłodno.
  • Pad ogrzewanie. Alternatywą dla letniej terapii wodnej jest terapia ogrzewanie pad. Wystarczy umieścić poduszki na zmienioną chorobowo skórę. Nie należy wetrzeć w skórę, chociaż. To może tylko pogorszyć swoją odmrożenia.
  • Terapia Ciała. Jeśli nie pad ogrzewanie lub letniej wody jest dostępne, należy to, co jest zawsze dostępny, twoje ciało. Pomysł jest ocieplenie odmrożenia przy użyciu własnego temperaturę ciała. Na przykład, jeśli masz odmrożenia na rękach, należy clip ręce pod pachę, aby chronić je przed zimnem.

Na początek

Zanim zrobisz żadnej z tych zabiegów, należy zrobić po raz pierwszy:

  • Usuń biżuteria lub odzież noszoną na obszarze zagrożonym. Te mogą podrażnić powierzchnię i może pogorszyć odmrożenia.
  • Załóż przeciwbólowy na odmrożenia. To wystarczy, aby złagodzić ból, aż skończysz przygotowuje swoje naturalne odmrożenia terapie.

Niektóre niemile widziane

Mimo, że są rzeczy, które powinieneś zrobić, jest też kilka rzeczy, których nie powinieneś robić, gdy pojawi się odmrożenia. Oto niektóre z zakazów:

  • Nie daj się skóra spalona. Skóra staje się bardzo słaby do spalania po doświadczonych intensywny chłód. Więc kiedy się odmrożeń, unikać rzeczy, które nagrzewają się tak bardzo, jak ognisko lub lampę ciepła. Prześwietlenie z tych rzeczy będzie jedynie pogorszenie stanu zdrowia.
  • Nie daj się kontakt z zimna. Zimna woda, zimno, owoce, zimne metalowe, zimne wszystko-uniknąć tych wszystkich rzeczy. To sprawi, że odmrożenia bardziej wyzwolony gorzej.
  • Nie używaj alkoholu na obszarze zagrożonym. Niektórzy ludzie uważają, że alkohol będzie ogrzać ciało. Ale czy to rzeczywiście podjąć temperaturę ciała, co jest ważne w leczeniu odmrożeń.
  • Nie dotykaj żadnego metalu. Spowoduje to podrażniać skórę i zintensyfikuje swoje odmrożenia.
  • Nie palić. Palenie sprawia, że ​​odmrożenia bardziej narażone, dzięki czemu jest bardziej otwarty na zaostrzeń.

Odmrożenie jest oczywiście najczęściej w zimie. Ale to nie znaczy, że jesteś bezpieczny z coraz odmrożenia w innych porach roku. Tak długo, jak Twoja skóra stała się rozdrażniony z powodu ekstremalnego zimna, czyli odmrożenia. A co może się zdarzyć na wiosnę, jesienią lub latem. Utrzymanie wszystkich tych porad na uwadze, nie chroni przed dostaniem odmrożenia ale można przynajmniej się natychmiast, odpowiednio, i naturalnie.